Huyu suyu değişti

eoe16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2015
512
365
38
Sevgili anneler merhabalar hepinize. Ben hikayemi size anlatayım fikirlerinize çok ihtiyacım var.
14 ayına girecek oğlum var. 6.ayından beri odasında kendi yatağında yatıyor. Büyüklerimin tüm ısrarlarına rağmen ayağımda sallamaya alıştırmadım evet dışarıya gittiğimde zorlanıyordum çoğu Zaman gitmemeyi tercih ediyordum bu yüzden zorunlu mecburiyetler dışında. 9.ayda başlayan diş serüvenimizle birlikte Zaten randımanlı değildi uykuları diş çıkarınca rahatlayıp deliksiz uyuyordu hatta gece beslenmeyi kesmeye başlamıştım taaki 2 hafta öncesine kadar herşey değişti. İshalle başlayan bir süreç,gribal bir durum devamında alerji olabilir dedi doktor göğsünde hırıltı,testler tahliller doktorlar hastaneler derken çocuğumun bütün sistemi alt üst oldu yada olacağımı vardı benmi buna yoruyorum bilemiyorum gerçekten. Gece 9 da uyutuyorum yatağına yatırıyorum, 1 yada 2 ye kadar deliksiz uyuyor ondan sonra çığlık çığlığa ağlayarak uyanıyor, kucağıma alıp sakinleştirip uyutuyorum yatağına yatırdığım an tekrar kıyamet kopuyor. Dün gece 2den 4e kadar önce yatağında sakinleştirmeye çalıştım oğlumun odasında bir yatak daha var bende burada yatıyorum annecim dedim. Gözünü kapıyor 5 dakika geçmeden tekrar uyanıyor huzursuz uyuyor derin uykuya daldıramıyor kendini. Karşısındaki yatağa yattığımdada 10 dakikada bir kalkıp baktı. Ama sonrasında ciddi bir ağlama krizi yaşayınca kucağıma aldım uyuttum 7e kadarda kucağımda uyudu. Bunada alıştırmak istemiyorum ama bir korku atağı yaşıyor gibi geliyor,yada güvensiz hissediyor kendini sanırım. Çünkü kucağımda mışıl mışıl derin uykuya daldı.
Çok sabırlı davranıyorum gece kalktığımdada en yumuşak ses tonumla tüm sevgimle oğluma herşeyi anlatmaya çalışıyorum. Ama gece gündüz randımansız uykular. Bende artık yorulmaya başladım.
Bu süreçle nasıl başa çıkabilirim,neler önerirsiniz yada başından benzer birşey geçen varmı? Gerçekten nerede hata yapıyorum diye kendimi sorgulamaya başladım ama varsa hatamı göremiyorum çözümde bulamıyorum bu duruma

Canım bu bir süreç hata arama hepimiz yasadik yasiyoruz üç cocugumun üçündede gece ayaktayiz kimse inanamiyor ben yaşadım ve simdi hala küçügümle yaşıyorum

Alışım yapacak bisey yok bigun gececegine inaniyorum diger cocuklarimin uykusu duzeldi buda duzelecek elbet

Sende bir sorun olarak algilama gececegine inan

Canım bu bir süreç hata arama hepimiz yasadik yasiyoruz üç cocugumun üçündede gece ayaktayiz kimse inanamiyor ben yaşadım ve simdi hala küçügümle yaşıyorum

Alışım yapacak bisey yok bigun gececegine inaniyorum diger cocuklarimin uykusu duzeldi buda duzelecek elbet

Sende bir sorun olarak algilama gececegine inan
İnşallah canım ya Allah yardımcımız olsun düzenli bir çocuktu neden böyle olduğuna anlam veremedim üzülüyorum, uykusuz kalınca verimlide olamıyorum. Umarım geçer bir gün :)

X