İdrar testi pozitif kan testi negatif

başka bi hasteneden yapın testi.bu arada kullandığınız bi ilaç yok değil mi testi etkileyecek şekilde

Bende bu şekilde oldu sonra kanda 2küsür çıktı negatif yani... Ben de çok yıkıldım iki gün sonra da leke gibi oldu ve çok ağrılı parçalı ve normalden uzun adet oldum. Kimyasal gebelik belirtilerine tamamen uyuyordu. Belki senin de kimyasal gebelik olmuş olabilir canım. Ama neden hala pozitif çıkıyor anlayamadım. Kan testi hatalı olabilir yada doktor bana yumurtlama olduğunda da pozitif çıkabilir demişti. Belki senin öyle olabilir. Yada çok nadiren kist falan bir şey varsa pozitif çıkarabiliyor testleri diye okumuştum biryerde. Kan ver yine negatifse doktora git derim...

Sonuç hiç bişi yoktu ilaç ile regl oldum
O kadar pozitif teste rağmen negatif mi 😱 yanlış anlamayın ama testler kesin gebelik testi miydi, Lh yani ovulasyon testi olmasın? Yani firma bir karışıklık yapmış olabilir mi? Hep pozitif veren lh yani yumurtlama testleri oluyor. Sanırsın ki firmalar testleri karıştırmış 🙄

O kadar pozitif teste rağmen negatif mi 😱 yanlış anlamayın ama testler kesin gebelik testi miydi, Lh yani ovulasyon testi olmasın? Yani firma bir karışıklık yapmış olabilir mi? Hep pozitif veren lh yani yumurtlama testleri oluyor. Sanırsın ki firmalar testleri karıştırmış 🙄
Salak değilim. 4 farklı marka ile yaptım zaten

Sonuç hiç bişi yoktu ilaç ile regl oldum
Merhaba tebrik ederimm sizi öncelikle sağ salim kucağıniza alırsınız... geçmiş zaman ama çok merak ettim testleriniz bukadar pozitif Ken nasıl olduda gebe değildiniz? Yani doktor birşey demedim bu konu hakkında bir açıklama yapmadı mı?

X