İdlip

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deve tabani

*
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2018
3.128
10.545
En son ne zaman bu kadar derinden acı hissettim hatırlamıyorum. Sabaha karşı 4 te karşı binadan gelen bağrışlara uyandım. Pencereden bakınca tam karşı binamda bir ev.
Evladım şehit oldu duyun komşular diye bağırıyordu. Bu feryatlar o kadar acı.
30 üstün de şehit. Hiç bir telafisi avuntusu yok. Anası bacısı babası herkes feryat figan.

Nereye nefretimi kussam kimi suçlasam bilmiyorum ama ben ilk defa şehit ailesine şahit oldum. Ne yazacağımı bilmiyorum. Gittim oraya sakinleştiricilerle bile o ananın bağırmaktan çırpınmaktan hali kalmamış.

İnsan tarif edemiyor. Çok acı

Saatlerdir gözüme uyku girmedi benim de. Hala haberlerde geziyorum. Sürekli sayfa yenileyip duruyorum :KK43:
İçimiz bundan sonra sogumasın zaten sogumuyor, soguyacak gibi de degil . Canımızı yakanın canı misliyle yansın.
Allah yardımcımız olsun. Çok zor süreçler bizi bekliyor :KK43:

akşam 10 -11 gibi başladı sayfalar yazmaya ama medyadan ses çıkmadı , internet yasağıda yedik arada twitterdan takip ettim sürekli, en az 60-70 diyorlar başından beri , allah sabır versin ne desek zor , çok zor.
Dün gece 12 de başlamış saldırı ilk şehitler o zaman verilmiş. İnternet yavaslatılarak çözüm olmuyo ne yazık ki.

Dün gece 12 de başlamış saldırı ilk şehitler o zaman verilmiş. İnternet yavaslatılarak çözüm olmuyo ne yazık ki.
Valla tatlım 10 -11 sularında fbta sayfalar yıkılıyordu şehitler var diye , twittera girdim herkes ,resim , video vs atıyordu 12 suları gibi twittera da giremedim , sonra vali açıklama yapmaya başladı.

En son ne zaman bu kadar derinden acı hissettim hatırlamıyorum. Sabaha karşı 4 te karşı binadan gelen bağrışlara uyandım. Pencereden bakınca tam karşı binamda bir ev.
30 üstün de şehit. Hiç bir telafisi avuntusu yok. Anası bacısı babası herkes feryat figan.

Nereye nefretimi kussam kimi suçlasam bilmiyorum ama ben ilk defa şehit ailesine şahit oldum. Ne yazacağımı bilmiyorum. Gittim oraya sakinleştiricilerle bile o ananın bağırmaktan çırpınmaktan hali kalmamış.

Benim evimin alt katında gencecik Suriyeliler var acıyıp bir şeyler veriyorum ama vicdanım rahatsız onlar burda bizimkiler ölü yor bu adalet degil

Bir tarafta kaçıp vatanıma sığınan??? nargileci yüzsüzler bir tarafta benim vatanın son çare asker olayım da elim ekmek tutsun diyen gençleri. Ha belki idealist bir asker olmak istemiştir hep, bilemem.. Gördüm mesela dün minibüste iki suriyeli genç birbirlerine bişiler anlatıp kâh gülüyorlar kâh sinirleniyorlar, bizim çocuklar da orada canının derdinde. Bu geceyi çıkar mıyız hesabı yapıyorlar belki. Neyse beslemeye devam. Hem daha bunlar iyi günlerimiz:)

Benim evimin alt katında gencecik Suriyeliler var acıyıp bir şeyler veriyorum ama vicdanım rahatsız onlar burda bizimkiler ölü yor bu adalet degil
onlar burda olmasada bunlar olacak çünkü batı yapıyor bunu amerika rusya israil almanya fransa vs.

haberlere bakıyorum hiç bir ülkeden ne baş sağlığı ne destek mesajı yok bu da ülkemizin ne kadar yalnız düşmanlarımızın ne kadar çok olduğunu gösteriyor..
Hiçbir birleşik yazılır öncelikle. Diyelim ki sana taziye dileklerinde bulundular falan vs eline ne geçecek giden geri gelecek mi?

Şehitlerin kimlikleri daha tesbit edilmedi
Kadın rüyasında mı gördü acaba, belki de hissetmiştir.
😭😭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X