İflah olmaz ezikliğimin kariyerime yansıyışı

Düşün bulursun belki:)
düşünmeme gerek yok biliyorum ne olduğunu
ama kadın şu an işle alakalı bi konu açmış
ben bazı üyelerin neden alakalı alakasız konulara konuyu açan kişinin eski konuları hatırlattığını anlamıyorum
kadının yaşadığı ilişkinin şuan ayrılmayı düşündüğü iş yeri ve yeni işi ile alakası nedir ?
ciddi manada soruyorum

düşünmeme gerek yok biliyorum ne olduğunu
ama kadın şu an işle alakalı bi konu açmış
ben bazı üyelerin neden alakalı alakasız konulara konuyu açan kişinin eski konuları hatırlattığını anlamıyorum
kadının yaşadığı ilişkinin şuan ayrılmayı düşündüğü iş yeri ve yeni işi ile alakası nedir ?
ciddi manada soruyorum
Yok yok eski konu avcısı değilim:) Ama eski konularına tabi ki bakılabilir. Hatta bazen konuyu çözen eski yazdıkları oluyor. Hani hergun yeni bir benlikle doğmuyoruz ya.

Açıkçası işle ilgili anlattığında ezik hiçbir şey yok. Biraz proje yarım kalıyor diye üzülebilir . Bunu eziklik olarak hissetmesi özel hayatındaki insanın yaşattığı hissiyatı orada çözemeyip, işinde sorun olmadigi halde buraya yansıtması olabilir.

Neden ezik olasın ki konu sahibesi :KK51: sadece daha profesyonelce düşünmelisin, yasalar kısa kontratlar için kısa ijbar sürelerini öngörüyor o zaman yasal hakkın bu. Yasa gayet makul ayrıca, kısa süreli işler stajyerlik türü işler oluyor onda da CEOluk yapmıyorsun ya gidersen de şirket batmaz:halay:Yasal hakkını düzgünce kullanacaksın, bu kadar. Ortada uzun süreli kontrat öneren bir işyeri varsa tabş ki gideceksin. Bu işyeri sana çok ayılıp bayılsaydı o zaman sabit kontrat zaten önerirlerdi, kimse de sana uzun süreli kontrata gitme zaten demez kendi geleceğin için doğru olanı yapacaksın tabi ki.

Ex işveren için de neden pazar pazar çalıştın anlamadım, kontratın bitmişse bitmiştir, çalışanı olmadığın işyeri için neden çalışıyorsun:KK51: Kontratınız bitince biter, el sıkışır ayrılırsınız bu kadar. BUnu da yap derlerse de hayır diyip geçersin o kadar, elemanlar da amma yüzsüzmüş

Yok yok eski konu avcısı değilim:) Ama eski konularına tabi ki bakılabilir. Hatta bazen konuyu çözen eski yazdıkları oluyor. Hani hergun yeni bir benlikle doğmuyoruz ya.

Açıkçası işle ilgili anlattığında ezik hiçbir şey yok. Biraz proje yarım kalıyor diye üzülebilir . Bunu eziklik olarak hissetmesi özel hayatındaki insanın yaşattığı hissiyatı orada çözemeyip, işinde sorun olmadigi halde buraya yansıtması olabilir.
açıklama için teşekkürler
sen genel anlamda yorumlarını beğendiğim ve hemfikir bulduğum birisin
ama senden öyle bi yorum görünce çok şaşırdım açıkçası
çünkü o cümle sanki bu insanı eski konusundan vurmak istemişsin gibi gözüküyordu
o sebeple kurduğun cümlenin şuanki konusuyla arasındaki alakayı sorma gereği hissettim

çünkü o cümle sanki bu insanı eski konusundan vurmak istemişsin gibi gözüküyordu
o sebeple kurduğun cümlenin şuanki konusuyla arasındaki alakayı sorma gereği hissettim
Yok eski konularına bakmadım. Çok sayfa vardı eskilerden direk yazdım. Ben böyle bir dönem geçirdim. Özel hayatımdaki problemi es geçip iş hayatımda sorun varmış gibi görüyordum.
Bu üye o üye . Adamla ev arkadaşı gibiydi. Tam bencil. İnsan zor onu degersizlestiren biri ile olduğunda hayatının diğer alanlarında da verimi düşüyor.
Eski konu işine gelince pusuda bekleyip ama sen bilmem ne diye çıkmak kötü görünüyor ama geçen bir konu vardı hamile, üstelik baba istemiyor, üye bilmem kim benden hoşlanıyor mu konu açınca üyelerin de yahu sen hamile değil misin, azcık yavaş demesi bana garip gelmiyor. Ya da biri yıllarca çoklu partner ile cinsellik yaşamış
Sonra konu aciyor düzgün erkek yok diye. Evet her yazdığına dedektif gibi bakmak değil ama bazen de üyeler sanki yazdıklarını unutup hayali post açıyorlar.

Hayatımda duyduğum en saçma bağlam
Psikoloji eğitiminiz var mı hanımefendi hangi bilgiye dayanarak gelip burada psikolojim hakkında yorum yapma haddindesiniz?
Alakalı olsa eyvallah diyeceğim ama maalesef, bu sefer tutturamadınız

Hiçbir alakası yok sevgilimle,
Yöneticilerle olan ilişkim hep aynıydı sevgilim hayatıma girmeden önce de böyleydi
Yöneticimle kolay iletişime giremiyorum kendimi bildim bileli ve karşısında genelde istediğim özgüveni gösteremiyorum
Bunun sevgilimle yaşamamla ve bana evlilik teklifi etmemesi ile alakası ne allah aşkına
Bi de düşün bulursun yazıp gülücük koymuş diplomasız doktor ya

Hayatımda duyduğum en saçma bağlam
Psikoloji eğitiminiz var mı hanımefendi hangi bilgiye dayanarak gelip burada psikolojim hakkında yorum yapma haddindesiniz?
Alakalı olsa eyvallah diyeceğim ama maalesef, bu sefer tutturamadınız
Tamam sinirlenmeyin. Öyle olduğunu düşünmüyorum demeniz yeterliydi. Her seferinde tutturacagim diye bir iddiam yok. Ben kendi deneyimlerimden yola çıkarak konuşuyorum. Size ya da babandan para istersin diyen ev arkadaşınıza tanı da koymuyorum. İnsana dair duygu, düşünce hakkında yorum yapabilmek için psikoloji eğitimine gerek yok. O zaman felsefe, sosyoloji, edebiyat gibi alanlar niye var ya da en basitinden bu forum niye var, siz niye ozguven probleminizi buraya yaziyorsunuz o zaman?
Yöneticilerle olan ilişkim hep aynıydı sevgilim hayatıma girmeden önce de böyleydi
Yöneticimle kolay iletişime giremiyorum kendimi bildim bileli ve karşısında genelde istediğim özgüveni gösteremiyorum
Bunun sevgilimle yaşamamla ve bana evlilik teklifi etmemesi ile alakası ne allah aşkına
Bana değil ( hakaret, kırıcı yorum yapmadim) ofkelenmeniz gereken insana ofkelenirseniz sevinirim.

yani kötü bişi dememiş sebebini sorduğumda kendince kurduğu mantık saçma değildi
doğrudur değildir bilemem doğru olmak zorunda değil , tahmin ettiğimiz herşey doğru çıkmıyo sonuçta
ama hiç açıklama yapmadan , iki konuyu birbirine nasıl bağladığını belirtmeden sadece
siz şu şu üye değil misiniz tarzındaki ilk yorum cümlesi alakasız ve negatif bir izlenim verdi bana
o yüzden sordum kendisine

X