Gebeliğe Hazırlık İdrarda var kanda yok sebebi ne olabilir

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

meryemakg

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
9
1
24
Merhaba kızlar adet öncesi erken gebelik testi yaptım silik çıktı 5 gün sonra tekrarladım daha koyu bi silik çizgi çıktı kan verdim değerim 0 dı eczacı da doktorda bekleme mi tavsiye etti adet gecikmemin üstünden 10 gün gecikti şiddetli bel ağrısı göğüslerde dolgunluk ve koyulaşma bacaklarıma vuran ciddi manada rahatszlk veren ağrılar ve kramplar oluyodu kesin gebelik gözüyle bakıyordum gittim kadın doğum uzmanına ultrasonda yoktu kan testim 0.02 çıktı negatif dedi adet söktürücü yazıp gönderdi daha önce böyle birşey yaşayan varmı sebebi nedir acaba

Eğer adet düzensizliği yaşayan ve pko hastası iseniz yumurtlama günlerimiz normale nazaran farklı olduğundan geç döllenme ile hamile kalıyoruz. Ben 2.5 ile öğrenmiştim gebeliğimi adet sökücü vermişti doktor ama ben çok inandığımdan kendime içmedim. Beş gün sonra değerim 25 di. Anlıyacağınız geç döllenme diye bişey var

Evet pcos hastasıyım bende içmedim hala şüpheleniyorum önce kasığımda başlayan daha sonra bacağa vuran ağrılarım var siz adetiniz geciktikten kaç gün sonra test verdiniz

Bende de erken gebelik testi pozitifti kan sıfırdı
Erken gebelik testim artımeddi ve hiç güvenilir bir marka olmadığını buradan öğrendim

X