idari soruşturma geçiriyorum.

Ben böyle bir savaşı mantıklı bulamıyorum. Böyle savaşların kazananı olmaz. Kalsanız da adınız problemli tipe çıkar ve insanlar sizden uzak durur. Bu kadar savaş vermeye de değecek bir şey göremiyorum ortada.
savaş verecek şey bütçem.evden çıkamam.çoğumun ailemin düzeni.şu an karşı sokağa bile taşınamam.ailem burayı seviyor.kız kardeşim bayılıyor.neden ben ailemin düzenini çocuğumun okulunu arkadaşlarını bunlar için değiştireceğim artı 4000 lira kira vererek.yapamam.bu bir ego savaşı değil ayrıca.

Geçen sene bile para gidecek diye yerinden kımıldayamıyordu. Şu zamanda tayin için kafasına silah dayasalar öldür beni der, yine gitmez bir yere.
sesli gülüyorum inan margeret.senenelerdir sizlerleyim.beni ne kadar iyi tanımışsınız.hepsi doğru.hepinizi seviyorum

Yani sürmüyorlarsa kalın. Zorunlu değilseniz gitmeyin. Ev kiraları vs zorlayacak belli ki. Gitseniz daha büyük bir girdapa gireceksiniz. Geçim sıkıntısı çekmek kolay değil. Psikoloğunuza devam edin. Güçlü kararlı durun. İşlerinizi çok disiplinli yapın. Bu süreçte hiçbir şekilde muhatap olmayın. Mobbingi kanıtlaması zor maalesef. Ben de gördüm ama sineye çektim. O kişileri görmezden geliyorum. Bence en büyük ceza.

Yani sürmüyorlarsa kalın. Zorunlu değilseniz gitmeyin. Ev kiraları vs zorlayacak belli ki. Gitseniz daha büyük bir girdapa gireceksiniz. Geçim sıkıntısı çekmek kolay değil. Psikoloğunuza devam edin. Güçlü kararlı durun. İşlerinizi çok disiplinli yapın. Bu süreçte hiçbir şekilde muhatap olmayın. Mobbingi kanıtlaması zor maalesef. Ben de gördüm ama sineye çektim. O kişileri görmezden geliyorum. Bence en büyük ceza.
doğru git demesi kolay.yeni bir yer, çevre inasasnlar kolay mı.kaçmak kolay olan.ben benim istemediğim bişiyi başkasının zoruyla yapmayacağım

psikoloğu bıraktım.psikiyatrik tedavi görüyoruum.online whatsupdan

doğru git demesi kolay.yeni bir yer, çevre inasasnlar kolay mı.kaçmak kolay olan.ben benim istemediğim bişiyi başkasının zoruyla yapmayacağım
Şu an eski insanlarla sorun yaşıyorsunuz. Belki yeni bir ortamda yeni arkadaşlıklar kuracaksınız, sevip anlayacağınız arkadaşlıklarınız olacak. Böyle kalmaktansa temiz bir başlangıç daha iyi bana göre

Kurumunuzu bilmediğim için tanışarak bir yorum yapamıyorum, kendi kurumunuza ait disiplin kanunu mutlaka vardır. Ayrıca size disiplin cezası vermeleri için mutlaka savunmanızı almaları gerekir. Muhtemelen idari tahkikat yapıldı, disiplinsizlik bulunamadı, sizin ifadeniz alınmadı konu ile ilgili bilginize başvurdular. Disiplin soruşturması yapılırsa bir daha bilgimize başvurulur, sonra size hakkınızdaki iddialar ile ilgili savunmanızı yapmanız için evrak gelir. Disiplinsizlik tespit edilememiş, disiplin soruşturması açılmayacak sadece size gözdağı veriyorlar. Dediğim gibi kurumunuzu bilmediğin için ney bişey diyemiyorum ama benim çalıştığım kurumda haksız şikayet disiplin cezasını gerektiren bir eylemdir.

Kurumunuzu bilmediğim için tanışarak bir yorum yapamıyorum, kendi kurumunuza ait disiplin kanunu mutlaka vardır. Ayrıca size disiplin cezası vermeleri için mutlaka savunmanızı almaları gerekir. Muhtemelen idari tahkikat yapıldı, disiplinsizlik bulunamadı, sizin ifadeniz alınmadı konu ile ilgili bilginize başvurdular. Disiplin soruşturması yapılırsa bir daha bilgimize başvurulur, sonra size hakkınızdaki iddialar ile ilgili savunmanızı yapmanız için evrak gelir. Disiplinsizlik tespit edilememiş, disiplin soruşturması açılmayacak sadece size gözdağı veriyorlar. Dediğim gibi kurumunuzu bilmediğin için ney bişey diyemiyorum ama benim çalıştığım kurumda haksız şikayet disiplin cezasını gerektiren bir eylemdir.
ya ispat edilemeyen şeyler ne olacak.ben ilaçla ayaktayım aylardır.bana ceza vereceklerse gerekçesini yazacaklar.öyle ben seni istemiyorum hadi git burdan yok öyle bir dünya

sorulturma açıldı.2 müfettiş geldi

ya ispat edilemeyen şeyler ne olacak.ben ilaçla ayaktayım aylardır.bana ceza vereceklerse gerekçesini yazacaklar.öyle ben seni istemiyorum hadi git burdan yok öyle bir dünya
İspat edilemeyen şeylere hiçbişey yapamazsınız. Kurumunuzu bilmediğim için daha fazla yada net bir yorum yapamıyorum. Tanık, delil, kamera görüntüsü, yazılı evrak gibi şeylerle kanıtlayamayacağınız hiç bir konuyu iddia etmeyin. Kimse iddiaların gerçek olmadığını ispatlamak zorunda değildir, iddia eden kili gerçek olduğunu ispatla yükümlüdür.

Siz nasıl dayanıyorsunuz hala oraya? Eski konularınızı hatırlıyorum. Belki yeni bir yere geçmek sizi zorlayacak ama burada da hiç huzurunuz yok ki böylesi daha zor değil mi? Sürekli sizinle uğraşan iş arkadaşlarıyla çalışmak çok yorucu. Bence şu an birazda sırf onlar sevinmesin,kazanan taraf olmasın diye gitmek istemiyorsunuz ama böylede gördüğünüz tedaviler falan boşa gidecek…Çalıştığım yerde daha geçen hafta buna benzer bir sorun oldu. Beraber çalıştığım bir iş arkadaşım aynı departmandan biriyle bir sorun yaşadı,kız haklıydı ama diğer kız herkesi kendi tarafına çekti.Kıza cephe aldılar.Laf sokmalar falan…Başta “onları mı sevindireceğim işten çıkıpta” dedi ama 5 gün anca dayanabildi onların yaptıklarına ve çıktı. Üstelik o işi bırakarak çıktı başka şube vs. durumu da yoktu. Ama o ortamdan kurtulduğu için çok çok daha mutlu..Çünkü insan işinide iyi yapamaz ki

Ben anlamıyorum sizi. Aylardır hatta yıllardır benzer dertleriniz var. Olmuyor işte orada. İnat etmeniz en çok sizin psikolojinizi etkiliyor. Gidin yeni bir şubeye. Ben olsam giderim. Böyle itiş Kakışla hayat mı geçer?
Konu sahibi takintili. Duruma saplantılı tepki veriyor cocukngibi gitmem de gitmem kendince savas veriyor ama en buyuk dusmani yine kendisi farkinda değil

X