Idrar enfeksiyonu

Buubuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
85
37
30
Kızlar belki bu konu bir çok kez açılmıştır bilmiyorum ama ben 14+1 hamileyim 3 gündür ara ara çişe gittiğimde yanma kaşınma oluyo sanırım idrar enfeksiyonu oldum çünkü hamileliğimden öncede iki kere olmuştum ilaç kullandım 2 hafta sonra geçti şimdi sürekli olmuyo ama özellikle sabahları fena halde rahatsız ediyo beni doktora da gitmek istemiyorum çünkü ilaç vericek ben normalde de ilacı zor kullanırım hamileyken hiç kullanmak istemiyorum günde 2 litre su içiyorum ama bana mısın demiyo ne yapmalıyım? :KK43:

Propolis deneyebilirsiniz ilaç kullanmak istemiyorsanız. Eczaneden alın sabah akşam suya damlatarak için. Antibiyotikten daha faydalı birşey.. İdrar yoluna iyi gelir mi bilmem ama faydaları düşünülünce bir zararı olmaz hatta iyileştirir bence. Geçmiş olsun.

Kızlar belki bu konu bir çok kez açılmıştır bilmiyorum ama ben 14+1 hamileyim 3 gündür ara ara çişe gittiğimde yanma kaşınma oluyo sanırım idrar enfeksiyonu oldum çünkü hamileliğimden öncede iki kere olmuştum ilaç kullandım 2 hafta sonra geçti şimdi sürekli olmuyo ama özellikle sabahları fena halde rahatsız ediyo beni doktora da gitmek istemiyorum çünkü ilaç vericek ben normalde de ilacı zor kullanırım hamileyken hiç kullanmak istemiyorum günde 2 litre su içiyorum ama bana mısın demiyo ne yapmalıyım? :KK43:
canm dr a git verdgi ilaclari kullan.ayrica kasinti icin kucuk pet siseye su doldur suyu kaynat ama sonra icine bi seker kasigimdan biraz fazla karbonat koy karistr.sogusun.her wc ye gittgnde onunla yika kendini.baya bi iyi geliyo.ayaklarni sicak tut ve bol bol su .limon suyuda iyi geliyo.ben baya gecrdm bu enfeksiyondan yanmadn bunalr hep iyi gekdi.insallah sana da iyi gelir

doktora mutlaka git ilaç verirse de kullan. 2 değil 3 litreye çıkar suyu. onun dışında sıvı alımını da artırmalısın. öyle kafana göre bir şey yapma. doktora git ve tahlil yapsın. hamilelikte riskli çünkü idrar yolu enfeksiyonu

Canım doktora git mutlaka. bebeğe zarar verebiliyormuş idrar enfeksiyonu. Büyük ihtimalle ilk aşamada munurol ( adı böyledi galba emin değilim) şase var. Tek kullanımlık ondan verir. Çok su iç ayrıca

Saolun kızlar pazartesi kontrolüm var gittiğimde doktora gittiğimde söyleyim gidene kadar da ayaklarımı sıcak suyu koyayım

Canim 7. Haftada olmama ragmen gebelik rutinlerimde yuksek oranda enfeksiyon cikti idrarda. Nasil panik oldum anlatamam doktora gittim ama doktor benim kadar onemsemedi( internette gebeligin sonlandirilmasi gerektigini bile okumustum) 5 gunluk bir antibiyotik tedavisi verdi onu kullaniyorum simdi. Bence doktoruna soyle ihmal etme duruma dozuna gore tedavi uygulayacaktir doktorun ihmal edilmemesi gerekiyor tabiki ama yine de cok korkutma kendini gebelikte en sik rastlanan problemlerdenmis

Evet kadınların çoğu gebelikte yaşarmış ama ben zaten çok çabuk hastalanan biri değilim üşüttüğüm zaman benim böyle idrara vuruyo bi yandan da o yüzden çok önemsemiyorum

Maydanoz suyu kesinlikle. Bende çok sık yaşıyorum bunu 2 güne kalmadan geçiriyor. Maydanozu haşlayıp suyunu içiyorsun

Kesin çözümü fitil... bende de oldu. Suda eritme verdi doktor. Bir ise yaramadı. Sonra fitil verdi kullandım. Bir daha o oldu. Şükür aylardır hiç problemim yok idrar yollarımda. Doktordan özellikle yazmAsını isteyebilirsiniz.

Maydanoz suyu kesinlikle. Bende çok sık yaşıyorum bunu 2 güne kalmadan geçiriyor. Maydanozu haşlayıp suyunu içiyorsun
Normalde iyi geldiği bir gerçek ancak Gebelikte maydanoz nane gibi şeyler düşük tetikleyicidir. Kesinlikle kullanma. Ben bir defa düşük yaptım. Şu an ki listemde yasaklar arasında. Sen en iyisi doktora git

Normalde iyi geldiği bir gerçek ancak Gebelikte maydanoz nane gibi şeyler düşük tetikleyicidir. Kesinlikle kullanma. Ben bir defa düşük yaptım. Şu an ki listemde yasaklar arasında. Sen en iyisi doktora git

Bugün gittim doktora kontrolüm vardı idrar testi yaptırdım akşam acile gidip sonuç baktırtcam

Munorol Şase. 1 yada 2 gece yatmadan önce iciliyor. Gayet etkili. Bebeğe zararı yok. Ben bu aksam 2. dozumu alacagim.

Bende de oluştu idrar yolu enfeksiyonu.resmen tuvalete gitmekten korkar oldum.Fark ettim ki suyu az içince daha çok yanma oluyor.Sonunda dayanamayıp doktora gittim şaseli bi ilaç verdi inş iyi gelir

X