Hsg rahim filminden sonra adet olanlar var mi?

Arkadaşlar doktorum hsg cekicek bana carsamba gunu. Ilk 3 ay hamile kalabilirsin hormonlarin normal dedi. Siz filmden sonra hamile kaldiniz mi?
Ahh kuzum ah bende ağustosta hsg çekildim ama malesef hamile kalamadım banada doktorum 3 ay icinde kalırsın dedi ama yok kalamadım

Bende eylülde çekildim ama sanırım bende hamile değilim daha adet olmadım ama :işsiz:

Insallah olmazsin bebis vardir karninda canim. Bende yarin cekinicem cok stresliyim

Hsg cekildm 2 hafta önce şuan hamileyim kızlar hem de aşılama için yapıldı hsg eşimn spermlerin de hız problemi vardı hamile kaldığımı öğrendm buay artı soğan suyu da içtim agnucastonda hangisi etki etti bilmiyorum

Hsg cekildm 2 hafta önce şuan hamileyim kızlar hem de aşılama için yapıldı hsg eşimn spermlerin de hız problemi vardı hamile kaldığımı öğrendm buay artı soğan suyu da içtim agnucastonda hangisi etki etti bilmiyorum
Bende bugun 2 de cekilicem nasil stresim var anlatamam. Korkudan aglayasim geliyor. Kalbimin atisi degisti yemin ederim. Bende sogan suyu ictim insallah senin gibi sansli olurum dua et bana :) hsg adetinin hangi gunu cekildin bide kac gun sonra iliskiye girdin bari seni dinleyim :)

15 aydir kalamadim bende pko yok, yumurta buyumesinde sorun yok esimde sorun yok. En son hsg kaldi insallah temiz cikar oda...

Aynı benimde öyleydi hiç bir sorun yoktu 16 ay olmamıştı hsg çekildim 2 ay sonra hamile kaldım ama stresle de alakası var sanırım o ay işe girmiştim kafamdan attım hatta adetim 8 güm gecikince test yaptım yani

Bende bugun 2 de cekilicem nasil stresim var anlatamam. Korkudan aglayasim geliyor. Kalbimin atisi degisti yemin ederim. Bende sogan suyu ictim insallah senin gibi sansli olurum dua et bana :) hsg adetinin hangi gunu cekildin bide kac gun sonra iliskiye girdin bari seni dinleyim :)
Adetin 9.günü çağırdılar yaptırdım 4 gün ilişki yasak dediler. Sonrasında biz değerlendrdik benim yumurtlama günüm adetin 16. Günü idi eğer daha erken yumurtluyorsan hsg den 4 gün sonra başlayın denemelere

Aynı benimde öyleydi hiç bir sorun yoktu 16 ay olmamıştı hsg çekildim 2 ay sonra hamile kaldım ama stresle de alakası var sanırım o ay işe girmiştim kafamdan attım hatta adetim 8 güm gecikince test yaptım yani
Cekildim hsgyi basina vrrince cok canim yandi ama sonrasjnda iyuyim. Pihti gibi kan geldi kalkinca. Oda tenizlendi icerisi dedi. Yarin cikicak sonucum. Agti kesici antibiyotik verdi. Insallah brnde hamis olurum dua edin banada :)

Adetin 9.günü çağırdılar yaptırdım 4 gün ilişki yasak dediler. Sonrasında biz değerlendrdik benim yumurtlama günüm adetin 16. Günü idi eğer daha erken yumurtluyorsan hsg den 4 gün sonra başlayın denemelere
Bugun 11. Gunum 15. Gunde benimde yumurtlamam. agrin olmazda deneyin dedi doktor bana ama. Yarin sonuc cikicak cumada yumurtaya bakicak gittigimde insallah hrrsey guzel gider

Dene bencede kaçırma bu ayı sans yüksek Allah ta izin verdiyse olur insallah

X