Huylu huyundan vazgeçmiyor

Önceki konularınızı gördüm, kocanız tamamen SAPIK SAPIK SAPIK! Allahım bütün kadınları böyle adamdan uzak tutsun. Kocanız gibi adamlar yüzünden sokağa çıkmaya korkar olduk
Yaptığı şeyden rahatsız oluyor ama bağımlı gibi bakmaya devam ediyor. Acaba bir psikoloğa mı görünse ?
ya adam sapık eski konusuna bakın kadınların resmini çekip albüm yapmış. Adam suçlu ve sapık keşke içeri girse . Ve bu kadın bunu bilip eline maaşını sayıyor

Çok teşekkür ederim 🙏 Yazdıklarınız çok iyi geldi,çevremizde çok sevilen, sayılan insanlarız.Bulunduğum yerde psikoloğa dahi gidemiyorum çünkü ya mezun öğrencilerim ya da yakın tanıdıklarım.İçim içimi yiyor, dediğiniz gibi ben onun maddi manevi kalkanıyım.
yalovada yaşadığınızı varsayıyorum, bir süre ben de yaşadım ve evet küçük bir yer. ayrıca öğretmensiniz yani çevreniz çok geniştir, belki ben bile tanıyorumdur sizi. ama açıkçası aynı şehirde yaşadığım, belki aynı anda denize girdiğim plajda oldugum bi adamın böyle fotograflar çeken bir SAPIK olması ihtimali midemi bulandırdı. Bunu 7 yıl önce gören karısının bunu sineye çekmesi ve bahanelere sıgınması ise acıkcası beni kusturdu.
O kadar haklısınız ki ,içim içimi yiyor çok zor bir durumdayım.
Hayır neden üyelik iptal edeyim?Gerçekleri duymak aptallığıma iyi geliyor.
7 yıldır az değil bakın 2015'te yakalamışsınız 7 YILDIR BUNU BİLEREK YAŞIYORSUNUZ?? düz hesap 2500 gün, 61 binden fazla saat. insan kendisini ikna edince bu kadar süre bu gerçeği görmezden geliyormuş demek. 7 yıldır bu bilgiyle nasıl yaşadınız acaba?
Başkasına ait fotoğrafları affetmem en büyük hataydı kabul ediyorum,yufka yürekliliğime,o zamanki cahilliğime veriyorum.O tür bir şeye bir daha rastlamadım,iyi korkutmuştum,şikayet ederim,rezil olup içeri attırırım diye.
Acıma mı,alışkanlık mı, sevgi mi bilmiyorum ki.Çocukluktan beri birlikteyiz.
alenen suç işleyen kocanızı nasıl da affetmişsiniz. burada çok ağır konuşmamaya çalışırım ama görüyorum ki eski konularınızda da bu durumu nispeten normalleştirmeye çalışanlar olmuş, İĞRENÇ bu. umarım eşiniz yakalanır ve okkalı bi dayak ve hapis cezası alır. bu durumu bildiğinizi öğreendiklerinde çocujlarınızın ikinizden de ne kadar utanıp tiksineceğini düşünmenizi öneririm. kocanız alenen sapık ve 7 yıldır bunu bilerek adamla aynı yatağı evi paylaşmışsınız. siz de kocanıza yakın seviyede kötü geldiniz bana açıkçası.
bir an önce hayatınızın iplerini elinize alıp yaptıgınız saçmalıktan geri dönün bence. aklınızı başınıza toplayın.

Teşekkür ederim 🙏 Maalesef yıllar önce tatilde kadınların fotoğraflarını çekmişti ve bilgisayara yüklemişti bildiğiniz arşiv yapmıştı,dava açıyorken kalp krizi geçirdi ve affettim 😔
Ay inanmıyorum bu yazınızı görene kadar bir yorum yapmayacaktım ama bu inanılmaz sapıkça bir durum nasıl affettiniz nasıl içiniz aldı? Yaptığı suç biliyorsunuz değil mi? Otobüslerde sokaklarda kadınların fotoğraflarini çeken pisliklerin ifsa videolarını görünce kanım donuyor siz böyle bir pislikle hayat yaşıyorsunuz inanılmaz

Onlarca yıldır kadınlar ile çalışma ortamında en ufak bir şey duymadım,aile içinde de herkes tarafından sevilir, sayılır,Allah göstermesin ağzıma almak dahi istemiyorum ama kardeşime, kızıma çok dikkatlidir.Normsl hayatta asla beklenmeyecek bir insan profil var,o yüzden o kadar zor bir durum ki.
Çok da emin olmayın sonuçta bir sapıkla yaşıyorsunuz hiçbir şey garanti değil! Burada aylar önce bir konu açılmıştı belki diğer üyeler de hatırlar; kadın eşinin telefonunda ablasının yeni doğmuş bebeğini emzirirkenki fotoğraflarini bulmuştu. Böyle iğrenç bir olayla karşılaşmayacağınızın garantisini size kim verebilir? Ha sokaktaki turist ha evdeki aile üyeniz, sapıkça düşünen bir kafa için farkeder mi? Hala aile üyeleri tarafından sevilir diyorsunuz ya inanmıyorum size. Sevilir tabi, daha alenen bir sapıklığını görmemişsiniz ki. Ama görebilirsiniz de.. geceleri nasıl uyuyorsunuz

Merhaba yıllar önce aynı dertten muzdariptim konu açmıştım,özetle eşimin internetten kadın resimleri araması ( iç çamaşırlı,bikinili ya da çıplak), yıllar önce de yaptı,hatta sahte hesapla bir kız ile yazışmış sonradan öğrendim,ayrılıyorsum kalp krizi geçirdi affettim.Affettim lakin güvenmedim,bu arada bana çok düşkündür,bensiz dışarı çıkmaz,evim tüm işlerini birlikte yaparız,üstüme titrer.( Maddi olarak obu hiç üzmedim ,her ay maaşımı hesaba aktarırım,birlikte evi geçindiririz) Ek dersimi ben harcarım.Uzun zamandır telefonuna hiç bakmıyorum ( şifreli) geçen hafta bir şekide uykusunda bakma fırsatım oldu.Hiç değişmemiş, Instagram keşfet çıplak kadın resimleri ile dolu,hadi onu da geçtim,arama geçmişi ve alışveriş sitelerinin arama geçmişleri ' fantezi kadın iç çamaşırları' ile dolu.Dahası da var maalesef,kadına ait ne kadar organ varsa aratmış.Baktığımı anladı sanırım,iyice üstüme düştü, peşimde dolaşıyor,bir dediğimi iki etmiyor.41 yaşındayım ama gayet bakımlı bir kadınım.Ne yapacağımı bilmiyorum artık,ama soğudum,saygım kalmadı artık.Biraz daha bekleyip tekrar inceleyip mi karar versem yoksa konuşsam mı eşimle? Tekrar söz verecek,ağlayacak, ama bir müddet sonra yapacak çünkü bağımlılık olmuş sanırım.Sizlerin de fikrini almak istiyorum.Nasıl davranayım? Ne yapayım? Teşekkür ederim 🙏
Eşim çıplak kadına bakan bir sapık, abazanın teki ama bana çok düşkün desem bana inanır mısınız? Siz bile inanmazsınız. O zaman nasıl böyle bir cümle kuruyorsunuz yahu. Adamın ne mal olduğu belli. Size düşkün hali buysa o çıplak kadınlara tapıyor o zaman.

Teşekkür ederim 🙏 Maalesef yıllar önce tatilde kadınların fotoğraflarını çekmişti ve bilgisayara yüklemişti bildiğiniz arşiv yapmıştı,dava açıyorken kalp krizi geçirdi ve affettim 😔
Sapıklığın da ötesi bu. Internette de bulmamış kendi çekmiş gizlice. Suç bu suç. Bu adamla hangi akılla evli kaldınız anlamıyorum.

Yine affedersiniz sorun yok. Sonuçta adam rahat tüm maaşını ona aktaran ve affeden bir eşi var. Bu arada çok garip ve sinir oluyorum bu derece köpek gibi çalışıp kocasının eline sayanlara. Benim annem babam çalışıyor. Babam anneme tek kuruş harcatmaz bile. Ve bana hep annen gibi ol der

Hepinize teşekkür ederim,işten gelince çantasını toplamısını söyledim, şaka yapıyorum sandı o kadar emin ki çünkü,hatta üste çıkmaya çalıştı, yaptığım saçmalık diye! Yıllardır içimde dağ olduğunu ve artık dayanamayacağımı söyledim.Çocukların yıpranmaması adına anlaşmalı boşanalım dedim,en yakın fırsatta ailemin yaşadığı şehire tayin isteyeceğim.Mal kaçırma yapabilir ditiye avukat arkadaşım ile konuştum,yardımcu olacak sağ olsun,E devletten şerh koydur dedi.Buraya kadar katlanmak ağır bir bunalıma soktu beni,uyku problemim hat safhada,uyumadan yaşıyorum gibi bir şey.Çocuklar çok üzülecek belki de beni suçlayacaklar,büyüdüklerinde belki ucundan açıklarım durumu.Tekrar sağ olun.

Hepinize teşekkür ederim,işten gelince çantasını toplamısını söyledim, şaka yapıyorum sandı o kadar emin ki çünkü,hatta üste çıkmaya çalıştı, yaptığım saçmalık diye! Yıllardır içimde dağ olduğunu ve artık dayanamayacağımı söyledim.Çocukların yıpranmaması adına anlaşmalı boşanalım dedim,en yakın fırsatta ailemin yaşadığı şehire tayin isteyeceğim.Mal kaçırma yapabilir ditiye avukat arkadaşım ile konuştum,yardımcu olacak sağ olsun,E devletten şerh koydur dedi.Buraya kadar katlanmak ağır bir bunalıma soktu beni,uyku problemim hat safhada,uyumadan yaşıyorum gibi bir şey.Çocuklar çok üzülecek belki de beni suçlayacaklar,büyüdüklerinde belki ucundan açıklarım durumu.Tekrar sağ olun.
Hayırlı uğurlu olsun inşallah arkadaşım.

Sen güçlü bir kadınsın. Allah’ımın izniyle atlatacaksın inşallah.

Allahım yardımcın olsun inşallah.

bu süreç bitince mutluluktan ziyade çok huzurlu olacağınıza eminim. en azından düşünmek zorunda kalmayacaksınız. kafanızı yastığa rahat koyacaksınız. birazcık sabır.

Bu arada eşiniz benim kız kardeşimin resmini çekse ve ben bunu yakalasam kesin cezaevindeydim şu an. İyi ki bana denk gelmedi

Merhaba yıllar önce aynı dertten muzdariptim konu açmıştım,özetle eşimin internetten kadın resimleri araması ( iç çamaşırlı,bikinili ya da çıplak), yıllar önce de yaptı,hatta sahte hesapla bir kız ile yazışmış sonradan öğrendim,ayrılıyorsum kalp krizi geçirdi affettim.Affettim lakin güvenmedim,bu arada bana çok düşkündür,bensiz dışarı çıkmaz,evim tüm işlerini birlikte yaparız,üstüme titrer.( Maddi olarak obu hiç üzmedim ,her ay maaşımı hesaba aktarırım,birlikte evi geçindiririz) Ek dersimi ben harcarım.Uzun zamandır telefonuna hiç bakmıyorum ( şifreli) geçen hafta bir şekide uykusunda bakma fırsatım oldu.Hiç değişmemiş, Instagram keşfet çıplak kadın resimleri ile dolu,hadi onu da geçtim,arama geçmişi ve alışveriş sitelerinin arama geçmişleri ' fantezi kadın iç çamaşırları' ile dolu.Dahası da var maalesef,kadına ait ne kadar organ varsa aratmış.Baktığımı anladı sanırım,iyice üstüme düştü, peşimde dolaşıyor,bir dediğimi iki etmiyor.41 yaşındayım ama gayet bakımlı bir kadınım.Ne yapacağımı bilmiyorum artık,ama soğudum,saygım kalmadı artık.Biraz daha bekleyip tekrar inceleyip mi karar versem yoksa konuşsam mı eşimle? Tekrar söz verecek,ağlayacak, ama bir müddet sonra yapacak çünkü bağımlılık olmuş sanırım.Sizlerin de fikrini almak istiyorum.Nasıl davranayım? Ne yapayım? Teşekkür ederim 🙏
Neyini affediyorsunuz anlamıyorum.Bir kızla yazisti yakaladım diyorsunuz.Adamin gözü dışarıdi aldatmış işte İlla yataktami basmanız gerekiyor.Yatmadigida ne malum Belki siz yakalayamiyirsunuz. .İsterse köpek gibi yalvarsin seviyorum desin inanmam. Ben ayrilirdim baskada önerim yok

Ney?
Abi iğrençsiniz ya, resmen taciz bu.

Çok teşekkür ederim 🙏 Yazdıklarınız çok iyi geldi,çevremizde çok sevilen, sayılan insanlarız.Bulunduğum yerde psikoloğa dahi gidemiyorum çünkü ya mezun öğrencilerim ya da yakın tanıdıklarım.İçim içimi yiyor, dediğiniz gibi ben onun maddi manevi kalkanıyım.
Maddi manevi kalkan deyince bana yigeniyle öpüşen sunucu murat vardı,karisida hala o iğrenç adamla beraberdi bir nevi onun kalkaniydi bana onu hatirlattiniz.