İğneden sonraki gebelik testi

Ya ne tatlisin sen kuzum :KK37:güzel dileklerin için çok teşekkür ederim🥰Annelik meşakkatli bir yol inşllah sağlıkla hayırla bebislerimizi kucaginiza alırız cnm🤲🤲💖
Gebelik günlüğüne giriş yapmissin demek ki kanaman bitti değil mi? 🥰🥰 bu arada nasılsın geçmiş bayramın kutlu olsun

Gebelik günlüğüne giriş yapmissin demek ki kanaman bitti değil mi? 🥰🥰 bu arada nasılsın geçmiş bayramın kutlu olsun
Teşekkür ederim cnm benim seninde bayramin kutlu olsun
Bitti cnm kanamam şükür iğnelere devam ediyorum iğnenin sayesinde birazda durdu kuzum
Iyiyim şükür cocuklarla uğraşıyorum cnm 😍
Sen nasilsin prenses nasil cnm🥰

Teşekkür ederim cnm benim seninde bayramin kutlu olsun
Bitti cnm kanamam şükür iğnelere devam ediyorum iğnenin sayesinde birazda durdu kuzum
Iyiyim şükür cocuklarla uğraşıyorum cnm 😍
Sen nasilsin prenses nasil cnm🥰
Gözün aydın canım benim çok şükür bitmis kanaman.
Ben daha gitmedim doktora ama çok merak ediyorum nasıl oldu diye. Bu hafta gitcem inşaallah. Doktorum yokum demişti bi süre. Henüz bi şey de hissetmiyorum tedirgin oluyorum ama kendi kendimi rahatlatmaya çalışıyorum hep :KK51:

Gözün aydın canım benim çok şükür bitmis kanaman.
Ben daha gitmedim doktora ama çok merak ediyorum nasıl oldu diye. Bu hafta gitcem inşaallah. Doktorum yokum demişti bi süre. Henüz bi şey de hissetmiyorum tedirgin oluyorum ama kendi kendimi rahatlatmaya çalışıyorum hep :KK51:
Teşekkür ederim cnm😍
Ilk hamilelikte biraz daha geç hissediyorsun cnm bebisi merak etme annesi insllah sağlıkla görürsün prensesi ben ikinci kizimda 20 haftalikti hissettiğimde
Kiz bebis olunca biraz daha nazli çıkıyorlar annesi:oops:

Kızlar ben 7 Nisan 23:00 da çatlatma iğnemi yapmıştım. Bugün 13. Günüm . Normal adet günüm de Cuma . Kasıklarım adet olacaksin diyor ama yine de ümit kesilmez. Gebelik testi 14.gunden sonra mı yapılıyor. Bir de iğneye göre mi adet olunuyor yoksa normal günüme göre mi ?
Çatlama ignesini kendinizi yaptınız yoksa Dr mu yapıyor

Teşekkür ederim cnm😍
Ilk hamilelikte biraz daha geç hissediyorsun cnm bebisi merak etme annesi insllah sağlıkla görürsün prensesi ben ikinci kizimda 20 haftalikti hissettiğimde
Kiz bebis olunca biraz daha nazli çıkıyorlar annesi:oops:
Evet oyleymis de sabredebilsek bi 🥰🥰 biraz daha rahatladım sen 20 hafta diyince

Bayramdan sonra gel demisti cnm cumartesi giderim ama cinsiyetini soyleri mi bilemiyorum🤭
Yazarim kuzum sana insllah🥰
Eğer cins biri değilse tahmin edebilir de bazıları yokuşa sürüyor ısrarla 😄😄 Allah gönlündeki hayırlı kılıp versin inşaallah canım . İki kız miydi senin

Eğer cins biri değilse tahmin edebilir de bazıları yokuşa sürüyor ısrarla 😄😄 Allah gönlündeki hayırlı kılıp versin inşaallah canım . İki kız miydi senin
Amin cnm benim iki kizim var evet bir oğluş gelir inşllah hayirlisi ile 🤭🤲
Aynen bazen bebgin konumundan gorunmuyor bazende doktordan kaynaklaniyor insllah goruruz bu gittigimizde😁

Amin kuzum benim yazarim tabi öğrenir öğrenmez :halay:
Sende prensesi saglikla alirsin inşallah kucağına :anne:
Bugün doktora gittim bebek bir hafta geride . 18. Haftaya girdim normalde ama bebek 17 de ve kemik yapısı da 16+5 dedi . Moralim çok bozuk 😔 iğne verdi oksapar diye ve coraspin yazdı

X