Hsg

sevcan000

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2013
39
1
31
Kızlarrr hsg filmi çektireniniz varmı haftaya gidicem ağrılı bir işlem olduğunu söylüyorlar deneyimi olan varmı

altincilekkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
92
21
Kızlarrr hsg filmi çektireniniz varmı haftaya gidicem ağrılı bir işlem olduğunu söylüyorlar deneyimi olan varmı

Mrb cnm.
Ben 3 hafta once cektirdim. Cok agrili oldugunu duydum ve cok korktum o yuzden ankarada ozel hastanede anestezili cektirdiim.hsgden ciktiktan sonra bile yaklasik 10 dkka cok siddetli agrim oldu ve iyiki anestezili cektirmisim dedim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 532 gün geçti.

sevcan000

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2013
39
1
31
Mrb cnm.
Ben 3 hafta once cektirdim. Cok agrili oldugunu duydum ve cok korktum o yuzden ankarada ozel hastanede anestezili cektirdiim.hsgden ciktiktan sonra bile yaklasik 10 dkka cok siddetli agrim oldu ve iyiki anestezili cektirmisim dedim.

hadi yaa korkum daha da arttı :) sonuçların iyidir inşallah

bebegim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2010
1.018
17
evet canım rahim filmi

bn lakoroskopi oldum rahımde polıp vardı onları alrken tuplerede baktılar gobegımı deldıler emın ol o rahım fılmı daha rahattr 10 dklık acı bısı olmaz gecer yaptr arkadasım korkutma hıc kendını rabbım bızımle beraber inş

Kokunhuzur_2014

Sen iki melegimin kanatlarisin
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013
3.102
829
benimde öyle geçen sene mayısta evlendim 1 yıl oldu hiç korunmadım bi kaç güne adet olucam bittiği gibi gidicem inşallah

inşallh olumlu olur cnm hiç kendini kasma derin derin nefes al adet sancısı bile değil ama dr de sana yarım saat önce ağrı kesici iğne yapsın bana öyle yaptılar sonrada zaten antibiyotik ve ağrı kesici veriyo düzenli içince bişeycik olmaz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1458 gün geçti.

sevcan000

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2013
39
1
31
inşallh olumlu olur cnm hiç kendini kasma derin derin nefes al adet sancısı bile değil ama dr de sana yarım saat önce ağrı kesici iğne yapsın bana öyle yaptılar sonrada zaten antibiyotik ve ağrı kesici veriyo düzenli içince bişeycik olmaz

neyyy iğnemi asla bana herşeyi yapsınlar ama iğne yapmasınlar :KK70: ben hap ağrı kesici alırım canım

Kokunhuzur_2014

Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013
3.102
829
neyyy iğnemi asla bana herşeyi yapsınlar ama iğne yapmasınlar :KK70: ben hap ağrı kesici alırım canım

iğneden korkulurmu zaten popona yapıcak sen görmiyceksin bebiş olunca napıcan yok kan tahlili yok testler sürekli kan vericeksin

sevcan000

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2013
39
1
31
iğneden korkulurmu zaten popona yapıcak sen görmiyceksin bebiş olunca napıcan yok kan tahlili yok testler sürekli kan vericeksin

bebeği olanlar hep öle diyolar zaten iğne neki sen daha neler neler görüceksin diyolar ama ne bilim kendimi bildim bileli daha hiç olmadım popomdan iğne korkuyorum :KK43:

Kokunhuzur_2014

Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013
3.102
829
bebeği olanlar hep öle diyolar zaten iğne neki sen daha neler neler görüceksin diyolar ama ne bilim kendimi bildim bileli daha hiç olmadım popomdan iğne korkuyorum :KK43:

korkulcak bişey yok ki başına gelince mecbur tıpış tıpış yaptırıcan mecbur aynen şimdiden sömürüyo bnmki beni sabahtan beri boğazlarım acıdı artık azıcık çubuk yedin onuda şimdi çıkardım ama bebişim var o bana yeter ben herşeyi çekerim diyorum yeter ki o sağlıklı olsun