İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

MssPARE MssPARE bu dişler zaten yarımsı ama yokluğu daha kötüymüş bişey yiyemiyorum ne zamana iyileşir bu😭
Benim yandan iki diş gitti o taraftan yiyemiyorum diğer tarafta kırık var o tarafa ağrı yapıyor yiyemiyorum bacım
Teyzelere döndük 😁😁
Doktor demişti ki bir hafta sonra kapanmaya başlar bir aya varir etlerin kavuşması
Bekliyorum bir ayı

Allahım sen büyüksün:dua::dua::dua:
kaç günde geliyor
Kimisi 10 kimisi 3 hafta diyo canım bilmiyorum genetik için aradıklarında sorucam inşallah sağlıklı gelirler en kritik noktadayız🥹

Daha dün öğrendim teşekkür etmeye fırsatim olmadı MssPARE MssPARE edilen dualar okunan ayetel kürsiler için cok teşekkür ederim vesile oldugun için Allah razı olsun 🥰
Genetik işleme alınsınlar dua için yine kapınızı çalıcam kızlar 😍

Kimisi 10 kimisi 3 hafta diyo canım bilmiyorum genetik için aradıklarında sorucam inşallah sağlıklı gelirler en kritik noktadayız🥹

Daha dün öğrendim teşekkür etmeye fırsatim olmadı MssPARE MssPARE edilen dualar okunan ayetel kürsiler için cok teşekkür ederim vesile oldugun için Allah razı olsun 🥰
Rabbim güzel sonuçlar almayı nasip etsin inşallah kuzum

Her zaman dualarla destek okuruz canım yeterki güzel olsun herşey gönlüne göre olsun 🤲🤲🤲💕

X