İçe Dönük Meme Ucu

Tikkabilla

Lupilup!
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
18.680
24.176
Kızlar tekrardan merhaba.. İnşallah en kısa zamanda göğüslerimi büyütmeyi düşünüyorum. Ayrıca bununla birlikte benim göğüs uçlarım düz - içe dönük meme ucu deniyor. İleride bebek emzirirken falan büyük sorun oluyormuş ama ona daha çok var. Benim problemim sürekli orda kokulu nemli bir birikinti oluşması.. Göğüslerimi yaptırırken onları da aradan çıkarttırayım diyorum. Aranızda bu göğüs ucu ameliyatı ile ilgili deneyimleri olan paylaşabilir mi? Ayrıca Fiyat olarak ekstradan bayağı bir ücret ödemem gerekir mi? Şimdiden teşekkürler..

Konunu guncel tutmak adina yaziyorum, hic bir fikrim yok umarim sitede bilenler vardir. Ancak ekstra fiyat olayi sanmiyorum olacagini

Konunu guncel tutmak adina yaziyorum, hic bir fikrim yok umarim sitede bilenler vardir. Ancak ekstra fiyat olayi sanmiyorum olacagini

Sağol canım..

Meme içindeki süt kanalları bazen kısa olup memeucunu içe çekebiliyormuş, bu problem de ondan kaynaklanıyormuş. Bazıları sadece o kanal bağlarını kesilmesi ile düzelebiliyormuş. Ben de öyle bir şey kabul edemem, bakalım doktora görünmek lazım tabi..

Sağol canım..

Meme içindeki süt kanalları bazen kısa olup memeucunu içe çekebiliyormuş, bu problem de ondan kaynaklanıyormuş. Bazıları sadece o kanal bağlarını kesilmesi ile düzelebiliyormuş. Ben de öyle bir şey kabul edemem, bakalım doktora görünmek lazım tabi..

Cok haklisin ole birsey kabul etme tabii ki :KK43: mutlaka caresi vardir , cok sevgiler

X