İdrar testi pozitif kan negatif

HazaalCan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2016
78
17
27
Adetimin geciktiği ilk gün idrar testi yaptım ve sevinçten çıldırdım silik çizgi çıkmıştı havalara uçtum akşam 11di hemen hastaneye gittik eşimle kan verdim ve hüsran.. 0.1 çıktı o kadar üzüldüm ki.. sonra tekrar idrar testi yaptım ve negatifti ve bugün adet gecikmesinin 7.günü yine silik çizgi var ne yapmalıyım bilmiyorum böyle olup gebe kalan var mı acaba :KK43:

Adetimin geciktiği ilk gün idrar testi yaptım ve sevinçten çıldırdım silik çizgi çıkmıştı havalara uçtum akşam 11di hemen hastaneye gittik eşimle kan verdim ve hüsran.. 0.1 çıktı o kadar üzüldüm ki.. sonra tekrar idrar testi yaptım ve negatifti ve bugün adet gecikmesinin 7.günü yine silik çizgi var ne yapmalıyım bilmiyorum böyle olup gebe kalan var mı acaba :KK43:
İlk yaptığınız test bozuk olabilir :KK43: inşallah beklediğimiz gibi sonuçları tez zamanda alırız :anneadayı:

Merhabalar silik çizgi net olarak gözüküyor mu?
evet ilk yaptığım testte netti aşırı diğerinde ise ben görüyordum sadece başkalaro o kadar dikkatli bakmadığı için görmüyordu ama testin arkasından flaş tutunca yine görünüyordu herkes tarafından 😂

merhaba sonucunuz ne oldu

merhaba hala regl olamadım doktora gittim kan testim 1.99 çıktı doktor gebelik yok dedi ama hala regl olamadım yani sonuç yok şu an için sanırım gebe değilim :KK43:
hakkımızda hayırlısı canım benım daha yaşın gencmiş senin daha zamanın var ben 39 ve amh 48 iltimal düşük

ama o zaman en azından idrarda pozitif çıktığında beta değerim de belli bir seviyeden düşmekte olmaz mıydı 0.1 çıktı direkt
Benimde öyle oldu canım 5. Gün yaptım net bir şekilde çift cizgiydi boş kese gördü kan 0.110 çıktı doktor kimyasal gebelik dedi 10. Gün hasta oldum

X