İdrar Kaçırmak

elsaninanasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2024
4
1
25
Merhabalar, bu konuda yardım alabileceğim hiç kimse yok ve endişe duyuyorum lütfen yardımcı olun kızlar 💕 Çocukluk döneminden beri gülerken altıma kaçırıyordum ancak zamanla hapşırma öksürme gibi durumlarda da olmaya başladı ve şimdi iki haftadır grip olduğum için öksürüyorum ve aynı zamanda da bir güzel idrar kaçırıyorum. Yarın kadın hastalıklarına randevu aldım ama endişe duyuyorum ilaçla tedavisi vardır umarım

Kadın hastalıkları değil de ürolojiyi daha çok ilgilendiren bir duruma benziyor aslında ama gerekirse doktorunuz yönlendirir zaten :) Tabii ki bir çözümü vardır, en azından ne zaman kaçırdığınız belli yani durduk yere olmuyor. Benim arkadaşımda da bu olay yaşanıyor ama hiç dert etmiyor aksine eğleniyor (kaç kere doktora gitmesi için zorladıysak da) :)) Endişelenmeyin hiç^^ Gelişmeleri bize de aktarırsınız

Kadın hastalıkları değil de ürolojiyi daha çok ilgilendiren bir duruma benziyor aslında ama gerekirse doktorunuz yönlendirir zaten :) Tabii ki bir çözümü vardır, en azından ne zaman kaçırdığınız belli yani durduk yere olmuyor. Benim arkadaşımda da bu olay yaşanıyor ama hiç dert etmiyor aksine eğleniyor (kaç kere doktora gitmesi için zorladıysak da) :)) Endişelenmeyin hiç^^ Gelişmeleri bize de aktarırsınız
İşte o kadar bilgim yok ki yanlış yerden bile almış olabilirimm 😄 Tabi ki haberdar ederim

X