Hukuk okuyan varsa bana Allah razısı ıcın yardımcı olurmusunuz

Benim bir tanıdığım yeniler de ayrıldı. Çocukları yoktu 1 yıllık evlilerdi. Ayrıldılar. Mahkeme kıza altınlarını hepsini verdi. Birde 50 bin tazminat verdi. Erkek kusurlu bulundu. Ama çok iyi bir avukat tuttu. Kızın 100 bine yakında takısı altını varmış. Hepsini hakim kıza verdi. Umarım ispat edebilirsiniz düğündeki bilezikler takıları. Pes etmeyin artık devlet kadından yana. Kişisel eşyalarınız için mahkemeye başvurabilirsiniz. Çeyizinizi almak için polis eşliğinde gidersiniz alırsınız. Arkadaşımın yengesi tenceresine çatalına kadar aldı. Hiç birşeyini bırakmadı.

Benim bir tanıdığım yeniler de ayrıldı. Çocukları yoktu 1 yıllık evlilerdi. Ayrıldılar. Mahkeme kıza altınlarını hepsini verdi. Birde 50 bin tazminat verdi. Erkek kusurlu bulundu. Ama çok iyi bir avukat tuttu. Kızın 100 bine yakında takısı altını varmış. Hepsini hakim kıza verdi. Umarım ispat edebilirsiniz düğündeki bilezikler takıları. Pes etmeyin artık devlet kadından yana. Kişisel eşyalarınız için mahkemeye başvurabilirsiniz. Çeyizinizi almak için polis eşliğinde gidersiniz alırsınız. Arkadaşımın yengesi tenceresine çatalına kadar aldı. Hiç birşeyini bırakmadı.
Pes etmemeye çalışıyorum amahersey paraya bakıyor keşke durumum iyi olsaydıda Hakkı'mı sonuna kadar arayabılsem birşey sormak istıyorum şiddet varmıydı bırde erkegın üstünde bsy varmıydı araba ev gıbı çunkü elim hepsini devr etmiş

Farklı şehirlerde

Tamam siz bilirsiniz. Çözmek isterseniz , numarasını bulup telefonda sorabilirsiniz. En azından video elinize geçer.

İyi bir delildir mahkemede altınlar için.

Evin satışıni da size danışmadan yapamaz. Bu da suç. Bunları ispatlayanbilirsiniz.

Tamam siz bilirsiniz. Çözmek isterseniz , numarasını bulup telefonda sorabilirsiniz. En azından video elinize geçer.

İyi bir delildir mahkemede altınlar için.

Evin satışıni da size danışmadan yapamaz. Bu da suç. Bunları ispatlayanbilirsiniz.
Evi evlenmeden 2ay önce almıştık tapu onun üstünde beınım Hakkı'm yok dıye ogrendım vıdeo ıcın denıcem numarayı buldum ama inşasllah silinmemiştir

Pes etmemeye çalışıyorum amahersey paraya bakıyor keşke durumum iyi olsaydıda Hakkı'mı sonuna kadar arayabılsem birşey sormak istıyorum şiddet varmıydı bırde erkegın üstünde bsy varmıydı araba ev gıbı çunkü elim hepsini devr etmiş
Yeni evlilerdi arabası vardı ama evlenmeden önce mi sonra mı aldı bilemiyorum. Siddet yoktu. Ama askeri personeldi tam konuyu açmak istemiyorum adam işinden uzaklaştırma falan almıştı denetimli serbestlik aldı . Sanırım kız onları falan kullanarak kusurlu buldurdu tazminat aldı.

Yeni evlilerdi arabası vardı ama evlenmeden önce mi sonra mı aldı bilemiyorum. Siddet yoktu. Ama askeri personeldi tam konuyu açmak istemiyorum adam işinden uzaklaştırma falan almıştı denetimli serbestlik aldı . Sanırım kız onları falan kullanarak kusurlu buldurdu tazminat aldı.
Ya anladım hayırlsıı inşallah

Merhabalr öncelikle rabbim kimin ne sıkıntısı varsa gidersin inşallah benımde ilk konumda açtığım gibi konum boşanma ıle ılgılı ben cok ezıyet görmüş olamam rağmen oğlum ıcın cok çabaladım ama olmadı .şuan ilk duruşma görülmedi evden çıktığımda daha dogrusu polıs eşlıgden karakolsa annemle gıtyıgımde evden hıc bırsey almadım zaten eşim annemizde darp etigi ıcın bır an önce hastaneye gitmekti önceliğim sadece yırtık bır terlıkle evden cıktım eşim Hıc bırsekılde anlaşmaya yanaşmadı aılem Hıc bısrwylerını istemıyorum ama ne emekle yaptıgım ceyızım düğünde takılan takılar eşyalarım hepsının üstünde oturuyorlar kaynanam bana oğlumun dersını cektın cektın cekmedın evıde var eşyasıza var Bir tane buluruz içine oturturuz sesi bu lafı cok Ağrı'ma gıttı halada gıdıyor kendımı kullanılmış hıssedıyorum eşim şe 6 aydır atrıyız bu sure zarfında evı devr etmiş parayı bankadan cıkmış kendısını asgarı ücretle çalışan aylık bın tl kıra verıyor dıye ıdare vermıs tutanakta elımden herseyımı aldılar hayatımı hayallerımı bana nafaka bıle veremeyeceğini söylüyormuş kayın babam hıc bsy vermeden boşansın dıyor sağda solda ben boşanmayla berbar tazmınat ve zıynet davamızda açtım aılem zaten üstünde olanıda devr etmiş gıyor devlet üstünde bsy olmayınca sana Hakkı'nızda vermez dıyor oyle kotuyum ki elimden hc bısey gelmıyor baro avukatı ıcın başvurdum hayırlısı artık ama merak ettıgın şu yenınyasa cıkmış ve buna gore artık gelıne düğünde takılanda erkeğe aut dıyor bırde şu var bana yardımcı olursanız üstünde hıc bsy gözükmeyen erkek maddı tazmınat ödemeyecek mı hadı hepsını gectın düğünümde takılan aldılar onuda mı vermıyvek işsiz gözüktüğü ıcın Ada'm napıysn yap hc bısey alamayacaksın dıyor ben napıcam lutfen para gözlü dıye bakışmasın bana çunkü ben sadece elımden aldıklarını ıstıyorum
Öncelikle geçmiş olsun. Eviniz var ve boşanma öncesi devredilmis satılmış ise , bir sey elde edemezsin diyen meslektaşımin alnını karışlarım. Boşanma davası açılmadan önceki 1 yıllık tüm tasarruflar iptal edilebilir tabi kanıtlamak kaydıyla. Anladığım kadarıyla eşinizden şiddet gördükten sonra ayrılmaya karar vermişsiniz. Tutanaklarda belli. Boşanma sebebi ve yangından mal kaçırılıyor :/ . Boşanmaya özel avukat tutun ki tüm hak ve alacaklarınizi alın. Bende adlı yardım bürosunda görevliydim ve dava alıyordum vakti zamanında ama kimse benim gibi olduğunu sanmıyorum. Eksiksiz tüm haklarınızı alın derim.
Bundan da bir hususa değinmek isterim. Kades yükleyin yukleyemediniz 155 hattini arayın karakola terlikle kaçmayın. Eve iş yerine polis çağırın ki sizi çok özür diliyorum donsuz kapı önüne koymasın. Gözaltı yapılsın. Hic yoksa mehilinizi alın çıkın.

X