Çatlaklar Ice therapy çatlaklar

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

maydanoz222

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2015
9
0
31
Kızlar ben istanbulda suna dinç adında bir uzmanın yapmış olduğu buz Terapisi için test yaptırdım suna hanım tamamen geçirdiğini söyledi çok iddalı bir şekilde derecesi ne olursa olsun yanlız pek uygun fiyatlara değil yaptıran var mı acaba sonuç alan

Kızlar ben istanbulda suna dinç adında bir uzmanın yapmış olduğu buz Terapisi için test yaptırdım suna hanım tamamen geçirdiğini söyledi çok iddalı bir şekilde derecesi ne olursa olsun yanlız pek uygun fiyatlara değil yaptıran var mı acaba sonuç alan
merhaba canım bu yöntemi bende uzun süredir araştırıyorum.Suna Dinç gerçekten iddaalı konuşuyor.Ne kadar doğru bilemedim.Sana fiyat olarak ne söyledi acaba?

selam ,

suna dinç madurlarından haberiniz yok sanırım arkadaşlar! bu konu 5 yıl belki daha fazla zaman konuşuldu,buzlu terapi diye topic açıldı hatta,sakın öyle birşey yapmayın!!!!!!!!!!!!

Dah
selam ,

suna dinç madurlarından haberiniz yok sanırım arkadaşlar! bu konu 5 yıl belki daha fazla zaman konuşuldu,buzlu terapi diye topic açıldı hatta,sakın öyle birşey yapmayın!!!!!!!!!!!!
Suna Dinç'in tedavisini araştırırken hiç negative bişey görmemiştim. mağdurları derken?

Dah

Suna Dinç'in tedavisini araştırırken hiç negative bişey görmemiştim. mağdurları derken?
Buzlu Terapi Sistemi ile Çatlaklara %100 Çözüm

BU TOPİC SONUNA KADAR OKURSANIZ MADURLARLA BOL BOL KARŞILAŞIRSINIZ,

Neden böyle dedin ben ücreti fazla geldiği için sadece test yaptırdım daha sonra düşünüyordum aydınlatırmısın please:))

X