İğneli epilasyon çukur şeklinde izlerim :( (foto var)

Dermapende çukurluklarınıza bir nebze iyi gelebilir kışın Bi bakın isterseniz fraksiyonel lazer altın iğneyi de duydum kremle sonuç zor olabilir

Benim bi kısmı geçti bi kısmı kaldı özellikle ağız kenarinda ama gözüme pek batmıyor çünkü zaten yüzüm çok pürüzsüz değildi. Onarıcı kremler sürün dermaroller yapabilirsiniz.

Benim bi kısmı geçti bi kısmı kaldı özellikle ağız kenarinda ama gözüme pek batmıyor çünkü zaten yüzüm çok pürüzsüz değildi. Onarıcı kremler sürün dermaroller yapabilirsiniz.
Siz dermaroller yaptınız mı ? Sizce benimkiler geçer gibi duruyor mu

Dermaroller yaptirmadan bi doktora sorun mevcut cukurlari birlestirmesin ki daha buyuk cukur olur ,isin ehli yapmali

O cukurluklar geciyor. Ben lazerle ben aldirmistim 15 e yakın ilk basta hep cukur oldu sonra concractubex kullandim sürekli. Günesten mümkün mertebe uzak durdum. Bir seans dermarol yaptirmistim ondada ayni sekilde. Onda da madecessol ve bepanthen kullanmistim

O cukurluklar geciyor. Ben lazerle ben aldirmistim 15 e yakın ilk basta hep cukur oldu sonra concractubex kullandim sürekli. Günesten mümkün mertebe uzak durdum. Bir seans dermarol yaptirmistim ondada ayni sekilde. Onda da madecessol ve bepanthen kullanmistim
ben hiçbir şey yapmadım nerdeyse, geçti valla , bu fotoğrafımdan eser kalmadı

concractubex bu kremi nasıl aldınız parayla mı doktor mu yazdı? çok pahalı diye biliyorum

merhaba, işinin çok ehli bir yerde şubat ayından beridir iğneli epilasyon yaptırıyorum. kadının aldığı kıllar %80 oranında bitiyor. bıyıklarım bile bitti. ancak ağız bıyık çene çevremde bu şekilde çukurluklar kaldı. yanak ve kaşlarımda hiçbir sorun yok. sadece ağız çevrem böyle oldu. 2 sene bile olsa bu çukurların dolmasına razıyım, sizce geçer mi?
Eki Görüntüle 3256152
C vitamini kolajen retinol Allah ne verdiyse kullanman lazım. Ben olsam öyle yapardım yani. C ve kolajen düzenli kullanıyorum. Retionele yeni başladım. Bide altın iğne müthiş bi yöntem

Merhaba, aldirdiginiz benlerin izi kaldı mı hiç ?

X