İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Lna16 Lna16 linoşumm mm tatlı dilli güler yüzlü arkadaşımm. Enercisini yidiğimmm baklava burma tatlımmm 🤤 yaprak sarmasımm🤤biber dolmasımm🤤🤤 fırından yeni çıkmış çıtır ekmeğim seveyrümmm seniiğğ😍😍🥰🥰
flying-kiss-kiss.gif
Yaaaa bak seni yerim kurabiyemmm :KK60: :KK60:
Hemde ağzını yüzünü yerimmm 🤭🤭🤭😍😘🌸😍💜💜💜💜
Cansın, seviliyorsun ballı lokumummm 🥰😘🤭😍😍😍💜💜💜💜
O enerjik hatun seniiii öperrrr kocamannnn 🥰😘💜💜💜🌸🌸🌸
İyi ki varsın kuzummm 🥰😍😘
Nasıl mutlu etti mesajın 🥰🥰😍😘😘
Taze annem benim herşey gönlünce olsun bebeysimmm 🥰😍😘💜💜💜🌸🌸🌸🌸
:KK60::KK60::KK60::KK68::KK68::KK68::KK74::KK74::KK74::KK74:
Kocamannn sarıldım yavrumu da öp benim için 💚💙❤️🤗🤗💜🌸🪷🌷🌿💞💕☺️☺️☺️☺️

Napicakdijuz kuzum🥺
Burdayız bebişimm artık esim 1bucuk saate gider gelir sevrisle yapcak bise yok ev olana kadar böyle kaynanam evi bekliyo ama kadının ölmesini bekliyolar herhalde 10 senedir yıkılmadı ev şimdi yıkıldı busefer yapılması bekleniyorr oda 5 sene surer herhalde

Burdayız bebişimm artık esim 1bucuk saate gider gelir sevrisle yapcak bise yok ev olana kadar böyle kaynanam evi bekliyo ama kadının ölmesini bekliyolar herhalde 10 senedir yıkılmadı ev şimdi yıkıldı busefer yapılması bekleniyorr oda 5 sene surer herhalde
AlllH yardımcınız olsun cancazim, almiste yeni evinde okula başlar kismetse🥺🤗🤤

• Komik
Reactions: Jou
AlllH yardımcınız olsun cancazim, almiste yeni evinde okula başlar kismetse🥺🤗🤤
Umarımm ama pek istemiyorum istanbula taşınmakk kvler hergün kapımda olur ugrasamam üstüm.başım rahat giyinemem kocam kardeşiyle habire bise ederler butun gün hepberaber oliyolar cinnet geçiririmm biyere gittiğimizde peşimizde

Umarımm ama pek istemiyorum istanbula taşınmakk kvler hergün kapımda olur ugrasamam üstüm.başım rahat giyinemem kocam kardeşiyle habire bise ederler butun gün hepberaber oliyolar cinnet geçiririmm biyere gittiğimizde peşimizde
Yaa haklısın hepsi olur vslla canimcim,Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲💜🥰🍒😘

Bugün sevgi dolu enerci dolu yumoş yumoşum 🤭🤭🤭🥰🥰

Yaaaaa kurbişimm çok tatlısın yaa coookkk🥰🍒🍒 seni çokça yerim kiraz gibi 🤗🤤🥰🍒🍒🍒 ağzından yine bal damlıyor kurbişimm balliskom 💜🥰🍒🍒🍒🍒 tatlı şey seni🤤💜🥰🍒🍒🍒😘
Yaaaa bak seni yerim kurabiyemmm :KK60: :KK60:
Hemde ağzını yüzünü yerimmm 🤭🤭🤭😍😘🌸😍💜💜💜💜
Cansın, seviliyorsun ballı lokumummm 🥰😘🤭😍😍😍💜💜💜💜
O enerjik hatun seniiii öperrrr kocamannnn 🥰😘💜💜💜🌸🌸🌸
İyi ki varsın kuzummm 🥰😍😘
Nasıl mutlu etti mesajın 🥰🥰😍😘😘
Taze annem benim herşey gönlünce olsun bebeysimmm 🥰😍😘💜💜💜🌸🌸🌸🌸
:KK60::KK60::KK60::KK68::KK68::KK68::KK74::KK74::KK74::KK74:
Kocamannn sarıldım yavrumu da öp benim için 💚💙❤️🤗🤗💜🌸🪷🌷🌿💞💕☺️☺️☺️☺️
Bizde seni öpüyoruz kokulu kokulu 🥰🥰😋😋😘😘🤤🤤

D E V A D E V A perimmm çıtır baklava tatlımmm 🤤 sütlü çikilitam🤤 pazar kahvaltısı tadında arkadaşımm canını yidiğimmm ağzını burnunu ısırdığım mm 😁😁🤩🤩🥰🥰seveyömmmmm senüüüğğğ
cute-cat-couple.gif
Yaaa seni yerimm yerim ballı lokmam güzeller güzeli anne oğlusunun anası sevgi pıtırcığı olmuşuzz 😍😍😍 bende seni seviyorum canımın için😘😘
Bakamıyorum pek kuzu siteye kaynanadayım tel çekmiyor 😬

X