Gebeliğe Hazırlık İdrar yolu enfeksiyonu gebeliğe engel olur mu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Uykucupandaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
815
289
İdrar yolu enfeksiyonu var. Antibiyotik kullandım geçmişti yine basladi. Gebe kalmak istiyorum engel olur mu ? Birde antibiyotik kullanmaktan korkuyorum hamile kalmak istediğim için bunun doğal bi yolu var mı bildiğiniz?

İdrar yolu enfeksiyonu var. Antibiyotik kullandım geçmişti yine basladi. Gebe kalmak istiyorum engel olur mu ? Birde antibiyotik kullanmaktan korkuyorum hamile kalmak istediğim için bunun doğal bi yolu var mı bildiğiniz?
Bence önce enfeksiyonun tedavi yoluna gidin çünkü ciddi boyutta olursa Allah korusun düşüklere bile sebebiyet verebilir. Doğal bir tedavi yolu da malesef bilmiyorum. İlaçları hamileyken bile kullanabiliyorsunuz yani doktor ona göre veriyor bence ilaçtan çekinmeyin.

Bence önce enfeksiyonun tedavi yoluna gidin çünkü ciddi boyutta olursa Allah korusun düşüklere bile sebebiyet verebilir. Doğal bir tedavi yolu da malesef bilmiyorum. İlaçları hamileyken bile kullanabiliyorsunuz yani doktor ona göre veriyor bence ilaçtan çekinmeyin.
Teşekkür ederim cipro vermişti kullanayim bari tekrardan

Merhaba canım bende de aynı şikayet vardı iğrenç derecede kötü bir kokusu var ve kendimi bildim bileli kurtulamıyordum ve bu ciddi bir sorun kısırlığa kadar gidiyor kısırlık olmasa bile hamile kalma şansın yavaşlıyor sana tavsiyem soğanı kaynatip her sabah suyunu iç çok faydasını goruceksin anında iltihabı kesiyor. Ama bunu kesinlikle adet döneminde uygula sadece. Çünkü hamile kalma ihtimalin varsa düşüğe neden oluyor. Ve civan perçemli de enfeksiyona çok iyi geliyor. Kaynatip iç her sabah faydasını kesinlikle goruceksin Allah in izniyle.

MERHABA BENİMDE İDRAR YOLU ENFEKSİYONUM VAR. ANTİBİYOTİK KULLANIYORUM AMA GEÇMİYOR. SİZ NELER YAPTINIZ ? HAMİLE KALIP DOĞURMUŞSSUNUZ BİLE HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAT OLSUN İNŞALLAH. NELER YAPTIN BU ENFEKSİYONLA İLGİLİ ?

X