Idrar testim negatif ama hala adet olmadim

7 gün gecikmeye 3. Testi de yaptım negatif kızlar. Zaten az önce kahverengi leke de geldi o gelince ben zaten sökülürüm hemen. Geçen hafta geldiğinde adet olmadım arkasından o yüzden şüphelendim hamilelikten bi de yani değişik belirtiler 26 yalındayım hiç adet öncesi gaz sancım pembe kahve lekelenmem akıntının çoğalması sırt ve bel ağrısı hiç yaşamadım yaaa insan seviniyor ulan acaba gebe mi kaldım diye
7 gün gecikmeye 3. Testi de yaptım negatif kızlar. Zaten az önce kahverengi leke de geldi o gelince ben zaten sökülürüm hemen. Geçen hafta geldiğinde adet olmadım arkasından o yüzden şüphelendim hamilelikten bi de yani değişik belirtiler 26 yalındayım hiç adet öncesi gaz sancım pembe kahve lekelenmem akıntının çoğalması sırt ve bel ağrısı hiç yaşamadım yaaa insan seviniyor ulan acaba gebe mi kaldım diye
Ben 9 gün gecikmeyle bu sabah normal seyrinde yoğunlukta adet oldum :) hatta hastanedeydi. Bir arkadaşımın rapor işi için akmaya başladığını hissettim eve nasıl koştum anlatamam. darısı başınıza geçmiş olsun sevgiler 😍

Merhabalar. Adetimden yaklaşık 1 hafta once 2-3 gün boyunca inanılmaz bas donmesi yaşıyordum ve akinti fazlalığı vardi. Adetimden 2 gun once erken gebelik testi yaptım sonuç negatif:KK43: ve bugün adetimin 3. Gecikmesindeyim. Idrar testi yaptım yine negatif. Ama inanılmaz kaşık ağrım sırt ağrım bulantim var. Ağrılarım aynı adet sancısı gibi. Ama adet olamadim daha.Bugün iş yerinde arkadaşlarım gözlerim e bakıp sen hamile olabilirsin dediler ve umutlanıp test yaptım ve negatif cıktı. Idrar rengi de koyu. Adet olacak gibi hissediyorum ama bakıyorum akinti. Kan testi de istemiyorum o da negatif çıkarsa üzülürüm. Ben hamile miyim yoksa strese bağlı adet gecikmesi mi yaşıyorum
Bende aynı durumdayım senin sonuç nedir 😳

Merhaba adet oldunuz mu. bende 6 gün geciktim testim negatif
Valla gecikmenin 7. Günü kahverengi akıntı ertesin gün kan geldi ama adet kanaması gibi de değil öyle de ağrı yok renk koyu be akışkan ama ped dolmuyor isteyince akıyor isterse duruyor ben hiç bişey anlamadım

Soruyorum yerleşme kanaması olabilir diyorlar böyle yerleşme kanaması mı olur olsa olsa düşüktür bu

Mrb bende aynı durumu yaşıyorum normalde adetim 24 de ama olmadım bel ağrısı baş ağrısı kasık ağrılarım ve karnım alt kısmında doluluk hissi var acaba hamilemiyim diye tereddüt ettim test yaptım negatif çıktı ama hala olmadım bilmiyorum çok can sıkıcı

Mrb bende aynı durumu yaşıyorum normalde adetim 24 de ama olmadım bel ağrısı baş ağrısı kasık ağrılarım ve karnım alt kısmında doluluk hissi var acaba hamilemiyim diye tereddüt ettim test yaptım negatif çıktı ama hala olmadım bilmiyorum çok can sıkıcı
selamlar aşağı yukarı aynı durumdayız :) var mı bir gelişme sizde?

Malesef yok bu sabah yine test yaptım negatif çıktı ama kasık ağrım ve bel ağrım devam ediyo hala
Bende sabah yaptım çıkmadı, anlayamadım ya ilk defa yaşıyorum böyle bir durum. pazartesi kan vereceğim nasipse. hayırlı olsun hakkımızda

Bende sabah yaptım çıkmadı, anlayamadım ya ilk defa yaşıyorum böyle bir durum. pazartesi kan vereceğim nasipse. hayırlı olsun hakkımızda

Bende ilk defa yaşıyorum böyle bişey eğer pazartesiye kadar adet olmazsam bende kan vericem geç döllenme olabilir amin canım :)

Bende ilk defa yaşıyorum böyle bişey eğer pazartesiye kadar adet olmazsam bende kan vericem geç döllenme olabilir amin canım :)
Bende gecikme yaşıyorum en son ilişkim 21 Eylül'de adetimin ardından olmuştu Ekim'de tam gününde adet oldum ama bu ay adet olmuyorum 10 günden fazla oldu geçeli 🤷

Bende gecikme yaşıyorum en son ilişkim 21 Eylül'de adetimin ardından olmuştu Ekim'de tam gününde adet oldum ama bu ay adet olmuyorum 10 günden fazla oldu geçeli

Bende gecikme yaşıyorum en son ilişkim 21 Eylül'de adetimin ardından olmuştu Ekim'de tam gününde adet oldum ama bu ay adet olmuyorum 10 günden fazla oldu geçeli 🤷
Belki strestendir canım

Belki strestendir canım
Bilmiyorum artik geçen ay Ekim'de adetimin ilk günü soğan suyu içtim belki de ondandır diye düşünüyorum çünkü yumurtalama günü mü bile değiştirdi bu ay hamilelik ihtimali düşünmüyorum çünkü en son 21 Eylül de ilişkimiz oldu onun üstüne ben tam gününde ve 7 gün adet oldum hiç bir hamilelik belirtileri de yok ne ara kanama ne göğüs hassasiyeti ne mide bulantısı gayet iyi hissediyorum kendimi ☺️ anlamadım valla ya stres yaptım fazla yada soğan suyu hormonlarımi değiştirdi

Bilmiyorum artik geçen ay Ekim'de adetimin ilk günü soğan suyu içtim belki de ondandır diye düşünüyorum çünkü yumurtalama günü mü bile değiştirdi bu ay hamilelik ihtimali düşünmüyorum çünkü en son 21 Eylül de ilişkimiz oldu onun üstüne ben tam gününde ve 7 gün adet oldum hiç bir hamilelik belirtileri de yok ne ara kanama ne göğüs hassasiyeti ne mide bulantısı gayet iyi hissediyorum kendimi ☺️ anlamadım valla ya stres yaptım fazla yada soğan suyu hormonlarımi değiştirdi

Sen stres yapmışsın canım kendine akışına bırak olursun ben öyleyim kafama taktım mi gecikmem oluyo hakkında hayırlısı canım sen istiyomusun bebiş ☺️

X