Aile Planlaması Idrar testi negatif çıkıp sonra hamile olanlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Iliskiden sonraki 10 gunde beta hcg tespit edilebiliyor. Geç dollenme olur mu bilemedim. Umutlanmamanız yarariniza olur. Hamile kalmis olursaniz sevinirsiniz. Ama umutlanip yikilmak daha acı bir sey. Hakkinizda hayirlisi olsun. Gönlünüzce olsun insallah.

Randevuyu beklemeden biyerde kan verebilirsiniz hastanede evde test ettinizmi? Bende baska bir ilac kullaniordum polikistik over icin düzenli olayim diye ama bütün hamilelik belirtim vardi koyu kanli akintim bel agrim mide bulantim bas dolanmasi ama piskolojik ve ya hapdan olmus olablr dedi doktorum ve kese görünmedi malesef evdede test edebilirsiniz kendinizi rabbim isteyen herkese versin insallah🙏

Amin çok teşekkür ederim yarın gidiyorum artık herşey belli olucak inşallah elim boş gözümde üzüntü yaşıyla dönmem ALLAH herkese nasip etsin inşallah

Randevuyu beklemeden biyerde kan verebilirsiniz hastanede evde test ettinizmi? Bende baska bir ilac kullaniordum polikistik over icin düzenli olayim diye ama bütün hamilelik belirtim vardi koyu kanli akintim bel agrim mide bulantim bas dolanmasi ama piskolojik ve ya hapdan olmus olablr dedi doktorum ve kese görünmedi malesef evdede test edebilirsiniz kendinizi rabbim isteyen herkese versin insallah🙏
Bendede polistikover varmış hatta polistikover bile diyemem dedi doktor çok moralim bozuk acaba gebelik için engelmi çocuğum olur mu:KK43: adet söktürücü verdi bitek başka bir şey vermedi doktor

Bendede polistikover varmış hatta polistikover bile diyemem dedi doktor çok moralim bozuk acaba gebelik için engelmi çocuğum olur mu:KK43: adet söktürücü verdi bitek başka bir şey vermedi doktor
Cocuga engel degil sadece zorlastiriyor , kilo varsa kilo verilmesi lazim tiroidin herseye bakilmasi lazim insulin direnci vs. Hangi söktürücüyü verdi ? Bende hamile kalmaya calisiyorum yanliz degilsin üzülme bu tür skntilar cok yaygin cok duyuyorum istersen özelden yaz burda uzatmayim fazla

Bendede polikistik over görünümü var hormonlarım gayet iyi ama tiroidim çok yüksekti onu düşürdüm bide insülin direncim var o da yumurta gelişimini zorluyo sizde bunlara vitaminlere hormonlara herşeye baktırın hatta rahim filmide çektirin

Alttan ultrason sonucum bu

Eklentiler

• Screenshot_20211225-005330_Chrome.jpg
    Screenshot_20211225-005330_Chrome.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 273
X