Hsg sonrasi hamile kalanlar

Fiona1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2017
7
1
34
Merhabalar 7 yildir evliyim ..1 yildir cocuk istiyoruz..ama olmadi..hastaneye gittim..ultrasyon da skntı yok..hsg cektir.daha sonra kan tahlili yaptirdim..adetinin 3.gunu hormon testi yaptircaz dedi.esim spem testi yaotrdi..hic bsy ckmadi...hsgbye gttim adetimin 9. Gunu cok zor gecti benim icin..bi sknti yok.simdi adetime 11 gun kaldi acaba gebelik olur mu diye bekliyrm.heycanla..ve merak esyrm..hsg sontasi hamile kallann var mi acabaa????yazArsaniz cok sevinrm

Ben hsg çektirdim ve ondan sonra adet olmadım iki ay sonra hamile kaldım . Sansın çok yüksek inşlh seninde bebegin olur

Ben de cektirdim temiz çıktı tüpler açıktı , bir sonraki ay ilaç ile tedavi denedik olmadı (kloroben) , gecen ay aşılama denedik dün hamile oldugumu öğrendim :anneadayı: biz de 7 yıldır evliyiz ve 3 yıldır istiyorduk ama bir tedaviye girmemiştik.. Çok şükür güzel haber aldık.. Burada danışan, dertleşen herkese hayırlı haberler diliyorum , duygusal olarak zor bir süreç.birazda kısmet ve dogru zamanda olacaksa oluyor diye düşünüyorum.hiç bir zaman takıntı yapmadım , eşimin değerleri çok yüksek değildi o nedenle aşılamayı 3 yıl sonra deneyelim diye düşündük.. Hayat herşeyiyle güzel bir noktaya saplanmadan ama elinden geleni yaparak devam etmeyi kendi yolculugumda uyguluyorum :KK68:

Merhabalar 7 yildir evliyim ..1 yildir cocuk istiyoruz..ama olmadi..hastaneye gittim..ultrasyon da skntı yok..hsg cektir.daha sonra kan tahlili yaptirdim..adetinin 3.gunu hormon testi yaptircaz dedi.esim spem testi yaotrdi..hic bsy ckmadi...hsgbye gttim adetimin 9. Gunu cok zor gecti benim icin..bi sknti yok.simdi adetime 11 gun kaldi acaba gebelik olur mu diye bekliyrm.heycanla..ve merak esyrm..hsg sontasi hamile kallann var mi acabaa????yazArsaniz cok sevinrm

Merhaba canim biraz gec oldu ama hamile kaldinizmi hsgden sonra kaldiydaniz 6 aylik hamile felan olmalisiniz insallah cvp alirim merak ettim

X