Hsg sonrası yaşadıklarınızı anlatalım🤗ve be kadar sonra gebelik oluştu lütfen arkadaşlar birbirimize umut olalım

fatsek

Elbet bir gün kavuşacağız 👶
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2021
440
438
30
Arkadaşlar merhaba öncelikle biraz uzun oldu kusura bakmayın..iki yıllık evliyim evlendiğinizden beri korunmuyoruz.bu iki yıllık süreçte çok zor şeyler geçirdik eşime bir yıl önce varikosel tehdidi konuldu ve hemen ameliyat oldu değerlerimiz ameliyat sonrası biraz düşmüştü ama şuan da normale döndü.bende hiç bir problem yok klomen falan herşeyi denedik artık son olarak adet bitiş tarihinden bir gün sonra bu ay 14 ü rahim filimi mi çekildim.artık yapacak birşeyim kalmadı rabbim bize de tadttırsın annelik duygusunu..diyeceğim şu benzer problemler yaşayıp hsg peşine hamile kalanlar oldumu teşekkürler arkadaşlar şimdiden🤗

her kadının problemi farklı oldugundan bu sonuc çok değişkenli cevabı var aslında.. ben haziranın basında çekildim hala tık yok. ben biraz imkansızları oynuyorum. ama dedigin gibi aynı ay gebe kalan çook kadın var ne şanslılar :))

her kadının problemi farklı oldugundan bu sonuc çok değişkenli cevabı var aslında.. ben haziranın basında çekildim hala tık yok. ben biraz imkansızları oynuyorum. ama dedigin gibi aynı ay gebe kalan çook kadın var ne şanslılar :))
imkansız diye bişi yok. rabbim tez zamnda kucagını doldursun insallah saglıklı ve hayırlı bi evlatla:)

Aşılama ücreti ne kadar
Bizde bir yıldır istiyoruz olmuyor eşimde varikosel ameliyatı oldu üç yıl önce bir yıldırda evliyiz
Yer yer değişiyor ilaçlar muayene bin tl tuttu şimdilik işlem haftaya bakalım fiyat bilmiyorum

Femara ile esfortem diye bi ilaç kullanıyorum şuanda işte canım Salı kontrolle gid
Femara ile esfortem diye bi ilaç kullanıyorum şuanda işte canım Salı kontrolle gidicem
Sonuçlardan haberdar eder misiniz bende istiyorum ama hsgden korkuyorum birde eşimden sperm testi istedi bebis olmayınca sizi merak ediyorum

Sonuçlardan haberdar eder misiniz bende istiyorum ama hsgden korkuyorum birde eşimden sperm testi istedi bebis olmayınca sizi merak ediyorum
Hsg Kasım ayında çekildim çok canım acıdı ama sonucu güzel di sperm az bizim o yüzden aşılama yaptırıyoz

Merhabalar bugün adetimin ikinci günü doktora gidip rahim filmi için randevu oluşturucam sizlere bir sorum olacak filmi çektirdikten sonra yumurtlama dönemimde eşim yanımda değil gene de bu ay çektireyim mi yoksa Ekim ayı adetimi beklesem mi karar veremedim ilk aydan hamile kalan çok var ben yumurtlama gününü kaçıracağım için düşüncelerdeyim yoksa çektireyim olsun bitsin mi kızlar

Merhabalar bugün adetimin ikinci günü doktora gidip rahim filmi için randevu oluşturucam sizlere bir sorum olacak filmi çektirdikten sonra yumurtlama dönemimde eşim yanımda değil gene de bu ay çektireyim mi yoksa Ekim ayı adetimi beklesem mi karar veremedim ilk aydan hamile kalan çok var ben yumurtlama gününü kaçıracağım için düşüncelerdeyim yoksa çektireyim olsun bitsin mi kızlar
Çektir bitsin herkes ilk aydan hamile kalamiyor maalesef.Ben çektim 8 ay oldu hamile kalmadım sol tüpüm kapalı çıktı.Belki tüplerin tıkalı çıkacak cektirmeden bilemezsin .

4 ay geçti tek tüpüm tıkalı ve rezervim düşük olduğu için hamile kalamadım
Ekimde tüp bebek tedavisine başlıyoruz
Nerde yaşıyorsunuz eğer İstanbul'daysaniz echomarda rahim filmi çektirin hemde kapalı olan tüpü açıyorlarmis. Benimde sol tüpüm kapalı ben rendavu aldım haftaya salı günü orda cektircem hemde tüp açma işlemi selektif salpingografi yaptircam.

Nerde yaşıyorsunuz eğer İstanbul'daysaniz echomarda rahim filmi çektirin hemde kapalı olan tüpü açıyorlarmis. Benimde sol tüpüm kapalı ben rendavu aldım haftaya salı günü orda cektircem hemde tüp açma işlemi selektif salpingografi yaptircam.
Düşük rezerve çare yok
İzmirdeyim

X