Hsg cektirenler varmı

melis0089

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
142
116
Merhaba arkadaşlar cumartesi hsg cektiricem hsg ye giren arkadaşlar varsa bana anlatabilirmi nasıl cok ağrı oluyormu

Canım ben devlet hastanesınde cektrdım hıc korkulaacak bısı degıl sende greceksın bundan mı korktm dıyecceksın hıc canını sıkma oyle korkulacak bı durum degıl arastrp durma arastrcak daha da korkyo ınsan ama hıc abartıldıgu gıbı bısı degıl

Merhaba arkadaşlar cumartesi hsg cektiricem hsg ye giren arkadaşlar varsa bana anlatabilirmi nasıl cok ağrı oluyormu
Cnm sana kendimi anlatayım en ufak acı da bayılan ben cektirdiysem herkes çektirir diyorum ben anestezi bile almadım sadece ağrı kesici iğne vurdular makine kıl kadar ince zaten hissetmiyorsun sadece vajinayi açmak için içine bişey koyuyor o azıcık acıtıyor okadar doktor bana bitti dediğinde ben çok sasirmistim bu kadar mı demiştim eve de yürüyerek döndüm şunu unutma eğer Alttan muayene ettirebiliyorsan rahim filmi de cektirebilirsin tuplerin açıksa acı cekmessin inşallah aciktir Allah yardimcin olsun

Cok sağolun içime su serptiniz arkadaşlar :) o zaman tüm korkum yersiz rabbim en kısa zamanda bebiş nasip etsin isteyen herkese :emir_bebek:

Hamdolsun evet aldım yüce rabbim in mucizesi umarım sanada en kısa zamanda nasip eder
İnşallah ben pko yum 1 bucuk senedir uğrasıyorum bi ara tedavi gördük falan bu seferde eşim varikosel cıktı ameliyat oldu simdi tekrar başladık işte tadaviye hayırlısı olur inş

X