İdrar testi pozitif ama sorun var

cisembrhn35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2016
48
12
Gittim doktora ultrasonla baktı keseyi göremedi idrara sıkışık olmamanın da etkisi olabilir dedi kan tahlili verdim kanamam yok peçeteye kahverengi leke geliyor bazen rabbim hayırlısı versin inşallah 🙏

Adalina15

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2014
114
103
Gittim doktora ultrasonla baktı keseyi göremedi idrara sıkışık olmamanın da etkisi olabilir dedi kan tahlili verdim kanamam yok peçeteye kahverengi leke geliyor bazen rabbim hayırlısı versin inşallah 🙏
Hakkında hayırlısı olsun canım🙏 sonucu paylaşırmısın merak ettim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-11-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 204 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatasında kemikleşme merkezi meydana gelir. Bebeğinizin uzun kemikleri gelişmeye devam ediyor. Artık bebeğinizin kemikleri ve kasları daha hızlı büyüyor. Bebeğinizin gelişmekte olan vücudu yeni doğmuş bir bebek oranlarına yaklaşmaya başlıyor. Anneler artık bazı hamile kıyafetlerini giymeye başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Buyuk_umutlar

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
859
649
Kızlar merhaba bugün adetim gecikeli 6 gün oldu idrar testi yaptım pozitif çıktı 2 kere sonra o ikisinin resmini atıcam size. Sonra1 saat geçti kan geldi biraz kırmızı renkli kahverengi falan değildi yarım saat geçti test yaptım silik çıktı 2. Çizgi kanamamda kahverengine dönmüş ne olduğunu anlamadım önce sevindim deli gibi mutlu oldum şimdi çok çok kötüyüm kanı görünce yıkıldım resmen yarın sabah doktora gidicem erkenden yaşadığım bu durumu yaşayan var mı nedir düşünceleriniz 😢
Merak etme benim degerim 541ken olan idrar test sonucum 816ken olandan daha koyu mesela. Lekelenle kan bende de oldu. Ama adrtin de geçmiş doktora git. Progesteron destegi verirler. Korkutma kendini. Kanama lekelenme yaşamayan kaç hamile varki zaten

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-10-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cisembrhn35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2016
48
12
Merak etme benim degerim 541ken olan idrar test sonucum 816ken olandan daha koyu mesela. Lekelenle kan bende de oldu. Ama adrtin de geçmiş doktora git. Progesteron destegi verirler. Korkutma kendini. Kanama lekelenme yaşamayan kaç hamile varki zaten
Canım çok şükür kese göründe lekelenme bitti sayılır teşekkür ederim yorumun için 🙏

Hasretkurt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2021
5
1
31
Kızlar merhaba bugün adetim gecikeli 6 gün oldu idrar testi yaptım pozitif çıktı 2 kere sonra o ikisinin resmini atıcam size. Sonra1 saat geçti kan geldi biraz kırmızı renkli kahverengi falan değildi yarım saat geçti test yaptım silik çıktı 2. Çizgi kanamamda kahverengine dönmüş ne olduğunu anlamadım önce sevindim deli gibi mutlu oldum şimdi çok çok kötüyüm kanı görünce yıkıldım resmen yarın sabah doktora gidicem erkenden yaşadığım bu durumu yaşayan var mı nedir düşünceleriniz 😢
Canım bende pozitif çıktı ama kanda çıkmadı bu test laboquick erken gebelik bende sabah çok mutlu olup öğlenleyin hüsrana uğradım

Eklentiler

• IMG_20210301_094655.jpg
    IMG_20210301_094655.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 59