HSG den ne kadar sonra hamile kaldınız?

karlar-kralicesi

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2016
116
116
39
Kızlar ben aralık ayında HSG cektırdım ama ocak ayında hamile kalmadım. Daha ince hsg cektirenlerin kısa sürede hamile kaldıklarını duymuştum. Film çektirip hamile kalanlar bunun ne kadar süre sonra olduğunu yazarsa bana ve benim gibi bekleyenlere faydali olur diye düşünüyorum.

Kızlar ben aralık ayında HSG cektırdım ama ocak ayında hamile kalmadım. Daha ince hsg cektirenlerin kısa sürede hamile kaldıklarını duymuştum. Film çektirip hamile kalanlar bunun ne kadar süre sonra olduğunu yazarsa bana ve benim gibi bekleyenlere faydali olur diye düşünüyorum.
Aynen bende aralıkta çekildim ocakta olmadı bakalım bu ay olacak mı

Şubat ayında çektirdim. Üstünden 2 adet geçti, mayısta hamile olduğumu öğrendim. Ama maalesef boş gebelik çıktı. İki gün önce kürtajla aldırdım boş keseyi.

merhaba,senelerdir takip ettiğim bu siteye yazmak bugün nasip oldu, bende bugün hsg çektirdim echomarda, korkulacak birşey yok diyebilirim, gerçi ben rutin jinekolojik muayenelerde bile tribe giriyorum. 1 yıldır da biz istiyoruz bebek, hayırlısı olsun, hsg sonrası gebe kalmayı başarabilirsek buradan yazarım.

Ben de bugün aldım randevumu.. Pazartesi sabah çektireceğim. Filmden değil de çıkacak sonuçtan korkuyorum.. 9 ay önceden bir kürtajım var ve adetlerim azaldı.. Kötü sonuç çıkmasından korkuyorum :KK43: İnşallah bu rahim filmi bana da bir vesile olur da mucizemi paylaşırım buradan.

Ben de bugün aldım randevumu.. Pazartesi sabah çektireceğim. Filmden değil de çıkacak sonuçtan korkuyorum.. 9 ay önceden bir kürtajım var ve adetlerim azaldı.. Kötü sonuç çıkmasından korkuyorum :KK43: İnşallah bu rahim filmi bana da bir vesile olur da mucizemi paylaşırım buradan.

korkmayın bende de vardı,sonuçlarda sıkıntı çıkmadı, eşimde var biraz problem ama önemli değil, mevlam ne eylerse güzel eyler. bu da bizim sınavımız. hsg filminden korkmayın.

Bende 16sinda hsg cekildim .
3 ay klomen ve catlatma ignesi kullandim gebe kalamadim doktor bu ay hsg istemisti beklemedeyim hsg ile ilgili yazilari omudukca cok umutlaniyorum icim kipir kipi oluyor ama bir yandanda gebelk olmazsa ne kadar uzulecegimi dusunuyorum 3 yillik evliyim

Bende 16sinda hsg cekildim .
3 ay klomen ve catlatma ignesi kullandim gebe kalamadim doktor bu ay hsg istemisti beklemedeyim hsg ile ilgili yazilari omudukca cok umutlaniyorum icim kipir kipi oluyor ama bir yandanda gebelk olmazsa ne kadar uzulecegimi dusunuyorum 3 yillik evliyim

bende 2 yıl; eşinde sıkıntı yoksa ve tüpler tıkalı diye hamile kalamıyorsan allahın ıznı ıle olur canım. o şekilde gebe kalan cok insan var.

X