Boşanirken hakkımı nasıl alicam acil cevap

Özellikle konumu bilenler cevaplasın. Kısaca ailesi yüzünden şiddet vs herşey vardı kendi beyniyle hareket eden bir adam değil. Karşı tarafın ailesi çok cambaz tilki ve kurnazlar her türlü iftirayı yalan dolan beyanda buluncak insanlar. Eşim şiddet uygulayıp ailesine gitti ertesi gün anlaşmalı boşanmayı imzalamam için ısrar etti tabiki imzalamadim. Şuanda fazla detaya girmicem karşı taraf davayı açmış cekismeli olarak. Bugün avukatlarla konuştuk elimde darp raporu yok birincisi bunu kanitlayamaiyorum video ses kaydı var. İkincisi bileziklerimle araba aldılar. Üçüncüsü eşim evlendik evlenesi sigortasız calisti. Dördüncüsü düğünde takılan çeyrek vs paraları ailesi aldı sidili bı şekilde kanitlasam bile şahit olması gerekiyor. Komşularım beni çok seviyor fakat karışmak istemiyorlar. Neyse ki görgü tanığı şahit vs yok . Ben çok çektim sonunda bitiriyorum şuanda çok mutluyum ama beni kapıya köpek gibi koyup bosadigi gibi 2ay demeden evlenip eşyalarının üstüne oturmalarini istemiyorum. Gerekirse 5yil uzasın dava onların tek derdi para için yuva yıkmak oldu bende onların canını parayla acıtmak istiyorum. Kısaca ben nasıl tazminat nafaka vs neler varsa karşı taraftan ne şekilde alabilirim hakim nasıl bir karar verir ? 2 avukatta ya direk boşan diyor. Yada boşanma 3yil dava sürer karşı taraf size yalan beyan olaylar da şahit bulup tazminat bile açabilir hatta şahit veya kanıt olmazsa hiç birşey alamazsın diyor. Vede ben farklı şehirdeyim ailemin yanına gidersem boşanma davası bitene kadar karşı tarafın evime adım dahi atmasını istemiyorum kilitli dursun istiyorum ? Sizler bosanirken nasıl hareket ettiniz yardımcı olun
Arabanin kaskosu bar mi? Eger yoksa ben o arabayi yakarim. Anlasmali olarak bisanalim tamam derim. İnanmis gorunurum ki benden suphelenmesinler. Sonra gizli gizli maskemi suyumu buyumu takip yakarim. Anca hirsimi alirim. İcimde bir kundakci yatiyor sanirim ama ben cektim onlar da madden ceksin diye dusunurum.

X