İç sıkıntısı

Çocuk yok, olmayacak da sanırım.Ben de 20 21 gibi duruyorum,bunu eşim kabul etmiyor mesela:)Herkes yaşıma şaşırırken o kabul etmiyor.Ben hep kötüyüm o hep mükemmel :KK70:
Kabul etmiyorsa koy kapinin önüne
Mesela ben olsam kesinlikle oyle yapmiştim boyle adamla hayat gecer mi ya

Yoruluyorsunuz ve caniniz birsey yapmak istemiyor bu kadar basit 😉 yani insan bazen kendine kiziyor ne tembelim , isteksizim bugunlerde diye. Ama robot degilizki, geçici oldugunu dusunmek gerekiyor
Sohbetinizin uyustugu neseli bir arkadasiniz olsa, yada biraz muzik acip çalkalasaniz muthis iyi gelicektir. Hiiimmm turp gibiyim , hicbirseyim yok benim demeyide unutmayin.
Ben oyle yapardim sizin yasinizda, ve halâ...💐😄
Esinizlede cok buyuk bir sorun oldugunu duşunmedim ben, her erkegin aksilikleri yani maalesef..

Yoruluyorsunuz ve caniniz birsey yapmak istemiyor bu kadar basit 😉 yani insan bazen kendine kiziyor ne tembelim , isteksizim bugunlerde diye. Ama robot degilizki, geçici oldugunu dusunmek gerekiyor
Sohbetinizin uyustugu neseli bir arkadasiniz olsa, yada biraz muzik acip çalkalasaniz muthis iyi gelicektir. Hiiimmm turp gibiyim , hicbirseyim yok benim demeyide unutmayin.
Ben oyle yapardim sizin yasinizda, ve halâ...💐😄
Esinizlede cok buyuk bir sorun oldugunu duşunmedim ben, her erkegin aksilikleri yani maalesef..
Benim 3 aydır böyle geçmedi.Benden daha fazla çalışan meslektaşlarım var gayet aktif ve enerjikler.Ben eşimi suçluyorum sanırım

Ben çalışarak erkek(?) rolünü üstleniyorum sen de kadın(?) rolünü üstlen dedim.Bana göre çalışmanın kadını erkeği asla olmaz,onun dilinden konuştum.Çalışıyorsan ne katkın oldu,ben bugüne dek evler araba arsa aldım peki sen naptın diyor, maaşı benim kaç katım, ben daha işe gireli 3 yıl oldu olacak.Bunun çok kavgasını yapsam da çare olmadı.Evimiz için aldığım her şeyi yok sayıyor yıkıyor beni….

Kendini kadınlarla kıyaslayan cimri erkeklerden hayır geldiğini hiç görmedim. Yani bu sayılarını bir erkek biraz dahi çalışa rahatlıkla yapar hele beli bir yaşın üzerinde ise. Çünkü erkeklerin iş başka odaklandığı başka bir şey yok.

Kendini kadınlarla kıyaslayan cimri erkeklerden hayır geldiğini hiç görmedim. Yani bu sayılarını bir erkek biraz dahi çalışa rahatlıkla yapar hele beli bir yaşın üzerinde ise. Çünkü erkeklerin iş başka odaklandığı başka bir şey yok.
Bu tarz şeylerin daha kolay alınabildiği yıllarda çalışıyormuş zaten.İnsan kendisini karısıyla kıyaslar mı cidden

Bırakın karısını herhangi bir kadınla kıyaslaması bile çok yanlış. Üstelik al tarafı bir arsa ve araba almış.
Mesela fatura tarzı şeyleri benden bekliyor çünkü onun sayesinde kiradan kurtulmuşum.Ee ben babamın evinde de kira ödemiyordum dedim.Böyle mide bulandırıcı şeyler konuşuyoruz

Boşanmak, boşanmış kadın olmak kötü bir şey değil. Sizi mutsuz eden yerde böyle bir adamla ömür geçirmeyin!

İyi akşamlar herkese.Ben çok mutsuzum.Bu mutsuzluk şımarıklıktan mı geliyor bilmiyorum.İyi bir işim var,sağlığım yerinde(çok şükür). Ama ben mutsuzum, evi toplayasım yok temizlik yapasım yok.Yemek yapasım yok.Bundan rahatsızlık duyuyorum ama dermanım yok.Ne tv izleyesim var, ne kişisel gelişim.İşten gelince öyle tavanı izleyesim geliyor.Ev temiz eşyalar yeni, öyle kirli bir yer düşünmeyin ama eşim bana kızdı oturdum ona ağladım.Evi neden süpürmedim diye.Tatlı bir dille de söyleyebilirdi.Eşimle aram hep bozuk, zaman zaman beni sevmediğini düşünüyorum.Dili çok sivri,çok kırıcı olabiliyor.Bir özelliğinden şikayet ettiğimde sen de öylesin de ondan yapıyorum aynayım ben gibi saçmalıyor.Özür, hediye vs asla yok.Hep her zaman kendisi haklı.Neler anlatsam bilemiyorum eşim için ayrı bir konu açmam lazım sanırım. Anlaşılamadıysam için özür dilerim cidden iyi değilim.Acaba eşim yüzünden mi bu haldeyim, bedenim değil ruhum mu yorgun?
Bana anksiyete bozukluğu gibi geldi,bence bir psikologla görüşün.

İyi akşamlar herkese.Ben çok mutsuzum.Bu mutsuzluk şımarıklıktan mı geliyor bilmiyorum.İyi bir işim var,sağlığım yerinde(çok şükür). Ama ben mutsuzum, evi toplayasım yok temizlik yapasım yok.Yemek yapasım yok.Bundan rahatsızlık duyuyorum ama dermanım yok.Ne tv izleyesim var, ne kişisel gelişim.İşten gelince öyle tavanı izleyesim geliyor.Ev temiz eşyalar yeni, öyle kirli bir yer düşünmeyin ama eşim bana kızdı oturdum ona ağladım.Evi neden süpürmedim diye.Tatlı bir dille de söyleyebilirdi.Eşimle aram hep bozuk, zaman zaman beni sevmediğini düşünüyorum.Dili çok sivri,çok kırıcı olabiliyor.Bir özelliğinden şikayet ettiğimde sen de öylesin de ondan yapıyorum aynayım ben gibi saçmalıyor.Özür, hediye vs asla yok.Hep her zaman kendisi haklı.Neler anlatsam bilemiyorum eşim için ayrı bir konu açmam lazım sanırım. Anlaşılamadıysam için özür dilerim cidden iyi değilim.Acaba eşim yüzünden mi bu haldeyim, bedenim değil ruhum mu yorgun?
Siz bu kocayla mutlu olamazsınız ,ben o yolları geçtim biliyorum .
Herşeyi eleştiren hep kendini haklı gören birde yaptıklarınıza emeğinize değer vermeyen biri .
Sizde değil sorun ilişkinizde evliliğinizde .
Eşiniz size değer vermiyor .
Şimdiden başlamışsiniz evden kaçmaya .
Malesef değişmiyorlar cocukta olsa değişmiyorlar
Ben neler yaptım beni görsün değer versin diye ,ağir depresyona düştüm ,hatayı hep kendimde aradım .
İyi düşünün ,böyle devam yaşamak istiyormusunuz?

Kan değerleri, mevsim geçişi, tükenmişlik pek çok sebebi olabilir. Bence çoğu insan zaman zaman bu dönemlerden geçiyor. Psikiyatrilik bir durumunuz olduğunu düşünmüyorum

Herşeyi eleştiren hep kendini haklı gören birde yaptıklarınıza emeğinize değer vermeyen biri .
Ben neler yaptım beni görsün değer versin diye ,ağir depresyona düştüm ,hatayı hep kendimde aradım .
Size katılıyorum. Eşiyle mutlu insanlar gerçekten çok pozitif ve hayat dolu

Şimdiden evden kaçmaya başladığım doğru, eşimde fiziksel şiddet vs yok ama psikolojik şiddet var bence.İltifat, güzel söz yok.Beni sevmiyorsun diyorum, senin beni sevdiğin kadar seviyorum diyor.Hep her zaman o haklı, kusur her zaman bende

Hiçbir konuda eşimi kendime destek görmüyorum, tam tersi omzuma sırtıma yük gibi

Yapmayın, etmeyin, bu adamla evlenmeyin demiştik… Hani diyorlar ya eşim evlenince değişti diye, aslında evlenmeden önceki süreçte sorunlu olduklarına dair çok güzel sinyaller veriyolar ama hep görmezden geliniyor. Yaşınız çok genç olduğu halde toplum baskısından dolayı yaşınız geçiyormuş gibi lanse edilip yalnız kalma korkusundan bu adamı bulmuştunuz. Bakınız şimdi aynı evde yalnızsınız. Görücü usulü değil de birkaç sene daha bekleseydiniz gerçek hayattan anlaşıp tanıyıp sevebileceğiniz birini bulacaktınız zaten. Her şey vaktinde zamanında güzel çünkü.

Kırmamışımdır umarım.

X