içimi boşaltmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Linkedin hesabını biliyorum, iki gözümün nuru

çok kötü yalan söylüyorsun. gerçekten bak.
ofisinde yanak yanağa poz verdiğin iş arkadaşın sayesinde Linkedn hesabına ulaşılabiliyor ve bu bilgiyi elde etmiş olmamın hiçbir yasadışı yanı yok :cool:

yo değilim. aşırı gerçek biriyim.
sen de öyle misin?
beyefendiden mi bilgi alayım? sen mi doğruyu söylersin?

mesela nasıl oluyor da Çekmeköy'de çalışırken İzmir'de ikamet etmekte olan yüceler yücesi işadamı zevciniz ile evlilik gitti?
Şenol bey'in mağazası mı?

Evet yanak yanağa verilen poz sayesinde bilgi edinmenizin yasadışı bir yanı yok ama kişinin çalıştığı yerin sahibinin ismini ve konumunu vererek beyefendiden mi bilgi alayım yoksa sen mi doğruyu söylersin diye sıkıştırarak konuşturmaya çalışmak tehdide giriyor.
Siz bu sitenin üyesi misiniz? Çapraz sorgu memurları mısınız?

Sizlere defalarca dedim ki inanmıyorsanız yazmayın, troll olduğundan şüphelendiğiniz üyeleri şikayet edin yönetim incelesin ikisini de yapmadınız.

Gerçi unutmuşum eskiden siz de dev bir trolldünüz değil mi? Bakın ben Jameya’ya benzemem, kanıtlı konuşurum kendiniz yazmışsınız. Belki hala eğlenmek için trollüyorsunuzdur kim bilir?

eskiden dev bir troll olduğum için kokusunu alıyorum.

Bu konuyu yönetime rapor edeceğim, verdiğim cezaların da incelenmesini isteyeceğim, bilin istedim.

Bir önceki topikten👇 haklı çıktım mı? Çıktım, kadın üyeliğini iptal etti, hadi sizin iddialarınızı doğru varsayalım o yüzden de gitti diyelim, sizin takıntılı hallerinizi ne yapacağız ?
Biliyorsunuz da madem neden Jameya’ya bildiğiniz bir konuyu soruyorsunuz? Ne yalanlar atacak bakalım diye mi?
Kadının çocuğu Türk vatandaşı, bu da ona bu ülke vatandaşı olma şartlarından birini sağlıyor.

Bu arada Jameya’yı tanımam, sitede uzun yıllardır üyeliği var çoğu konusunun içeriğini dahi bilmem sizin kadar didiklemedim, belki cidden bazı şeyler hayali lakin ben asıl sizin takıntılı hallerinizi anlamıyorum.

Farz edelim yaşadıklarını farklı anlatıyor dikkat çekme çabasına giriyor, Jameya gibi binlercesi üye oldu siteye, üyeler üstlerine gitti gitti gitti, ki onların konularında da inanmıyorsanız yazmayın dedim bir süre sonra ilgi bitince konu açmayı dahi bıraktılar, şu an bir kısmı hala sitede ama konu bile açmıyor ilgi alanlarına uygun konulara yorum yazıyor.

Sizin buradaki çabanız neden? Başa çıkamayacağını anlayıp üyelik iptali yapar diye mi düşünüyorsunuz? Hadi iptal etti gitti diyelim, hiç tanımadığınız birini gönderince elinize ne geçecek?
Direkt sizin için demiyorum lakin üyelik iptal ettirene kadar zorlayıp gidince de aylarca arkalarından konuşuluyor, maksat birilerine eğlence olsun başka bir şey değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X