Bebek Beslenmesi Huni takacağım dişş çıkarma problemiiii

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Siinsirellaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2019
19
1
Slikon kaşık ,diş kaşıyıcılar hiçbiri fayda etmiyor çünkü elinde 3 sn kalıyor 5.ayımızdayız huni takacağım ama az kaldı
Bakkal emziği
Avent emzik
Wee baby
Bebedor 5 tane emzik var hiç birinide tutmuyor
6. Olarak nuk siparişi verdim bunuu da tutmazsa hepsini yakacağım
Ne yapacağım artık bilmiyorum huzursuzluğuyla da başa çıkamıyorum çığlık atıyo oğlum canı sıkıldıkça tecrübeli anneler bu ayı nasıl atlattınız neler yaptınız bir beni aydınlatsın lütfenn 😢😢😣😣

Slikon kaşık ,diş kaşıyıcılar hiçbiri fayda etmiyor çünkü elinde 3 sn kalıyor 5.ayımızdayız huni takacağım ama az kaldı
Bakkal emziği
Avent emzik
Wee baby
Bebedor 5 tane emzik var hiç birinide tutmuyor
6. Olarak nuk siparişi verdim bunuu da tutmazsa hepsini yakacağım
Ne yapacağım artık bilmiyorum huzursuzluğuyla da başa çıkamıyorum çığlık atıyo oğlum canı sıkıldıkça tecrübeli anneler bu ayı nasıl atlattınız neler yaptınız bir beni aydınlatsın lütfenn 😢😢😣😣
Ben soğuk meyve veriyorum sancısını azalttı

Ben soğuk meyve veriyorum sancısını azalttı
Eline soğuk bişey verince derin. Nefes alıuor ama asla onu ağzına götürmüyor armut denedim ben ve tabi erik 😞😞 yokmu başka çneri diş kaşıyıcı jel olanı aldım dolapta soğutun onu da vermeyi denedim yine de yok ya elini ya elimi dişlemek istiyor bazen elini okadar çok sokuyoki ağzına öğürüyor bu sefer 😞😞😞😞

X