İçimdeki şüphe

esiy

Her aşk ölümü tadacakk..
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2012
137
32
kizlar 3 yıllık bir ilişkim var herşey gayet güzeldi bir tek ayrıldığımızda başka biriyle çıktığını öğrenene kadar neyse sonra anlattı unutmak için çıktım diye herşey yine güzel gidiyo ama benim içimde hala bişey var böyle anlatamadığım daha sonra başka biriyle konuşmuş ama bişey olmamış aralarında bir dahada böyle bişey olmadı ama ben hep düşünüyorum tekrar olur mu diye. Her ne kadar suan hala devam etsekte benim içimde bi süphe var beni çok sevdiğini biliyorum ama nedense tam bir rahatlığa kavusamadım bir akıl verin bana :KK43:

Erkeklerin dediği şeylerden en uyuz olduklarımdan biridir şu unutmak için çıktım. Yani gerçekten bu sizin içinizi rahatlatıyor mu? Hadi diyelim gerçekten unutmak için birlikte olduuu, demek ki sizin erkek arkadaşınız, kendisi üzülmesin diye, bir kızı kolayca kandırmaya müsait yapıda biri. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Başka bir kızın duygularını hiçe sayarak kandıran birinin, size bir gün aynı şeyi yapmayacağı ne malum? Kusura bakmayın böyle çok sert çıktım gibi oldu ama cidden bir erkeğin böyle demesi, kadına yapılmış bir hakerettir bana göre.
Benim de senin yaşadığın bir durumum oldu yıllar önce. Ben yürütemedim. Her elini tuttuğumda, aklıma hep diğer kız geldi. Giderek soğudum ve bitti.

ayrılıyorum ayrılmıyor sürekli bekliyor arıyor kapımın önüne geliyor çok seviyorum diyo ne yapacağımı şaşırdım..

peki siz ayrıyken sen başkasıyla çıktın mı yada görüştün mü buda önemli

hayır ben kimseyle konuşmadım görüşmedim zoruma gidende o ben acımı yaşarken o başkasıyla beni unutmak için çıkmışş. zaten ayrıldığımızda ben hariç herkes çok mutlu oluyo..

3 sene geçmiş onu çok iyi tanıman gerekiyor .yerinde olsam alır karşıma aklıma takılan her şeyi tek tek sorar yanıt beklerdim tatmin ederse devam eder etmezsede bitirirdim .Eğer bu şüpheden kurtulmak istiyorsan al karşına hissettiğinide hissettirdiğinide söyle zaten tanıyorsan yalan söyleyip söylemediğini anlarsın.bir erkeği baştan olmazsa olmazlarınla korkutacaksn tabi hepsi için geçerli değil bu yapacak adamı kimse durduramazda .eğer konuşursan da gözünü biraz korkut :)

Son düzenleme:
süpersin sen en onurlu olanını yapmışsın acını yaşamışsın ve bana kalırsa onuda içinde bitirmişsin zamanında, ama o tekrar senden ii birini bulamadığı için sana dönmüş çünkü erkek kadın farketmez biri onu çok severse sanırki ben çok yakışıklıyım yada güzelim herkes benim için ölüyo sonra onun asıl dramı ayrılıp bir halt olmadığını anlayınca başlıyor..sonrasıda eskiye geri dönüş:KK43:

ben konuştum ne varsa anlattım o anda bana öyle cevaplar veriyo ki diyorum tamam bana asla yanlış yapmaz :KK1: aradan biraz zaman geçiyor içime bir kurt düşüyor tekrar düşünüp duruyorum birde şimdi ayrılmak istiyorum dediğimde ben istemiyorum diyo yanıma geliyor hemen bilemiyorum artıkk

ben konuştum ne varsa anlattım o anda bana öyle cevaplar veriyo ki diyorum tamam bana asla yanlış yapmaz :KK1: aradan biraz zaman geçiyor içime bir kurt düşüyor tekrar düşünüp duruyorum birde şimdi ayrılmak istiyorum dediğimde ben istemiyorum diyo yanıma geliyor hemen bilemiyorum artıkk

eğer tatmin oluyorsan biraz daha bekle bakalım elbet kokusu çıkar.yalnız bende olsam araya 3. kişiyi sokmasına dyanamazdım ayrı bile olsak ilişkimize ihanet edilmiş hissederdimm ne dimm sende haklısın

bende biraz oluruna bıraktım heralde bi şekilde çıkar ortaya biraz deneme süreci gibi oldu şu an

bende biraz oluruna bıraktım heralde bi şekilde çıkar ortaya biraz deneme süreci gibi oldu şu an

hakkında hayırlısı olsun arkadaşım.Yalnız biraz mesafeli olmanı tavsiye ederim her gün hatırlatma yaptığını ama unutturmada !

siz nekadar ayrı kaldınız.geçsin o unutmak içindi yalanlarını.valla bilemiyorum...pek olumlu bakmadım...

X