Hsg sonrasi adet gecikmesi yardimm

gokce97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
5
0
27
Hsg cektirdim ocak ayinda en son bat 25 aralik ama hâla adet olamadim kanda gebelik negatif cikti yardimm 40 gun oldu nerdeyse ve hic bu kadar gecikmemistim

Hsg cektirdim ocak ayinda en son bat 25 aralik ama hâla adet olamadim kanda gebelik negatif cikti yardimm 40 gun oldu nerdeyse ve hic bu kadar gecikmemistim
Bende aynı dertten konu açtım malesef bende 5 gün geciktim test yaptım negatif kan testi yaptırcam pazartesi ama burda o kadar çok varki inanamadım adet söktürücüyle adet olanlar falan bence doktorunla konuş ilaç versin ya da sor ve soğan kürüne başla bende kan sonucumdan sonra öyle yapıcam

Bende aynı dertten konu açtım malesef bende 5 gün geciktim test yaptım negatif kan testi yaptırcam pazartesi ama burda o kadar çok varki inanamadım adet söktürücüyle adet olanlar falan bence doktorunla konuş ilaç versin ya da sor ve soğan kürüne başla bende kan sonucumdan sonra öyle yapıcam
Kan testi yaptiniz mi

Merhabalar geçen ay bende hsg çektirdim ve birkaç gün gecikti idrar yaptım negatif ilişkiden 8gun sonra kan verdim 0.10 çıktı bı kaç gün sonra tekrar kan testi yaptırcam Dr soruyorum hamilelik olasigi çok yükseldiği için ilk 6 ay bu şekilde olabilirmiş yada kist oluşabiliyor Muş kan testinden sonra Altan muaneye gidicem sonuç negatif çıkarsa aspirin kullancam çünkü adet söktürücü kanamami çok getiriyor kullanamıyorum

X