Huzursuz bağırsak sendromu

Ay evet olabilir benim kardeşimde aşırı sıkıntı stres yapan bir insan. RABBİM şifa versin inşallah
Stres bütün sindirim sistemini etkiler bazı insanlarda daha çok etkiler benim mesela korktuğum an karın ağrısı beş saniyede devreye girer. Ayağa kalkamam karnımı tutar kivrnairim. Ya da bı olay olur kirlenir kalırım karın ağrısıyla

Stres bütün sindirim sistemini etkiler bazı insanlarda daha çok etkiler benim mesela korktuğum an karın ağrısı beş saniyede devreye girer. Ayağa kalkamam karnımı tutar kivrnairim. Ya da bı olay olur kirlenir kalırım karın ağrısıyla
Evet bu bahsettiklerinizi kardeşimde yaşıyor. Geçen sıkıntılı bir gün geçirmişti,o gece sabaha kadar karın ağrısından uyuyamamıştı.

Hanimlar merhaba.. bana da irritabl barsak sendromu teshisi kondu.. ama benim karnim degil yan taraflarimda sanci oluyor.. hic gecmiyor yada 1 gün geciyor ertesi gün tekrar basliyor..
Bu teshis neye gore konuldu sizlere.. endoskopi ve kolonoskopi yaptırdınız mi?

Hanimlar merhaba.. bana da irritabl barsak sendromu teshisi kondu.. ama benim karnim degil yan taraflarimda sanci oluyor.. hic gecmiyor yada 1 gün geciyor ertesi gün tekrar basliyor..
Bu teshis neye gore konuldu sizlere.. endoskopi ve kolonoskopi yaptırdınız mi?
Merhaba benimde yanlarımda belimin ortasında baskı var büyük tuvalete çıkıyorum günde 1 veya 2 kere kabız değilim ama kuru gibi ama çıksamda makatım da gaz çıkaracak yada yine büyük tuvaletim varmış hissi var google kötü hastalıktan söz ediyor çok gerildim bu belirtileri yaşayan varmı haftaya özelde kolonoskopi ve endoskopi düşünüyorum şehir hastanesine randevu alamazsam

Merhaba benimde yanlarımda belimin ortasında baskı var büyük tuvalete çıkıyorum günde 1 veya 2 kere kabız değilim ama kuru gibi ama çıksamda makatım da gaz çıkaracak yada yine büyük tuvaletim varmış hissi var google kötü hastalıktan söz ediyor çok gerildim bu belirtileri yaşayan varmı haftaya özelde kolonoskopi ve endoskopi düşünüyorum şehir hastanesine randevu alamazsam
Merhabalar, bende de benzer karın ağrıları var ama en çok rahatsız eden şu sizin de bahsettiğiniz sürekli makatta gaz-büyük tuvalet varmış hissi, ıkınma hissi . Bu his uyanık olduğum 16 saat boyunca hiç yok olmuyor. Sizdeki de benzer miydi? Bu konuda çok endişeleniyorum. Kolonoskopi oldunuz mu? Şimdi nasılsınız?

Ben bu yüzden lise sonda okulu bıraktım. Sonra açıktan yazıldım sınavlara gidemiyodum bi şekilde bitirdim bu sefer üniversitede bir sürü sıkıntı çektim. Şimdi evliyim ve misafirliğe bile gidemiyorum. Gaz yüzünden sürekli karnımdan sesler geliyor. İnsanlar yanlış anlıycak diye korkuyorum. Ama yıllardır çözüm bulamadım sosyal hayatım 0
Gecmis olsun sizin de sifaniz icin dua edicem🙏🏼

X