İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Heyyyyy millet Günaysssssss
Yarın Ramazan 🥲😍😋🫠❤️🌸🤲🥹🤗
Hayırlı bereketli ramazanlar olsun inşallah 🤲
Ramazanımız mübarek olsun canlarım sizi çok seviyorum 🤗🤗❤️❤️🌸🥰🥰
Öyle içimden geldi ilanı aşk edeyim dedim 🤪🤪😅😅
Geceleri görüşürüz inşallah 😍😍
Uyanan uyuyanı uyandırsın 😂😂😂
Uyuyan uyananı rüyasında görsün uyansın 😂😂
Tamam tamam hadi iyi pazarlar kalkın domates patates alın 😅🤪🥰🥲😋🫠🥹🫶
Isısırım lan sizi 🤤🤤🤤🤤
Allah ne muradınız varsa hayırla kolaylıkla nasip etsin emi😍😍😍
Tez zamanda kolayca hayırlısıyla sağlıkla gebe kalasıcalar😍😍🥹🥹
Gebeler sağlıkla sıhhatle vaktinde zamanında evlatlarını kucağına alasıcalar😍😍🫶🫶🫠🫠
Bekarlar tez zamanda gönlündeki gibi hayırlı koca bulasıcalar🫶🫶😍😍🥹🥹
❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗🤗🤲🤲🤲🤗🤗🤲🤲🤲🤲❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🫶🫶🫶🫶🫶

MssPARE MssPARE Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim @Minnosprenses bir mucizee bir mucizee @penyez83 @coconatt D E V A D E V A Saliha40 Saliha40 My_Moonlight06 My_Moonlight06 @ASSOSyal @TezgahtakiSariBez Jou Jou @sweetgirlcandy @karamel Latte @Ssevincli @Nefes0858 @Nane limon kabugu @Eslinna
Aminn aminn

Kızlar haberler iyi değil
Ağlamaktan bitmiş durumdayım
Muayene olduk karından bebeği de keseyi de göremedi
Vajinal baktı kese basık duruyo bebek büyümüş elektrik sinyali var ama kalp atışı yok dedi
10 gün önce kalbini duymuştuk o zamandan sonra 9 günde 5 gün büyümüş dedi bebek 7 cm miş
Cumartesi ye kadar bekleyelim duruma göre bakalım dedi
Geçen geldiğinizde de şans eseri kalbini duyduk kesenin şeklini beğenmemiştim ama size söylemek istemedim dedi
Eğer kalbini duymamış olsaydık haftaya gelin kalbini duyarız diye daha umutlu konuşabilirdim dedi ama şuan yüzde elli yüzde elli ihtimal dedi her ikisine de hazır olun dedi
D E V A D E V A
Jou Jou
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
MssPARE MssPARE
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
@Minnosprenses
Üzülme diyemiyorum ağla boslat içini bunun tarifi yok çok iyi biliyorum hiçbir teselli ise yaramıyor içine atma , mevlam evlat kokusu hepimize taddirsin

Heyyyyy millet Günaysssssss
Yarın Ramazan 🥲😍😋🫠❤️🌸🤲🥹🤗
Hayırlı bereketli ramazanlar olsun inşallah 🤲
Ramazanımız mübarek olsun canlarım sizi çok seviyorum 🤗🤗❤️❤️🌸🥰🥰
Öyle içimden geldi ilanı aşk edeyim dedim 🤪🤪😅😅
Geceleri görüşürüz inşallah 😍😍
Uyanan uyuyanı uyandırsın 😂😂😂
Uyuyan uyananı rüyasında görsün uyansın 😂😂
Tamam tamam hadi iyi pazarlar kalkın domates patates alın 😅🤪🥰🥲😋🫠🥹🫶
Isısırım lan sizi 🤤🤤🤤🤤
Allah ne muradınız varsa hayırla kolaylıkla nasip etsin emi😍😍😍
Tez zamanda kolayca hayırlısıyla sağlıkla gebe kalasıcalar😍😍🥹🥹
Gebeler sağlıkla sıhhatle vaktinde zamanında evlatlarını kucağına alasıcalar😍😍🫶🫶🫠🫠
Bekarlar tez zamanda gönlündeki gibi hayırlı koca bulasıcalar🫶🫶😍😍🥹🥹
❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗🤗🤲🤲🤲🤗🤗🤲🤲🤲🤲❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🫶🫶🫶🫶🫶

MssPARE MssPARE Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim @Minnosprenses bir mucizee bir mucizee @penyez83 @coconatt D E V A D E V A Saliha40 Saliha40 My_Moonlight06 My_Moonlight06 @ASSOSyal @TezgahtakiSariBez Jou Jou @sweetgirlcandy @karamel Latte @Ssevincli @Nefes0858 @Nane limon kabugu @Eslinna
Yhhhhhaaaaa sennn nasıl bir ponçiksinnnnn laaaaaayynnnnn :KK74: yerimm seni.. canım benim ben de seni çok seviyorum hepinizi :KK36:. Amiiiiiiiiiiiiiin canım benim seninde tüm hayırlı duaların kabul Olsun Rabbim huzurla sağlıkla geçirmemizi nasib etsin Ramazan ayı hepimize mübarek olsunnnnn 🌺🌺🌺🌺🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻:KK60::KK36::KK36:

Yhhhhhaaaaa sennn nasıl bir ponçiksinnnnn laaaaaayynnnnn :KK74: yerimm seni.. canım benim ben de seni çok seviyorum hepinizi :KK36:. Amiiiiiiiiiiiiiin canım benim seninde tüm hayırlı duaların kabul Olsun Rabbim huzurla sağlıkla geçirmemizi nasib etsin Ramazan ayı hepimize mübarek olsunnnnn 🌺🌺🌺🌺🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻:KK60::KK36::KK36:
Amin amin canım benim 🥰🥰😍😍
Ya ne sorcam kuzum senin isim neydi 🙈bazen ismen dua ediyorum sayıyorum buradaki arkadaşları

Canım benim profil de gördüm nasılsın iyimisin
Son durum nedir dr ne dedi

bir mucizee bir mucizee
İyiyim diyemem şimdi başka Bi Dr gidiyorum 1 saat sonra ayakta duracak gücü bulup da geri dönebilir miyim yoksa gerçekten Bi mucize olur da bebeğimizin iyi olduğunu görür müyüm hiç bilmiyorum

X