İdrarda negatif kanda pozitif olurmu yumurtlamadan 10 gün sonra

aycaceylan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2024
53
14
23
Merhaba, bu tarz konuları ve insanların yaşamış olduğu deneyimleri okuyup kendimde umut aramayı seviyorum ama bazen de üzülüyorum. Evet her insanın bünyesi farklı ama isteği aynı. Öncelikle her isteyenin kucağının dolmasını çok istiyorum. Ovulasyon testlerni kullandım bu ay. 10 martta aşırı pik gördüm ve 2 günde bir hep değerlendirdik. Testleri aldığım platformda gebeliğe ulaşanlar kaçıncı gün öğrendiğini falan yazıyor. Yumurtlamadan 9 gün sonra 10 gün sonra öğrenenler çok fazla özellikle idrarda öğrenenlere de çok şaşırıyorum ve sürekli test yapıyorum. Hiç çift çizgiyi görmedim. Son regl dönemim 21 şubat ve reglime 2 gün var idrar negatif teste dikkatli bakmaktan şaşı olucam galiba. 5 gün önce de kan vermiştim 0.6 çıkmıştı. Acaba olmuş mudur testler negatif bugun kan versem çıkarmı her gün kendimi dizginlemekten stres olmaktan çok yoruldum. Dune kadar göğüs ağrım yoktu ama şuan göğüslerim şiş ve mavi damarlanma var kasıkta bu ayın başından beri ağrılar ara ara oluyor. Hiç bir sağlık sorunum yok kısacası siz ne zaman öğrendiniz bana nasihat verecek yada ben yaptım sen de yap diyeceğiniz varsa yorumlarınızı yüreğim ağzımda okuyacağım. Şimdiden teşekkür ederim

Buda yaptığım test yorumlarsanız yardımcı olursanız kendimi yalnız hissetmeyeceğim
IMG_3257.jpeg

Aşılama 12. Günü 13e bağlayan gecedeyim şuan. 11. günü akşamına kadar bir sürü belirtim vardı inanılmaz bir baş ağrısı yaşadım o gün ve gece tüm belirtilerim geçmişti. Şuan çok umutsuzum 12. günü sabah ilk idrarla erken test yaptım negatif. Perşembe kan vericem pozitif görür müyüm sizce persembeye.

Aşılama 12. Günü 13e bağlayan gecedeyim şuan. 11. günü akşamına kadar bir sürü belirtim vardı inanılmaz bir baş ağrısı yaşadım o gün ve gece tüm belirtilerim geçmişti. Şuan çok umutsuzum 12. günü sabah ilk idrarla erken test yaptım negatif. Perşembe kan vericem pozitif görür müyüm sizce persembeye.
Test yaptınız mı acaba, sonuç ne oldu sizin?

Maalesef negatif bayramdan sonraki adette 2. aşılama
Yaa😔 olsun ama ben de ikinci aşılamayı bekleyeceğim. Dilerim mutlu haberler veririz birbirimize ve sevdiklerimize. Moralimizi yüksek tutmalıyız. Bunun için de hep olumlu düşünelim. Güzel haberlerle inşallah 🙏😔

X