İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Bide gerçek hikayeden uyarlanmıştır diyo😱😱 Allah esirgesin ua
Evet kuzum bende nefret ediyorum hele şu sıralar metres olayları ballandırılıypr senaristler tarafından 😒 bu dizi de öyle. Gecenin ucunda diye bir dizi var sırf Neslihan var diye bakayım dedim oda aynj😒 neymiş aşkmış. Mıçım aşkınıza 😒

Of Ferit karakterini çok sinir bozucu yapıyorlar tinnom ya oysa fero sero atışmaları güzeldi😅

Hayırlı cumalar bal böcümm
Evet birde o moda oldu gercek hayat hikayesi yazılıyor hepsinin yanına. İlgi çeksin diye bence direk.
Kesinlikle artık normalleştirdiler bize. Nerde eski diziler aileyi konu alan sıcacık 🥰

Hayır olsun parem neyin var
İyiyim çok şükür canım 💕
Kuzum yazdım ama görmedim sanırım

Dahileye tiroit kontrolü için gitmiştim böbrek ve safrada taşlar varmış alınması gerekiyor dedi doktor ameliyat yani çarşamba günü randevum vardı tahliller röntgen ultroson derken kesin ameliyat dedi doktor yatak yokmuş cerrah yoğunmus boşalınca çağıracaklar ameliyat için
Beklemedeyim perim 😔

Kuzum yazdım ama görmedim sanırım

Dahileye tiroit kontrolü için gitmiştim böbrek ve safrada taşlar varmış alınması gerekiyor dedi doktor ameliyat yani çarşamba günü randevum vardı tahliller röntgen ultroson derken kesin ameliyat dedi doktor yatak yokmuş cerrah yoğunmus boşalınca çağıracaklar ameliyat için
Beklemedeyim perim 😔
Aaa çok geçmiş olsun parem hiç korkma ben safrayı aldırdım hiç korkulacak birşey yok geçip gitcek Allahın izniyle 🤲🏼

Aaa çok geçmiş olsun parem hiç korkma ben safrayı aldırdım hiç korkulacak birşey yok geçip gitcek Allahın izniyle 🤲🏼
Aaaa öyle mi geçmiş olsun perim
Beni böbrek taşı korkutuyor safra çok değil
Inşallah ikisi de gelir geçer 🤲🤲💕💕💕

Saolasin canım 🌹🌹🌹

X