İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Yarın yapcam 7. Gün. Net olsun
Yaaaaa özgüşüm kaç zamandır aklımdaydın ız latteyle ikinizde

İnşallaah sağlıkla tutunmuştur kuzum sana 5.gün embriyosu mu 7 gün erken çünkü ama

karamel Latte m çok üzüldüm kuzum ama inşallah Bi daha ki denemede kolaylıkla olur kuzum

Evet canım 5. Gün. Kız topikte herkes 5. Günde yaptı çıktı bana yine birkaç kişi erken dediğinden ben bekliyorum

Evet canım 5. Gün. Kız topikte herkes 5. Günde yaptı çıktı bana yine birkaç kişi erken dediğinden ben bekliyorum
Aaaa 5 gün çok erken yaaaa çıkıyo mu demek şaşırdım doğrusu
10 günlük bebe oluyo o zaman senin bebe de 12 günlük oluyo oo
Sabah ilk idrarla yap emi

Aaaa 5 gün çok erken yaaaa çıkıyo mu demek şaşırdım doğrusu
10 günlük bebe oluyo o zaman senin bebe de 12 günlük oluyo oo
Sabah ilk idrarla yap emi
Çıktı kızların valla canım öyle yapcam bakalım bugün akşam üstü karın ağrım çok oldu korkuyorum sökülcek gibi ama

Erken değil yarın yap
Karnım çok ağrıdı lattem az önce fitili koydum çubuğa çok minik bir leke bulaşmış. O yüzden yapcaktım aslında şimdi bardağa yaptım çişi baktım rengi acık belki net çıkmaz diye döktüm sabah yaptım. Ama bilmiyoeum korkuyorum leke gelcek sanki

Gelsin canım gelebilir korkma yerleşme lekesi oluyor.
Benimde hep 7. Günler gelmişti bu süreçte sadece bol su içip istirahati arttırıcaksın. Eğer leke artar veya rengi değişirse doktoruna söyle sabahta hemen test yap

yarında arkadaşıma kahveye söz vermiştim arabayla gidip gelcektim şimdi ne yalan uydurcam ya 1 haftadır atmadığım yalan kalmadı

Ben hep 5. Günümde öğrenmiştim
Bunda da 5. Gün negatif çıkınca olmadıgını anlamıştım
Hadi yaa
Kuzum sonradan da belli oluyo bazılarının değer sonradan artıyo ama
Senin kaç gün oldu ki
Çıktı kızların valla canım öyle yapcam bakalım bugün akşam üstü karın ağrım çok oldu korkuyorum sökülcek gibi ama
Yaaa Bi dur kötüyü çağırma

Tinimmm dün sabah bir korku üstüne testi yaptım korku sevinc karışıktı biraz kahve lekelenmem oldu. Bakalım rabbim sağlıkla devam ettirsin inşallah. Tez zamanda sizlerden de görelim güzel haberleri
Oyy aminnn aminnn perişimmmm Allahım korusun esirgesin sizi. Devamında da sıkıntısız gebelik nasip etsin dualarımızdasın kuzum ilaçlarını al ve dinlen
Bu sürece gireceğim ya içim böyle kıpır kıpır

Başlıyormusun canım sende ay çok sevindimm inşallah senin benimki gibi uzun ve zorlu geçmeden hemen sonucunu görücez.
Ah hep duamda Allahım sağlılkla bebişler versin hepimize sen bir mucizee mm ve birsürü arkadaşlarım hep aklımda hep duamda. Tek tek güzel haberler paylaşacağımıza çok inanıyorum. Allahım dualarımızı duyuyor ve zamanını bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…