iç dökmeli emlak danışmanlığı mevzusu..

Emlak danışmanı kadından olur asıl . Öncelikle işini iyi yapan ,yalan söylemeyen emlakci güven verir . Diğer fikrinizi de sevdim . Bence hemen kendinizi gelistirmeye başlayın .

Bu arada eşimle henüz sevgili iken ek iş olarak Remax eğitimi almak istiyordu . Neyse görüşmeye beraber gittik . Kurumun en üst düzey yetkililerinden biri işi daha çok benim dusunmemi önerdi . Kendince beni güvenilir buldu ama asıl sebebi bence kadın olmamdi.

Valla kadın emlakçı varmıdır bilmem ama ben olmasini isterdim ve eğer bi emlak işim olsa kadın emlakciyi tercih ederdim.Mis gibi olur valla.Arkadasim yanliz yasiyor ve kiralik ev bulmak istedi emlakcilarda soruyor malum evlimisin bekarmisin ev sahibi soruyor bu tarz seyleri diye.Cok tedirgin oluyordu Arkadasim.Kadinlarin yapamayacagi hic bisi yokdur bence.Erkekleri bu kadar ayyuka cikaranda biz kadinlariz😎

Tamamiyle katılıyorum, kadın emlakçı kadınlar için daha güvenli ve kolay. Bizim yazlığın olduğu yerde çok sayıda kadın emlakçı var yazlık kiralıyorlar hepsi cayır cayır iş yapıyor. Kiralık sayfasında kadın emlakçı fotosu görünce kadınlar daha rahat iletişim kuruyor.

Tamamiyle katılıyorum, kadın emlakçı kadınlar için daha güvenli ve kolay. Bizim yazlığın olduğu yerde çok sayıda kadın emlakçı var yazlık kiralıyorlar hepsi cayır cayır iş yapıyor. Kiralık sayfasında kadın emlakçı fotosu görünce kadınlar daha rahat iletişim kuruyor.
Tabiki ben ev arıyordum mesela satın almak için . ( Hoş bulamadım o ayrı ) Baktigim evlerin emlakcisi kadınsa hemen arıyordum . İşini daha titiz , düzgün yapacağıni düşünüyordum .

Ben de mimarlık ve emlak yönetimi mezunuyum ve 2 3 yıl içinde kendi ofisini açıp hem mimarlık hem emlak danışmanlığı yapmayı düşünüyorum. Neden kadından olmazmış ki 🤷🏻‍♀️ mis gibi şantiyeye de giderim topuklarımı tıklata tıklata ofiste de gezerim.(ki yapmışlığım vardır🤭) İnsanları bu kadar önemsemeyin, konuşan elalem siz çalışırken orada olmayacak. He bu konuda yalnız olmak açısından çekinceniz varsa erkek bir tanıdığı çırak olarak alın mesela. Hayırlı işler diliyorum 💕

hanımlar konuyu ihmal etmişim giremedim bir kaç gun, kusura bakmayın. Hepinize sonsuz tesekkurler yuzumu gulumsettiniz aklımdaki soru işaretlerini sildiniz desteğiniz çok iyi geldi. hatta bu konuyu paylaştığımdan beri süreeekli remax kariyer reklamları çıkıyor. bakalım basvurmayı dusunuyorum. biryerlerden baslamak gerek :KK37:

Ev gezdirmek problem olacaksa erkek personeliniz de olur, siz isinizin basinda mimari kisimla ilgilenirsiniz vs vs.
İnsanlarin bakiş acisi dar yapacak bir sey yok.
Bence gayetde başarirsiniz.
İnsanlar her şeye konuşmayi sever.

X