İBB çalışanından skandal paylaşım: Bunların karıları ve kızları 'evet'çilere helal!

Ya bu nasıl olabilir ne zaman biz bu hale geldik
Daha dün suriye ve ırakta duyduğumuz okuduğumuz şeyleri görüyoruz
İşid demişti kürtlerin karıları kızları bize heladir
Hiç uzak değilmiş

Yezidilere yaptiklarini gormediniz mi. Dagin tepesinde yasayan, kimseye zarari bile olmayan yedizlerin koylerini basip, erkeklerini oldurduler, 5 bin kisi kadar. 7 bin kadini ve cocugu esir aldilar seks kolesi diye, ya da cariye diyelim onlarin deyimiyle. Hatta bazilarini mulsuman yapmaya calistiklari videolari da var, erkeklerin bir kisimini toplamis, musluman yapmaya calisiyorlar. Cok etkileyici cidden,, karisini kizini seks kolesi diye satmak istedigin adamin din degistirmesini bekliyorsun.Videolari dolaniyor pazarda satilan kadinlarin, kac para ettiklerininin, nasil davranilmalari gerektigi ile ilgili dagitilan brosulerin.. Hala ellerinde kadinlar; kimse ama kimse sesini cikarmadi. ortamlarda "halepte katliam var" diye aglayan kadinlar yezidi kadinlar icin kilini bile kipirdatmadi.Olene kadar unutmayacagim bunu ben, o yuzden ben "kendinize muslumansiniz " deyince kiziyorlar. Kizin daha cok kizin, umrumda bile degil, siz gercekleri gormekten imtina edebilirsiniz, ama herkes siz degil.

Ne iğrenç pis bir insansın sen Ömer! Adının hakkını ver bari. Savaş hukuğuymuş? Hangi islam savaş hukuku müslümanın müslümanla savaşmasını önerip bir de karılarını helal kıldırıyor?
Terbiyesiz.!
Hangi siyasi parti olursa olsun iğrençsiniz.
( Hiçbir siyasi partiye bağlı değilim )

kendi görüşünü savunursunda ama karşı taraftan bu derece nefret edip ağzından salyalar saçmanı anlayamadım ömer bey:deli::deli::deli:

Şu yaratığa insan, bey gibi hitaplarda bulunmayın lütfen.

:oha::oha: igrenç mide bulandırıcı hatta dahada ötesi bir söylem :kusmuk:
Herkesi susturanlar, yazdıklarından dolayı cezalandıranlar; bu yaratığı neden cezalandırmıyor? Gücü mü yetmiyor, işine mi geliyor?

Şu yaratığa insan, bey gibi hitaplarda bulunmayın lütfen.

Herkesi susturanlar, yazdıklarından dolayı cezalandıranlar; bu yaratığı neden cezalandırmıyor? Gücü mü yetmiyor, işine mi geliyor?
Islerine geliyor herhalde Gulay.. Kendilerinin ettikleri laflar cok mu hafif sanki.. Kimi kime sikayet ediyorsun..:işsiz:
Al birini vur otekine.. Balik bastan kokarmis..

Bu ensarcılardan ne beklenirki! Bunlar değilmi imam hatiplerde, kuran kurslarında kız erkek çoçuğu ayırt etmeden tecavüz eden!! Kendi çoçuklarına kardeşlerine tecavüz edenler!!! Şimdide kendileri gibi düşünmeyen İnsanların karısına, kızına göz dikmişler. Türkiyede kimsenin can mal güvenliği yoktu buna şimdi bide namusu eklendi.
Hadi bakalım Allah sonumuzu HAYIRlı etsin...
Bir cok yazdigina katilmakla beraber, bu yorumuna pek katilmiyorum gunnur. Cok genelleme olmus.Taciz ve kismen tecavuz toplumda yaygin bir sey ne yazik ki ve her kesimden ( etnik, dini, ve sosyo ekonomik duzlemden insanin ) icinden cikiyor bu insanlar. Denetimsiz kurslarda, yurtlarda artmasinin ve goze batmasinin sebebi ise;denetimsiz olmalari ve isi ehlilerine vermemeleri insanlarin. Ahbap-cavus iliskisi olan her kurum ve kurulusta benzer seyler olur ne yazik ki:S

Sonra biz ya laiklik giderse diye korkunca bize gülüyorlar niye gitsin Allah aşkına diye? Bu zihniyetteki insan sayısı 1 değil 2 değil, korkuyorum arkadaş işte ben bu işid kafasındaki insanların fantazilerinden!!

Sonra biz ya laiklik giderse diye korkunca bize gülüyorlar niye gitsin Allah aşkına diye? Bu zihniyetteki insan sayısı 1 değil 2 değil, korkuyorum arkadaş işte ben bu işid kafasındaki insanların fantazilerinden!!

Vallahi herkes korkuyor; ozellikle kiz ve erkek evlatlarimiz icin korkuyoruz:KK43:(( korkmak da lazim zaten.

Bir cok yazdigina katilmakla beraber, bu yorumuna pek katilmiyorum gunnur. Cok genelleme olmus.Taciz ve kismen tecavuz toplumda yaygin bir sey ne yazik ki ve her kesimden ( etnik, dini, ve sosyo ekonomik duzlemden insanin ) icinden cikiyor bu insanlar. Denetimsiz kurslarda, yurtlarda artmasinin ve goze batmasinin sebebi ise;denetimsiz olmalari ve isi ehlilerine vermemeleri insanlarin. Ahbap-cavus iliskisi olan her kurum ve kurulusta benzer seyler olur ne yazik ki:S

Aslında bu kafa yapısındaki insanların geneli aynı, hep kafalar bel altına çalışıyor. Son günlerde çıkan bütün igrenç haberlere bak hep bunun gibi bozuk zihniyetler var işin içinde. Muhakkak her kesimde vardır ama bunlar artık bu işleri kendilerine meslek edindiler. Artık denetimde fayda etmiyor maalesef, çünkü denetleyende bunlar, denetlenende. Bakanlarını hatırla bikereden bişey olmaz diyen...

Biranda yok olup giderler inşallah.

Yezidilere yaptiklarini gormediniz mi. Dagin tepesinde yasayan, kimseye zarari bile olmayan yedizlerin koylerini basip, erkeklerini oldurduler, 5 bin kisi kadar. 7 bin kadini ve cocugu esir aldilar seks kolesi diye, ya da cariye diyelim onlarin deyimiyle. Hatta bazilarini mulsuman yapmaya calistiklari videolari da var, erkeklerin bir kisimini toplamis, musluman yapmaya calisiyorlar. Cok etkileyici cidden,, karisini kizini seks kolesi diye satmak istedigin adamin din degistirmesini bekliyorsun.Videolari dolaniyor pazarda satilan kadinlarin, kac para ettiklerininin, nasil davranilmalari gerektigi ile ilgili dagitilan brosulerin.. Hala ellerinde kadinlar; kimse ama kimse sesini cikarmadi. ortamlarda "halepte katliam var" diye aglayan kadinlar yezidi kadinlar icin kilini bile kipirdatmadi.Olene kadar unutmayacagim bunu ben, o yuzden ben "kendinize muslumansiniz " deyince kiziyorlar. Kizin daha cok kizin, umrumda bile degil, siz gercekleri gormekten imtina edebilirsiniz, ama herkes siz degil.
Unutmadık unutmayacağız işidi destekleyenler enaz işid kadar günahkardır
Dini yorum yasak ama islamın yayılma politikalarından biride buydu islam adına cihat et kabul edeni bağaşla karşı koyanı katlet kadınları çocukları köle yap sat
Keşke her gerçek olduğu gibi anlatılsa

Dini yorum yasak ama islamın yayılma politikalarından biride buydu islam adına cihat et kabul edeni bağaşla karşı koyanı katlet kadınları çocukları köle yap sat

Ümit Cihan Tarho -1998 de oruc tutmadiğı icin bicaklanrak olduruldu.
http://www.milliyet.com.tr/1998/01/09/haber/oru.html

Mehmet Sirin tekin -1987 de oruc tutmadiğı icin bicaklanrak olduruldu
http://gazetearsivi.milliyet.com.tr/Mehmet Şirin/

Oruc tutmyan üniversite öğremcisini köprüden attılar.
http://web.archive.org/web/20041123....com.tr/haber/0,,sid~1@w~2@nvid~484523,00.asp

Bak burada da yine oruç tutmadığı ıcın savcıyı dovmusler.
http://www.milliyet.com.tr/otogarda-sigara-icen-savciya--oruc--dayagi-gundem-1284588/

Bunlar bır kaç şey, sonra bırı bunlarında yaşandığı ülkede cesaret alıp , bugünki lafları dıyor. Yavaş yavaş bu noktaya geldik.

Yeter artık bu kadar seviyesizlik. Artık okuduklarım karşısında kanım çekiliyor midem kalktı ya.Türkiyenin bu hali ne yazıklar olsun resmen kültürsüz ve ahlaksız bi devlet olduk.

Hayır İslam dini köleliği kaldırmıştır. Sadece kendilerini öldürmeye kalkanlar ile savaşılmıştır.
IŞID'ı destekleyenler IŞID dan da aşağılıktır. Allah bütün iyi insanları korusun ve yüceltsin.

Suriyede Alevilerin katledilmesi sonucu bu ülkenin cami avlusunda lokum dağıtıldı çok kısa bir zaman önce.... İçimizde böyle cihat anlayışı adı altında diğerlerini katledecek çok fazla insan var. Bunlar örgütleniyorlar. İşıd destekçisi çok insan var ülkemizde. Biraz gözümüzü açalım. Bunlar ülkenin geleceği için bir sinyaldir. Kör olmayalım lüften. Bunlar yalnızca sapıklaşmış bir kaç mesaj değildir. Bu tür gruplar giderek çoğalıyor. Bu şekilde bir ayrışma yalnızca bir kaç sözden ibaret olarak algılanmamalıdır. Suriye'de kısa zamana kadar bizler gibiydi. Ufacık bir olayla bu duruma gelindi.. Bizim için de yapılmak istenilen bu. Evetçi Hayırcı meselesi yarın Türk Kürt, öbür gün Alevi- Sünni meselesine dönüşecek.

Bu ne ya! ne hale geldik ülke olarak;biri denize dökmekten bahseder,öteki karıları ve kızları helal der.Bir edeplice siyaset yapmayı beceremiyorlar.Hayır ,sonuç niye karıya ,kıza dayanıyor yani.

Anayasa değişikliğinden uçkuruna pay çıkarmayı hedef edinmiş bu şahsiyet. Savaş demiş, islam hukuku demiş, cariyen oluyor diye kendi beyin hücreleri çerçevesinde bizim anlayamayacağımız dip notlar eklemiş. Belli ki başka bir boyutta yaşıyor. Normal bir hukuk devletinde bu tür söylemlerde ceza verilmeli rehabilite edilmeli.

Bu ne ya resmen hedef göstermişler fotolarla. Şimdi biri tutup bunlardan birine tecavüz etse ne olacak? Sokağa çıkmasaymış der gibi hayır demeseymiş madem mi diyecekler? Ben beklerim. Hadi delinin biri taş atmış kuyuya diyelim, resmen akbaba gibi o tweetin üzerine atlamışlar ya, önceden bakıp içleri gidiyordu demekki Allah fırsat vermesin bunlara, tiksindim !! Birde gururumuzdur , onurumuzdur yazmışlar:kusmuk:

Bu ne ya resmen hedef göstermişler fotolarla. Şimdi biri tutup bunlardan birine tecavüz etse ne olacak? Sokağa çıkmasaymış der gibi hayır demeseymiş madem mi diyecekler? Ben beklerim. Hadi delinin biri taş atmış kuyuya diyelim, resmen akbaba gibi o tweetin üzerine atlamışlar ya, önceden bakıp içleri gidiyordu demekki Allah fırsat vermesin bunlara, tiksindim !! Birde gururumuzdur , onurumuzdur yazmışlar:kusmuk:

Bir kadin var o tweetleri retweet eden. Bu laflari hep bir kesim soyluyor; Yani hayircilara soylediniz bunlari,yetmedi Kilicdaroglu'na soyluyorlar, ne utanmaz ne arlanmaz insanlar. Ve cezai yaptirimi olmasi lazim ama nerede. Ona degil de baskasina soylenseydi bu laflar, yer yerinden oynamisti ( ki de oynamasi da lazim zatern her durumda kimse soylenirse soylensin). Midem bulaniyor boyle seyleri gordukce, ozellikle kadinlarin boyle seyleri desteklemesi dehset verici.
Bak su kadina https://mobile.twitter.com/elif_caymaz

Bir kadin var o tweetleri retweet eden. Bu laflari hep bir kesim soyluyor; Yani hayircilara soylediniz bunlari,yetmedi Kilicdaroglu'na soyluyorlar, ne utanmaz ne arlanmaz insanlar. Ve cezai yaptirimi olmasi lazim ama nerede. Ona degil de baskasina soylenseydi bu laflar, yer yerinden oynamisti ( ki de oynamasi da lazim zatern her durumda kimse soylenirse soylensin). Midem bulaniyor boyle seyleri gordukce, ozellikle kadinlarin boyle seyleri desteklemesi dehset verici.
Bak su kadina https://mobile.twitter.com/elif_caymaz
Kendine müslüman diyoruz işte bunlara, önce adamın paylaşımını retweet etmiş, sonra bunu kınayan bu kadınlardan özür dilemeli diyen başka bir kadının paylaşımını retweet etmiş, daha ne dediğini ne yaptığını bilmiyor, daha fazla bakmaya da midem kaldırmadı.
Küçücük kız çocukları var o fotolarda ya adamın torunu var. Dava açmalılar kesinlikle. O fotoğraflarda olsam sokağa çıkmaya korkardım hoş bu gidişle hepimiz korkacağız.
Bir tanesi malum fotonun altına "17 nisanda kızlarının helal olup olmayacağını H. karaman'a sorarız" diye birşey yazmış, aklı varsa çoluğunu çocuğunu toparlayıp kaçar.

Kendine müslüman diyoruz işte bunlara, önce adamın paylaşımını retweet etmiş, sonra bunu kınayan bu kadınlardan özür dilemeli diyen başka bir kadının paylaşımını retweet etmiş, daha ne dediğini ne yaptığını bilmiyor, daha fazla bakmaya da midem kaldırmadı.
Küçücük kız çocukları var o fotolarda ya adamın torunu var. Dava açmalılar kesinlikle. O fotoğraflarda olsam sokağa çıkmaya korkardım hoş bu gidişle hepimiz korkacağız.
Bir tanesi malum fotonun altına "17 nisanda kızlarının helal olup olmayacağını H. karaman'a sorarız" diye birşey yazmış, aklı varsa çoluğunu çocuğunu toparlayıp kaçar.

Acmasi lazim; Hepsini toplayacaksin evden, halki kin ve dusmanliga sevk etmekten. Vallhi cocuk mocuk dinlemiyorlar bu insanlar. Internet iyi oldu, insan degil insanimsilarla yasadigimizi ogrenmis olduk.

Yarattıkları! Zihniyete bakar mısın?
Bunlar ensarci zihniyet.
Bunlar küçücük çocuğa tecavüz edip ama rızası vardı diyen zihniyet.

Bunlar hem dini kullanıp hem de karıya kıza her türlü muameleyi hak gören zihniyet.

Allah belanızı versin sizin.
Ne pislik bir kafa yapısına sahipmissiniz.

Allah muhafaza etsin bizi. Yoksa sizin pisliğinizden ve serrinizden kimse koruyamaz.

X