HSG film ve erken adet ( lekelenme)

Sare_0420

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
29
16
26
Merhabalar...
Biz interfilite pol. Tedavi oluyoruz, daha doğrusu daha tedavi başlamadı aşılama yapılacak evrak topluyoruz.
Ben 01.03.2021 de Hsg çektirdim ondn bir gün ve sonrasında düzenli ilişkilerim oldu.
Bat: 31 Mart fakat bende 16 ve 17 Mart da pembe ve kahverengi lekeler oldu. Lekeler çok az taharet alınca geldi. Bunun sebebi ne olabilir. Şuan hiçbir ilaç vs kullanmıyorz. Kafam çok karıştı. Bazı doktorlar hsg sonrası bir tıkanıklık var ise verilen sıvıyla açıldığını söylüyor. Bu yüzden de gebelik oranları hsg sonrası artıyormuş. Böyle bir şey olabilir mi. Ve bu lekelenmeler yerleşme kanaması olabilir mi?

Merhabalar...
Biz interfilite pol. Tedavi oluyoruz, daha doğrusu daha tedavi başlamadı aşılama yapılacak evrak topluyoruz.
Ben 01.03.2021 de Hsg çektirdim ondn bir gün ve sonrasında düzenli ilişkilerim oldu.
Bat: 31 Mart fakat bende 16 ve 17 Mart da pembe ve kahverengi lekeler oldu. Lekeler çok az taharet alınca geldi. Bunun sebebi ne olabilir. Şuan hiçbir ilaç vs kullanmıyorz. Kafam çok karıştı. Bazı doktorlar hsg sonrası bir tıkanıklık var ise verilen sıvıyla açıldığını söylüyor. Bu yüzden de gebelik oranları hsg sonrası artıyormuş. Böyle bir şey olabilir mi. Ve bu lekelenmeler yerleşme kanaması olabilir mi?
Merhaba 26.02.2021 hsg çekindim. 06.03.2021 yumurtlama tarihimdi 2 gün yani ayın 6 ve 7 sinde kanamam oldu, buda yumurtlama kanaması idi. Fakat 12.03.2021 de yeniden kanamam oldu. Hsg bağlı olduğunuda düşündüm ama yerleşme kanaması olabilir dedim. Aynı dediğiniz gibi lekeler çok azdı. Yumurtlamadan 6 gün sonra yaşadığım için öyle olduğunu düşünmüştüm. Adetim 21.03.2021 de olucaktı ama 5 gün önce erken gebelik testi yaptım silik çıktı . Sonra beta verdim hamileğim

Merhabalar...
Bat: 31 Mart fakat bende 16 ve 17 Mart da pembe ve kahverengi lekeler oldu. Lekeler çok az taharet alınca geldi. Bunun sebebi ne olabilir. Şuan hiçbir ilaç vs kullanmıyorz. Kafam çok karıştı. Bazı doktorlar hsg sonrası bir tıkanıklık var ise verilen sıvıyla açıldığını söylüyor. Bu yüzden de gebelik oranları hsg sonrası artıyormuş. Böyle bir şey olabilir mi. Ve bu lekelenmeler yerleşme kanaması olabilir mi

Aynn öyle açılıyor, bende 5 aydır deniyordum. Hsg çekindiğim bu ay gebe kaldım
Hayırlı uğurlu olsun inşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin 🙏🏻 Ben de 3-4 gün önce çekildim hsg ama benim yumurtalar dönemimde çekildi daha rapor yazılmadığı için de dr a gitmedim hsg den sonra . Ama benim hsg m diğer kişilerin görüntülerine hiç benzemiyor sol da yuvarlak bi şişlik gibi bi şey var belki sıvı birikintisi zaten sol kasığımda zaman zaman ağrı oluyordu belki de o yüzden. Hsg den sonra benim kanamam olduğundan henüz ilişki olmadı . Benim sorum, hsg den sonra hamile kalmışsınız ya sizin hsg sonuçları temiz mi çıkmıştı ?

Merhaba 26.02.2021 hsg çekindim. 06.03.2021 yumurtlama tarihimdi 2 gün yani ayın 6 ve 7 sinde kanamam oldu, buda yumurtlama kanaması idi. Fakat 12.03.2021 de yeniden kanamam oldu. Hsg bağlı olduğunuda düşündüm ama yerleşme kanaması olabilir dedim. Aynı dediğiniz gibi lekeler çok azdı. Yumurtlamadan 6 gün sonra yaşadığım için öyle olduğunu düşünmüştüm. Adetim 21.03.2021 de olucaktı ama 5 gün önce erken gebelik testi yaptım silik çıktı . Sonra beta verdim hamileğim
Çok sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olur . Ben yumurtlama dönemimde hsg çekildim sonra kanama psikolojik olarak da kötü olduğum için 1 hafta ilişkim olmamdı. Normalde düzenli adet gören biriyim henüz adetime 6 gün varken Bugün kanamayı farkettim normalde 16.04.2021 de adet olmam gerekirdi. Hani hamile olmam şuan tıbben imkansız çünkü hsg den sonra yumurtlama günlerimde ilişki olmadı. Peki bu nedir sizce bi yorumunuz var Mı ? Hsg den sonra adet düzensizliği yaşanıyor mu acaba ? Cvplarsanız mutlu olurum

Merhabalar...
Şuan aynindurundayim ve inanın iki gündür canım çok sıkkın adetim 18 Nisan'da görünüyor yıllardır düzenli olur hsg den sonra dün leke geldi bugün de ara ara devam ediyor adet mi yerleşme kanaması mi bilmiyorum ve korkuyorum 😭

Çok sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olur . Ben yumurtlama dönemimde hsg çekildim sonra kanama psikolojik olarak da kötü olduğum için 1 hafta ilişkim olmamdı. Normalde düzenli adet gören biriyim henüz adetime 6 gün varken Bugün kanamayı farkettim normalde 16.04.2021 de adet olmam gerekirdi. Hani hamile olmam şuan tıbben imkansız çünkü hsg den sonra yumurtlama günlerimde ilişki olmadı. Peki bu nedir sizce bi yorumunuz var Mı ? Hsg den sonra adet düzensizliği yaşanıyor mu acaba ? Cvplarsanız mutlu olurum
Ben yeni gördüm mesajınızı ondan geç cevap veriyorum. Yanlız yumurtlama gününde hsg çekmezler diye biliyorum. Çünkü benim dr adet bittikten hemen sonra çekmemiz gerekli
Dedi. Ve adetim biter bitmez iki gün geçti çekti. 6 martta yumurtlamam vardı ve o gün hafif bir kan geldi yumurtlama kanamasıydı hiç gelmezdi ama hsg den sonra geldi sanırım dedi. Ama hsg adet düzensizliği yaparmı bilmiyorum çünkü 6 sında yumurtlama tarihimde tuttu benim. Ama yumurtlama tarihimde hafif kanama yaşadım

Hayırlı uğurlu olsun inşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin 🙏🏻 Ben de 3-4 gün önce çekildim hsg ama benim yumurtalar dönemimde çekildi daha rapor yazılmadığı için de dr a gitmedim hsg den sonra . Ama benim hsg m diğer kişilerin görüntülerine hiç benzemiyor sol da yuvarlak bi şişlik gibi bi şey var belki sıvı birikintisi zaten sol kasığımda zaman zaman ağrı oluyordu belki de o yüzden. Hsg den sonra benim kanamam olduğundan henüz ilişki olmadı . Benim sorum, hsg den sonra hamile kalmışsınız ya sizin hsg sonuçları temiz mi çıkmıştı ?
Evet benim kanallarım açıktı. Bu dönemde şunu öğrendim çok fazla kafaya takmamak gerekiyormuş. Hsg den sonra hamile kaldım öğrendim ki iki kesem varmış. Biri boş biri doluydu yani bebek vardı, lakin bebek olanda da kalp atışı olmadığı için mecburen geçen cumartesi kürtaj oldum. Herşeyin hayırlısı umarım sizden sağlıklı bebek haberleri gelir🙏🏻🙏🏻

Merhabalar...
Hamile kadınızın mı? Hsg çekildiği ay

Merhabalar...
12 Eylül'de adet oldum
Adetin 6. Günü yani 17 sinde hsg çekildi
Ve 2 hafta boyunca akıntı ve kan geldi ancak az az geldiği için hsgden dolayı diye düşündüm çok onemsemedim
30 eylulde çok daha fazla gelmeye başladı ancak kan gibi değil de siyah ve parça halindeydi bende adet olduğumu düşünmedim
2 gün sonra
2 ekimde de adet kani gibi kırmızı renkte gelince o gün adet olduğumu anladim ama normal adet tarihimden çok önce olduğu için şaşırdım su anda hala devam ediyor ama çok çok az ve bu cuma tekrardan hsg cekilicek o zamana kadar muhtemelen adetim biticek çok değişik sürdü bu ay adet dongum benim gibi sıkıntı yaşayan oldu mu acaba ?

X