Hürriyet'i basan vekilden ilginç Davutoğlu paylaşımı

themis1990

canım oğlum mertim
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
30.175
38.359
33
31761548.jpg

Hürriyet Gazetesi'ne saldırıda ön sıralarda rol alan AK Parti Milletvekili Abdurrahim Boynukalın, bu kez Twitter paylaşımı ile gündeme geldi.
Boynukalın, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun balıkçı kıyafetiyle çekilen fotoğrafını paylaştı ve Başbakan’ın ‘Stratejik Derinlik’ kitabına gönderme yaptı.

“Balıklar Epistemoloji Deposu Stratejik Derinlikten Tuttum” yazılı fotoğraf, sosyal medyada da çok konuşuldu.

CQn8GzAUwAAJCW6.jpg

Boynukalın, ilerleyen saatlerde Başbakan Davutoğlu ile ilgili şu paylaşımlarda bulundu:
CQtenViWUAEM6wz.jpg

CQuinh5WgAAoeh_.jpg

YENİDEN ADAY GÖSTERİLMEDİ

Hürriyet Gazetesi'ni basan grupta ön saflarda yer alan ve tehditler yağdıran Boynukalın, 1 Kasım seçimleri için aday gösterilmemişti. Aday gösterilmemesiyle ilgili Twitter'dan açıklama yapan Boynukalın, "Bütün enerjimi gençlik siyasetine yoğunlaştırmak adına; önceden de istişare ettiğimiz üzere Başbakanımızdan affımı istedim" demişti.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/30261344.asp

ne demek istemiş bu boynukalın,iyi mi kötü müo_O

31761548.jpg

Hürriyet Gazetesi'ne saldırıda ön sıralarda rol alan AK Parti Milletvekili Abdurrahim Boynukalın, bu kez Twitter paylaşımı ile gündeme geldi.
Boynukalın, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun balıkçı kıyafetiyle çekilen fotoğrafını paylaştı ve Başbakan’ın ‘Stratejik Derinlik’ kitabına gönderme yaptı.

“Balıklar Epistemoloji Deposu Stratejik Derinlikten Tuttum” yazılı fotoğraf, sosyal medyada da çok konuşuldu.

CQn8GzAUwAAJCW6.jpg

Boynukalın, ilerleyen saatlerde Başbakan Davutoğlu ile ilgili şu paylaşımlarda bulundu:
CQtenViWUAEM6wz.jpg

CQuinh5WgAAoeh_.jpg

YENİDEN ADAY GÖSTERİLMEDİ

Hürriyet Gazetesi'ni basan grupta ön saflarda yer alan ve tehditler yağdıran Boynukalın, 1 Kasım seçimleri için aday gösterilmemişti. Aday gösterilmemesiyle ilgili Twitter'dan açıklama yapan Boynukalın, "Bütün enerjimi gençlik siyasetine yoğunlaştırmak adına; önceden de istişare ettiğimiz üzere Başbakanımızdan affımı istedim" demişti.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/30261344.asp
senin gibiler zaten olmasın bir partiye zarar veren kişiliklersiniz siz ve malesef her partidede var sizlerden..

Dalga geçer gibi paylaşımlar ama:KK53:

aday gösterilmemesinin intikamı mı bu ne

kendince stratejik derinlik lafıyla anlam kazandırmış cümlesine.
Bu tip kişilerden vatana millete hayır gelmez bence.
Davutoğlu çok sempatik ve sıcak çıkmış fotoğraflarda.Gülen bir yüz her zaman güzeldir.Keşke ... keşke... devamını yazamayacağım.

Ben bu haberi anlamadım ya.
Boynukalın gençlik kollarından geldiğini belli ediyor ne yazık ki. Gençlik kollarındaki ergen tavırlar.
Yani büyümemiş hala

X