İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Şimcik size bişi dicem
Sütlaç yaptım fırınladm alt kata elticimgile de ikisini koydum götürdüm çünkü onlar da sürekli bize bişey getiriyorlar tabağı bardağı da vardı hem onları da vermiş olurum 🤣
Ben kapıyı çaldım cik cik cik dış kapıda çaldı tahmin ettim annesigildir diye
Kaynım çıktı kapıya ben tepsiyi verdim
Diğer kapıdan da eltinin babası elinde pasta mum yakmışlar anası kardeşleri falan
Denk geldi ben de bişey demeden yukarı çıktım
Normal olsa hoşgeldiniz falan derdim pasta masta bisürü kişi bişey demedim ben de 🤣
Şimdi de sinir oldum niye denk geldik az daha önce götürseydim diye emaa fırınım pişirmedi zalım 🤣
Öff işte sinir oldum
Saçma geldi kız artık evli bırak kocası yapsın sen de kutlicaksan doğum gününü evine davet edersin yine sürpriz yaparsın öyle değil mi
Ailesiyle çok sorun yaşadık o yüzden ısınamıyoruz Bi türlü değişikler
Kadın diyormuş ben sizin arkadaşın olcam sadece başkasıyla arkadaş olmayın herşeyin izde ben olmak istiyorum diyormuş sizce sorunsalı değil mi 🤣
İçimi döküyom bana hak verin ha 🤣🤣

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
ASSOSyal ASSOSyal
Meral01 Meral01
Dutt Dutt
MssPARE MssPARE
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
Bal0ncuk Bal0ncuk
Saliha40 Saliha40
D E V A D E V A
Şinciikk ailesi tabi gelebilir onda şey yokta. Ben şeye takıldım. Pastayla geldiklerini gördüğünü biliyorşr. Belliki birinin doğım günü. Ben bir davet beklerdim nedense 😬

Keşke o kadar sexsi olmayaydin mucizem :KK70::KK70:
Hahahaha 🤣
Hahahhah demi tötü meydan da geziyi başına bi iş gelicek

bir mucizee bir mucizee :KK70: :KK70: :KK70:
Ahh parem evlenince o döte ne işler geliyo tövbe est Dr Dr gezmekten 😩

Kimmiş anlamadm ki 🤣
Şinciikk ailesi tabi gelebilir onda şey yokta. Ben şeye takıldım. Pastayla geldiklerini gördüğünü biliyorşr. Belliki birinin doğım günü. Ben bir davet beklerdim nedense 😬
Amannn çok da tın bacım ben davet beklemedim de karşılaşmaya bozuldum neyseh işte 🤣

Hahahaha 🤣

Ahh parem evlenince o döte ne işler geliyo tövbe est Dr Dr gezmekten 😩

Kimmiş anlamadm ki 🤣

Amannn çok da tın bacım ben davet beklemedim de karşılaşmaya bozuldum neyseh işte 🤣
Elti görümce kaynanaya laf ediyi 🤣🤣🤣denize düşse diyo önce kopek balığını kurtarırdım diyor 🤣🤣

X