hurma diyeti

fndakgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
3
0
pazar günü hurma diyetine başlamayı düşünüyorum :KK66: bir kaç kilo fazlam var işe yarıyor mu ?? :) yaromlarınızı merak ediyorum

pazar günü hurma diyetine başlamayı düşünüyorum :KK66: bir kaç kilo fazlam var işe yarıyor mu ?? :) yaromlarınızı merak ediyorum
Ben başladım bugün 3. Gunum işe yarıyor ikinci günde 1.90 Gr gitmişti.hic kaçamak yapmadım iki yada iki buçuk litre arası su içtim ama ikinci günün akşamından itibaren baş ağrısı çok başladı. Dizlerim filan ağrıyor

Bende bu gün başladım. Pazar günü kabak diyetine başladım ve 2.5 kilo verdim. 68.5 den 66 ya indim. Bir gün ara verdim. Ama kaçamak yapmadım. Bugün hurma diyetine başladım. İlk günüm sabah 5 hurma 1 kase yoğurt yedim. Gelişmeleri paylaşacağım. Birbirimize destek olalım 😌😌

Kızlar ben de malzemeleri bugün alıp yarın başlıyorum, kesinlikle pes etmek yok irademi koruyacağım. En az 2 hafta yapmayı düşünüyorum. Ben tek öğün beslenme ile 2 ayda 10 kilo verdim ama şu an daha acil kilo vermem lazım. Dün Aidin Salih'in açlık orucuna başladım ama dayanamadım sabah uyandığımda titriyordum çok fena oldum o yüzden bıraktım sütüm de kesildi bir şey yemeyince, demek ki sadece su içmekle süt olmuyormuş. Neyse kızlar yarın başlıyorum, beraber yaparsak daha iradeli oluruz.

Kızlar ben de malzemeleri bugün alıp yarın başlıyorum, kesinlikle pes etmek yok irademi koruyacağım. En az 2 hafta yapmayı düşünüyorum. Ben tek öğün beslenme ile 2 ayda 10 kilo verdim ama şu an daha acil kilo vermem lazım. Dün Aidin Salih'in açlık orucuna başladım ama dayanamadım sabah uyandığımda titriyordum çok fena oldum o yüzden bıraktım sütüm de kesildi bir şey yemeyince, demek ki sadece su içmekle süt olmuyormuş. Neyse kızlar yarın başlıyorum, beraber yaparsak daha iradeli oluruz.
keşke süt verirken yapmasaydınız...

Bu gün ikinci günüm. Sabah tartıldıgımda 600 gram vermiş tim. Şuan ki kilom 65.4. İkinci günden devam

Nasıl gidiyor diyet
Benim 4. Günüm 3 kilo verdim ama bugün adetime 3 gün kaldığı için dayanamadım birde çalışıyorum felaket kötüydüm ayağa kalkamaz gözlerimi açamaz olmuştum resmen ve haşlanmış patates ve yumurta yedim bir tabak şalgam içtim yanında yoksa bayılacaktım 🙄

Benim 4. Günüm 3 kilo verdim ama bugün adetime 3 gün kaldığı için dayanamadım birde çalışıyorum felaket kötüydüm ayağa kalkamaz gözlerimi açamaz olmuştum resmen ve haşlanmış patates ve yumurta yedim bir tabak şalgam içtim yanında yoksa bayılacaktım 🙄
Aa o kadar kötü mü yaptı ,geçmiş olsun.ben zaten 3-4 gün yapmayı planlıyorum.bugun 2.gun olacak bakalım

Aa o kadar kötü mü yaptı ,geçmiş olsun.ben zaten 3-4 gün yapmayı planlıyorum.bugun 2.gun olacak bakalım
Aslında çalışıyor olmasam etkilemez di ama çalışınca baya zorladı bide adetim yakın haliyleonun etkisi de oldu

Bugün 3. Güne başlıyorum.67.1 ile başlamıştım.simdi 65.4 olmuşum.ama dün çok basım ağrıdı.hatta bugünde baş ağrısı ile uyandım.bugun son günüm olabilir.aclik hiç olmuyor.ama baş ağrısı fena

X