İç dökme olsun buda ..

Vallahi zor sahip olduğunuz için diye böylesiniz diyeceğim ama ben de çok istenen bebektim, 7 yıl sonra olmuşum ve ciddi anlamda her istediğimi yaparak el bebek gül bebek büyütmüşler beni ama asla sizinki gibi sıkarak aman dokunmayın aman şurası incinir ellemeyin vs vs değil. İnanılmaz abartmışsınız okurken içim daraldı yemin ederim. Bebeğinizi tabiiki sevin, dokunun, sarılın, seyredin ama bu nedir yahu her şeyin bir dozu var. Annenizi dinleyip bebeği biraz ona bırakıp kendinize zaman ayırın. Sakınılan göze çöp batar aman ha bu kadar üzerine düşmeyin...

Ben de Tüp bebekle bebeğime kavuştum ama hiç böyle değildim hala değilim zaten benimki koy pusetine dursun olmadı hiç devamli kucak. Ben hala biri yarım saat alsa da kafa dinlesem diyorum. Abartmissiniz çocuk bağımlı olur böyle. Tv izletmeyin ek gıda vermeyin ama kucakta olmaz bırakın yerde surunsun oyun halısı na koyun kesfetsin müzik açın dinleyin çocuğun uslu olmasi büyük nimet

Sakınan göze cöp batar Allah muhafaza nezle bile olsa veryansın edecek gibisiniz yapmayın lütfen kendinize bu zülmü
Bebek dediğin düşe kalka büyüyor bi şekilde

X