İdrar testi pozitif kan testi negatif

Benım silik çizgiydi kan tahlilim negatifti fakat sizin testiniz çok çok net görünüyor şaşırtıcı gercekten ev tipi olan testlere güvenimiz kalmadı belki 5 sene belki 10 sene bebek için çabalayıp boyle bısey yasayan bir insan toparlanamaz dıye düşünüyorum şahsen benım ilk kez basıma gelmıstı asılama sonrası bekledıgım sonucun test kaynaklı heveslenıp sonrada kan sonucuyla negatıfı öğrenmıs olmam çok üzmüştü acaba baska bir hastanede daha mı kan tahlılı yaptırsan cok net cunku çizgin
İlk olarak başka bir marka test deniyeyim. Pozitif çıkarsa kesinlikle tekrar kan vereceğim. Yaşadığım yıkım çok büyük oldu gerçekten de. İnanılmaz bir durum. Silik denemeyecek netlikte çizgiler olması ve sonrasında hüsran

İlk olarak başka bir marka test deniyeyim. Pozitif çıkarsa kesinlikle tekrar kan vereceğim. Yaşadığım yıkım çok büyük oldu gerçekten de. İnanılmaz bir durum. Silik denemeyecek netlikte çizgiler olması ve sonrasında hüsran
Anlayabiliyorum çok üzücü bir durum 😐
Yani insallah sonraki yapacagız testte yüz güldürücü bir sonuc çıkar insan heveslenıpte boyle bırsey yasayınca daha cok hüsran yasıyor siz ne zamandır istıyorsunuz bebek olmasını

Anlayabiliyorum çok üzücü bir durum 😐
Yani insallah sonraki yapacagız testte yüz güldürücü bir sonuc çıkar insan heveslenıpte boyle bırsey yasayınca daha cok hüsran yasıyor siz ne zamandır istıyorsunuz bebek olmasını
3 yıldır evliyim. Hep korundum. Korunmayı bırakınca testlerimizi yaptırdık sperm testi vs. İkimizde de bir problem çıkmadı. Sadece benim kilo problemim vardı. Şuan 30 kg verdim beklediğim bir durum değil şuan yaşadığım. Tüp mide ameliyatı oldum çünkü 3 ay olmak üzere

3 yıldır evliyim. Hep korundum. Korunmayı bırakınca testlerimizi yaptırdık sperm testi vs. İkimizde de bir problem çıkmadı. Sadece benim kilo problemim vardı. Şuan 30 kg verdim beklediğim bir durum değil şuan yaşadığım. Tüp mide ameliyatı oldum çünkü 3 ay olmak üzere
Ama son 1 yıldır istiyoruz yani denedik 5-6 ay

Anladım Çok gecmıs olsun insallah hakkınızda hayırlısı olsun dilediğiniz zamanda bebişiniz olsun 🥰

Biz de 2 yıldır ıstıyoruz esımde ve ben de sorun olmadıgı halde olmadı sebepsız infertilite yani bu daha can sıkıcı siz yenı baslamıssınız ınsallah yakın zamanda olur
Ameliyat olduğum için bi 4-5 ay daha geçmesi gerekiyor ama işte insan dayanamıyor. İnşallah ikimizde güzel sonuçlar alırız. Sebepsiz yere çok zor tabi ki. Allah yardımcınız olsun meleklerimiz yakında kapımızı çalar umarım

Ameliyat olduğum için bi 4-5 ay daha geçmesi gerekiyor ama işte insan dayanamıyor. İnşallah ikimizde güzel sonuçlar alırız. Sebepsiz yere çok zor tabi ki. Allah yardımcınız olsun meleklerimiz yakında kapımızı çalar umarım
Amin canım güzel dileklerin için tesekkür ederim 🌹 Allah isteyen herkese nasip etsin insallah 🙏
Seni anlıyorum insan dayanamıyor beklemek istemıyor hayırlısı olsun i burdan pozitif cıktı haberlerımızı bırbırımıze verecegımız gün yakındır insallah diye umuyorum

Günaydın hepinize. Farklı bir marka ile denedim bugün idrar testini. İlk idrar olayını kaçırdım tabi ama fark etmez yine çizgimiz orada duruyor. Dünde ilk yaptığımda aynı b u şekilde idi çizgilerim. Zaman geçtikçe iyice koyulaşmıştı.

Eklentiler

• IMG_20210331_095955.jpg
    IMG_20210331_095955.jpg
    137,3 KB · Görüntüleme: 222
  • IMG_20210331_095505.jpg
    IMG_20210331_095505.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 209
Günaydın hepinize. Farklı bir marka ile denedim bugün idrar testini. İlk idrar olayını kaçırdım tabi ama fark etmez yine çizgimiz orada duruyor. Dünde ilk yaptığımda aynı b u şekilde idi çizgilerim. Zaman geçtikçe iyice koyulaşmıştı.
Testin son hali kızlar

Eklentiler

• IMG_20210331_102355.jpg
    IMG_20210331_102355.jpg
    120,6 KB · Görüntüleme: 190
Testin son hali

Eklentiler

IMG_20210331_102355.jpg
    120,6 KB · Görüntüleme: 120
Geçenlerde benimde çok silik bi şekilde cıkmıştı gidip kan vermiştim negatifti ama benimki silikti bya. Ama sizin çok şaşırtıcı gerçekten yarın başka bir markadan tekrar yapın bencede
Kuzu bugün sabah yaptım tekrar

Eklentiler

IMG_20210331_102355.jpg
    120,6 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_20210331_095955.jpg
    IMG_20210331_095955.jpg
    137,3 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_20210331_095505.jpg
    IMG_20210331_095505.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 136
Canım sen hamilesin yaa. Kanda bi yalnışlık olmuş olabilirmi. Başka bi sebepten de pozitif vermezki bu testler 🙄
Valla kuzum bende anlamadım 4 tane pozitif test oldu elimde 2 si aynı marka 2 si de farklı farklı markalar

Bence geçen kan verdiğiniz yerden değilde de başka bir hastenede Beta baktırın testler bildiğin pozitif

X