hsg

Cennet Annesi

PAPATYAA 🐣 MELİSA 🧚‍♀️🐣
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Ocak 2016
805
9.687
28
Arkadaslr hormon testi sonucim normal ckti ultason sonuclarmda normal ckti adetimden sonra 21. Gun progesteron testi yapilacak. Sonra yeniden adetliyken hormon testi yapilcak adetimin 2. Gunu muayene olucam ama nasil olucam. Bilmiyorum. Bu arada 1. Senedr evliyim hamile kalamdgm icin bu tetkikler yapilacak. Sonra hsg icin gun alicam. Adetliyken muayene olan var mi. Nasil oluyor acaba. Sonra sonucalar gore asilama soylediler ama bence 1 sne daha asilama icin beklemelimiyim biraz korkuyorum

Adetliyken normal muayene oluyosun canım benm hiç korkma eğer doktorun bekle olur derse acele etme aşılama için

Arkadaslr hormon testi sonucim normal ckti ultason sonuclarmda normal ckti adetimden sonra 21. Gun progesteron testi yapilacak. Sonra yeniden adetliyken hormon testi yapilcak adetimin 2. Gunu muayene olucam ama nasil olucam. Bilmiyorum. Bu arada 1. Senedr evliyim hamile kalamdgm icin bu tetkikler yapilacak. Sonra hsg icin gun alicam. Adetliyken muayene olan var mi. Nasil oluyor acaba. Sonra sonucalar gore asilama soylediler ama bence 1 sne daha asilama icin beklemelimiyim biraz korkuyorum
adetliyken alttan ultrason yapıyorlar
uzun bır cubuk sokuyorlar içine

yaşın kaç ve sorun ne
eşin de dr a gitti mi

adetliyken alttan ultrason yapıyorlar
uzun bır cubuk sokuyorlar içine

yaşın kaç ve sorun ne
eşin de dr a gitti mi
22 mi doldurdum canim esimde bir problem yok butun testler yapildi ona simdi banada yapildi hormon ultrson sonuclarim normal smdi 21. Gun progestreon yapilcakmis sonra hormon yeniden adetimi beklicem tabi hormon testi sonra muayene hsg icin gun alicam o cubuk cok acitiyomi ya

22 mi doldurdum canim esimde bir problem yok butun testler yapildi ona simdi banada yapildi hormon ultrson sonuclarim normal smdi 21. Gun progestreon yapilcakmis sonra hormon yeniden adetimi beklicem tabi hormon testi sonra muayene hsg icin gun alicam o cubuk cok acitiyomi ya
bana kalırsa 22 çok erken
ama sen şimdi kızarsın bu dediklerime
ben 22 yasında iken
sevgiliden sevgiliye kosardım
üniversite de bahar senlıklerıne giderdim
daha cok yenı evlısınız gezın tozun
evde fılm ızleyın
çıplak dolasın :) ne işiniz var bu kadar erken bebekle

ben 22 yasında iken
evde fılm ızleyın
hhahha çok güldüm haklısın valla bende üni de şehir şehir gezerdik arkadaşlar la ama evli olunca insan hemen bebek istiyo

Çubuk dedikleri vajinal ultrason o kadar gitmişsin doktora hiç bakmadı mı onunla? Bakire olmayanlara hep vajinal ultrason ile muayene yapılır. Adetliyken de bakılıyor sorun yok yani. Üstelik yaşın genç bir sorun çıkmazsa aşılama filan yaptırma bekle lütfen bu ne acele daha 1yıl olmuş bismillah yani...

ben 22 yasında iken
evde fılm ızleyın
Gercekten bende cok guldum evet ama siz o yastayken universte okuyormussuniz biz evli oldugumuz icin tercihlerimiz farkli bu arada neden kizim ki herkesin kendi tercihi

Çubuk dedikleri vajinal ultrason o kadar gitmişsin doktora hiç bakmadı mı onunla? Bakire olmayanlara hep vajinal ultrason ile muayene yapılır. Adetliyken de bakılıyor sorun yok yani. Üstelik yaşın genç bir sorun çıkmazsa aşılama filan yaptırma bekle lütfen bu ne acele daha 1yıl olmuş bismillah yani...
1 sene olmadan hc bir doktor beni alttan muayene etmedi 1 sene dolmasi lazm dedim. Evet bende oyle dusunuyorum bi sorun cikmazsa eger asilama dusunmiyorum. Zaten korkuyorum

Peki sonuc olarak ne oldu
Agustos ayında yaptı doktor takibi yumurtlamam olmuyomuş eylülde gel ilaç başlayalım erdi klomen bende gitmedim glifor ve inofolic combi aldık eczaneden eylül de kullan dün ovulasyon testiyle 16. Gün yumurtlamayı yakaladım 15 ve 17.günleri değerlendirdik çok şükür kı hamile kaldım pazartesi kan testi yaptırdım cumartesi de keseyi görcez nasipse rabbim izin verirse inşallah

X