İğneli Epilasyon İĞNELİ EPİLASYON TAVSİYELERİ

whiterose17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2021
8
0
Merhabalar,
Birden fazla noktaya değineceğim için yeni konu açma gereği duydum. Umarım site kurallarını ihlal etmiyorumdur.
Öncelikle yüzümde ve boynumda aniden tüylenme problemi ortaya çıktı. Haftaya doktor randevum ama okuduğum kadarıyla her ne sebepten olursa olsun çıkan kıllar için dışarıdan bir müdahale gerekiyormuş. Sizden başta Antalya olmak üzere Ankara ve İstanbul’da memnun kaldığınız iğneli epilasyon merkezlerini benimle paylaşmanızı rica ediyorum. favori bölgesi ve biraz altına işlem uygulanacak ve kıllar daha önce hiç alınmadı. Çok yoğun değil, renkleri koyu sarı-gri. Ben yayılmadan müdahale etmek istiyorum ancak çoğu uzman bu tarz tüylerde çalışmak istemiyormuş. Favori bölgesindeki bu tipteki kılları iz kalmadan tamam bitiren birileri var mı tecrübe ettiğiniz?
İkinci olarak ise Semra epilasyon Acıbadem ve Julia Dokudum hakkında da deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Son olarak ise ayva tüyleri için kaç numara iğne ile çalışmak gerek iz olmaması için altın iğne K2 uygun mudur?
Şimdiden teşekkür ederim hanımlar.

İğneli epilasyonda iz kalıp kalmaması iğnenin boyutuyla alakalı değil, işlemin doğru yapılmasıyla alakalı bir durum. İğne teninize batmamalı hiçbir şekilde. Doğrudan gözeneklerden kıl köküne sokulmalı. Eğer iğnenin cildinize batırıldığını hissederseniz işlem yanlış yapılıyo demektir çünkü kök yerine cildinizi yakarlar. Dolayısıyla kalicı iz oluşur. Kaç numara iğne olacağına yapan uzman karar verir. Onu da kilların inceliğine ve gözeneklerin büyüklüğune göre seçer. Son olarak tavsiyen önce görünmeyen küçük bi bölgede denetip öyle karar verin yüzünüze yaptırmaya. Çok fazla mağdura denk geldim forumda.

İğneli epilasyonda iz kalıp kalmaması iğnenin boyutuyla alakalı değil, işlemin doğru yapılmasıyla alakalı bir durum. İğne teninize batmamalı hiçbir şekilde. Doğrudan gözeneklerden kıl köküne sokulmalı. Eğer iğnenin cildinize batırıldığını hissederseniz işlem yanlış yapılıyo demektir çünkü kök yerine cildinizi yakarlar. Dolayısıyla kalicı iz oluşur. Kaç numara iğne olacağına yapan uzman karar verir. Onu da kilların inceliğine ve gözeneklerin büyüklüğune göre seçer. Son olarak tavsiyen önce görünmeyen küçük bi bölgede denetip öyle karar verin yüzünüze yaptırmaya. Çok fazla mağdura denk geldim forumda.
Teşekkür ederim ilginiz için. Danıştığım uzman k2 ile çalıştığını söyledi. Daha incesi var mı onu merak ettim yalnızca açıkçası, zanaat elbette ekipmandan çok daha kıymetli. Bu konuda bir bilginiz var mı?

Teşekkür ederim ilginiz için. Danıştığım uzman k2 ile çalıştığını söyledi. Daha incesi var mı onu merak ettim yalnızca açıkçası, zanaat elbette ekipmandan çok daha kıymetli. Bu konuda bir bilginiz var mı?
Ben uzman değilim ama iğneli epilasyon yaptırdım bitirdim. Memnunum sonuçtan. Benim yaptırdığım uzman kıl yapısını inceleyip ona göre iğne numarası seçiyodu. Hangi numarayla yaptığina hiç dikkat etmedim.

Ben uzman değilim ama iğneli epilasyon yaptırdım bitirdim. Memnunum sonuçtan. Benim yaptırdığım uzman kıl yapısını inceleyip ona göre iğne numarası seçiyodu. Hangi numarayla yaptığina hiç dikkat etmedim.
Sizin adınıza sevindim. Herhangi bir iz kaldı mı peki? Ve mümkünse nereye yaptırdığınızı öğrenebilir miyim hala hizmet veriyorlarsa.

Yok hiç iz kalmadı ben ankarada yaptırdım ama burdan yer adı yazmak serbest mi bilmiyorum. Özelden yazayım size en iyisi.

X