Hsg sonrasi

Mesing

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
1.605
394
Hsg sonrasi kasiklarda hafif agri hareketlenme uyarici gibi etkiler yasayanlae varmi kipirdama gibi vs bende 3 4 gun oldu cektireli bu belirtileri merak ettim bilgisi olanlar yazabilirmi?

Hsg sonrasi kasiklarda hafif agri hareketlenme uyarici gibi etkiler yasayanlae varmi kipirdama gibi vs bende 3 4 gun oldu cektireli bu belirtileri merak ettim bilgisi olanlar yazabilirmi?
Olur hatta yer yer kanamalar da olabilir. 1 buçuk 2 ay önce çektirdim ben de

canım bede geçen pazartesi çekildi yumurtlama günümde dr bugün ilişki yok yarın olsun dedi ilk günler ağrım olmadı ama son 3 gündür kasık ağrım ve bel ağrım var ara ara şiddetli şekilde bende korktum hatta acaba enfeksiyon mu oldu diye

Merhaba herkese. Ben de bu gün çektirdim 7 ve yA 8 dakika kadar sürdü. Uyuttular beni o yüzden bir şey hissetmedim ama sonrasın da çok fazla ağrım oldu ve hala var. Ağrı kesiçi almak durumunda kalıyorum. Hatta o kadar kötü ki ağrı kesicinin etkisi geçince resmen açıdan kıvranıyorum. Doktorum her şey normal dedi. İki tüpüm de açık rahmim de çok iyi ama bu kadar ağrı normal mi ? Acaba yapışıklık vardı da ilaç açtı ondan mı böyle açıyor ? Bu durumu yaşayan var mı ?

Geçmiş olsun kızlar o ağrılar normal bende 3 buçuk ay oldu çekileli ilk ay yumurtlama ve regl döneminde çok ağrım oldu çok hayatınızı etkileyecek kadar değil ama hafif hafif ağrılar oluyor bi kaç hafta ben bu hafta hatta tekrar çekilecem korkmayın bişey olmaz

Bende yumurtkama gunume girrim sayilir sabah karnimin alt kisminda feci bi agri olustu yumurtlama belirtisi sanirim ins kalirim bu ay

X