idrar negatif aynı gün kan pozitif çıkan varmıı yardım lütfen

140215

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2013
237
8
33
arkadaslr bugün adetimin 8. günü idrar testi yaptım negatif tabi bugüne gelene kadr ilk gun falanda yaptım onlrda negatif ama hala hiçbi şekilde adet belirtisi yok kasık agrılarım vardı onlrda gecti acaba kan testimi yaptrmalıyım idrar yanıltrmı hüsrana ugramamak için kanda yaptıramıyorum böyle idrar negatif cıkıp kan pozitif çıkan varmı

kan testi kesin sonuc verir idrar testim negatif çıkmıştı iki gn sonra kan testi yaptırabildim hamile çıktım:KK52:
bence hemen gidip kan testi yaptır sonucu öğren...:KK51:

tepsivj2.jpg

Kan testinde hemen cikar.cunku gebelik hormonu once kanda belli olur.en son idrara karisiyor ve cok gec belli oluyor

arkadaslr bugün adetimin 8. günü idrar testi yaptım negatif tabi bugüne gelene kadr ilk gun falanda yaptım onlrda negatif ama hala hiçbi şekilde adet belirtisi yok kasık agrılarım vardı onlrda gecti acaba kan testimi yaptrmalıyım idrar yanıltrmı hüsrana ugramamak için kanda yaptıramıyorum böyle idrar negatif cıkıp kan pozitif çıkan varmı

bende aynı durumdan müzdaribim
anlam veremıyorum millet 12,günde testte çıktı diyo aklım almıyoki

Arkadaşım bugün anlattı böyle birşey
Kan testini yaptırdıktan ve gebelik pozitif çıktıktan sonra idrarla bakılan evde gebelik testi( iyi de bir marka) negatif sonuç vermiş.
Ben de aynı durumdayım
Bugün gecikmesi 3 gün oldu, testlerim negatif çıkıyor. Kafayı yicem.
Yarın gidip kan testi mi yaptırsam.. İnsan nasıl ümitleniyor yaa :KK43:(

En gerçekçi test kan testi. eger gerçekten hamilelik varsa beta hcg adı verilen hormonun 10 dan yüksek olması gerekir. idrar testleri kimi zaman yanıltıcı olabiliyor. İnşallah Allah gönlüne göre verir.

X